גורמים בבית היהודי מכחישים פגישה בין הרב פרץ לבנט

גורמים בכירים בבית היהודי מכחישים לסרוגים פגישה משולשת בין בנט הרב פרץ וניר אורבך. אך מבהירים: "במידה ותהיה חפיפה בין המשרדים ברור שניפגש" לאור דרישת איחוד מפלגות הימין לתיק החינוך

בבית היהודי מכחישים פגישה בין הרב פרץ לבנט
  (צילום: יונתן זינדל\פלאש 90)

לפי דיווח במקור ראשון, השר נפתלי בנט נועד עם יו"ר הבית היהודי הרב רפי פרץ וניר אורבך מנכ"ל המפלגה, אולם גורמים בכירים במפלגה מכחישים לסרוגים כל קיום פגישה שכזו.

עם זאת, הבהיר הגורם כי "אין לנו משהו אישי איתו. אם נצטרך להיפגש איתו – נעשה את זה. במידה ותהיה חפיפה בין המשרדים ברור שניפגש", זאת לאור דרישת איחוד מפלגות הימין את תיק החינוך, אך הדגיש שוב כי עד כה "לא הייתה שום פגישה כזו".

לפי הדיווח, בנט נפגש כחודש לאחר כישלון הימין החדש עם פרץ ואורבך, לדון במצב הציונות הדתית, המשא ומתן מול נתניהו ולנסות לשקם יחד את המפלגות.

נזכיר, כי בין הרב פרץ לבנט התנהלו שורת עקיצות וחיכוכים בתקופת הבחירות, כששתי המפלגות נאבקו על אותם הקולות שעל רצף הציונות הדתית. שיא היה ביום הבחירות עצמו בו הימין החדש ואיחוד מפלגות הימין הטיחו אחד בשני האשמות ותדרוכים על כמות המנדטים.

פרץ אמר אז כי "בנט רוצה לחסל את הציונות הדתית". הוא סיפר: "קמנו הבוקר עם תחושות טובות בשטח, המון התלהבות. מאז הימין החדש הולך עם ספינים עלינו ונלחם בנו ורוצה לחסל את הציונות הדתית". בנט הוסיף "בקשה צנועה – כולם, פשוט כל המחנה הלאומי: ליכוד, סמוטריץ, פייגלין, כולם: תיכנסו תחת האלונקה שלנו. תצביעו רק לימין החדש".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
מיותר לחלוטין
לוי | 13-05-2019 21:43
ונניח שהם ניפגשו. נו...?אז...?מה קרה? עם כל הביקורת של על בנט, לא צריך לחפש כותרות.
2
אם איחוד מפלגות הימין יתן איזה תפקיד לאיש
בנציצי | 14-05-2019 0:27
הזה זו תהיה הפעם האחרונה שיקבלו את קולי.
3
לפני שאתם לוקחים עצות מבנט
א | 14-05-2019 13:49
תשאלו את עצמכם עד כמה הוא רוצה בהצלחתכם
4
בגישה
שמעון | 15-05-2019 8:52
בעה אני מאמין היתה פגישה בין בנט לרב פרץ לא ישחקו תפקיד תם לא היתה לא ראינו לא שמענו..אנחנו לא עיצים לתפס עליו ולא סולם לעלות עליו.להפסיק להתחמק מכל תכסיסים להיות גבר לומר היתה פגישה .לא לעבוד בעינים לתת תפקיד לבנט .בברכה