אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הסיעה הסרוגה והחרדית פתחו קמפיין בחירות ללשכת עו"ד

סיעת "אמונה במשפט" פתחה השבוע את קמפיין הבחירות שלה ללשכת עורכי הדין. הסיעה היא חיבור של הסיעות הסרוגות והחרדיות. לשתי הסיעות עומדים 4 מנדטים במועצה הארצית של לשכת עורכי הדין

סיעת "אמונה במשפט" פתחה השבוע את קמפיין הבחירות שלה ללשכת עורכי הדין. הסיעה היא חיבור של סיעות "צדק ומשפט" בראשות עו"ד יצחק נטוביץ' וסיעת "אמונה במקצוע" בראשות עו"ד יוסי ויצמן. לשתי הסיעות עומדים 4 מנדטים במועצה הארצית של לשכת עורכי הדין.

שתי הסיעות החליטו להתאחד במטרה להפוך לסיעה הגדולה והמשפיעה בלשכת עורכי הדין והן מתמודדות יחד למועצה הארצית של הלשכה ולמחוזות – תל אביב, מרכז וירושלים.

אמונה במשפט כוללת בין היתר את עורכי הדין יוסף ויצמן, יצחק נטוביץ, מנחם מושקוביץ המכהן כיו"ר ועדת האתיקה הארצית , שלמה לנצר, עוד יעל דולב יו"ר ועדת דיני עבודה, אוהד שגיב, אבינועם גואלמן, לירז ראש סגנית יו"ר מחוז תל אביב ויו"ר ועדת מקרקעין הלשכה ועוד. בהתמודדות למחוזות נמצאים, עורכי הדין מוטי חזיזה, יהונתן דובוב , גיתית גלבוע ,דנית יזדי ,מיקי שיפמן רפאל אסרף, גרוסמן בני ,יואב, אבי אטייס ואילן קמיניצקי.

השופטים באים מקרבנו

עו"ד יצחק נטוביץ העומד בראש הסיעה יחד עם עו"ד יוסי ויצמן, אומר כי הדבר החשוב ביותר בעיניו הוא התרומה שלשכת עורכי הדין יכולה וצריכה לתרום למדינה היהודית והדמוקרטית היחידה בעולם. "אנחנו יודעים את החשיבות הרבה של מערכת משפט. אנחנו מבינים יותר מכל אחד אחר, את חשיבות אופן החקיקה של החוקים או את נחיצותם. שכן, אנחנו מסבירי החוקים וצרכני החוקים העומדים בקו החזית יום יום. השופטים באים מקרבנו, מי כמונו יודע על רמתם ומזגם השיפוטי של המועמדים ועל השקפת עולמם".

לדברי נטוביץ, הלשכה צריכה להביע את עמדתה באמצעות מוסדותיה בכל הנושאים החשובים להמשך קיום המדינה שלנו כמדינה יהודית ודמוקרטית , ככול שהם נוגעים למערכת המשפט, הפרקליטות הייעוץ המשפטי לממשלה סוגיית הפרדת הרשויות ועוד.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
מינוי דנציגר לוועדה לבחירת שופטים
חיים | 18-06-2019 14:58
האם זו הבשורה של הנציגים הדתיים בלשכת עורכי הדין?