ישיר מבית הנשיא: טקס 120 החיילים המצטיינים

120 חיילים וחיילות מצטיינים מקבלים בטקס מבית הנשיא, את תעודת ההצטיינות ליום העצמאות ה-71, במעמד נשיא המדינה, ראש הממשלה והמרטכ"ל. הצטרפו לשידור חי

ישיר מבית הנשיא: טקס 120 החיילים המצטיינים
  (צילום: חיים צח / לע"מ)

חג עצמאות שמח מגינת בית הנשיא בירושלים: שם מתכנסת הבוקר (חמישי) הצמרת המדינית-ביטחונית בישראל: ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו, הרמטכ"ל רב-אלוף אביב כוכבי ואלופי המטה הכללי בעבר ובהווה, וכמובן 120 והחיילות המצטיינים מבני משפחותיהם לאירוע "כל ישראל מירושלים".

https://www.facebook.com/ReuvenRivlin/videos/616784295504038/

מבין מאות המצטיינים נמצאים, 74 חיילים מצטיינים ו – 46 חיילות מצטיינות. עוד 22 חיילים בודדים שנמצאים בישראל במסגרת השרות הצבאי שלה ו- 8 מתנדבים.

הבוקר נפתח במטס כבוד בהצדעה לחיילים המצטיינים המייצגים את זרועות הצבא. הטייס אשר הוביל את המטס ברך את הנשיא והחיילים המצטיינים ברשת הקשר כאשר חלף מעל בית הנשיא ואמר: "כבוד נשיא המדינה, הרמטכ"ל, אנו טייסי חיל האוויר מברכים אתכם בשם צבא ההגנה לישראל בברכת חג עצמאות שמח." נשיא המדינה השיב לו בהצדעה: "בשם אזרחי ישראל מאחל חג עצמאות שמח, לך, לטייסי חיל האוויר, לחיילי צבא ההגנה לישראל ולמפקדיו באוויר, בים, וביבשה. חג עצמאות שמח ישראל."

מיד בסיום המטס סקרו הנשיא והרמטכ"ל את שורות 120 החיילים המצטיינים. אלו נבחרו והומלצו על ידי מפקדיהם לקבל אות הצטיינות מהנשיא על שירות משמעותי ותרומה יוצאת דופן לצה"ל ולמדינת ישראל.

עם תום משמר הכבוד, מתקיים בגינת בית הנשיא זו השנה החמישית, אירוע "כל ישראל מירושלים" – מופע שירה והצדעה לרוח הישראלית ברוח החגיגית של יום העצמאות, ובסימן 71 שנים לעצמאות ישראל. במהלכו הוקרן קליפ שערכו נשיא המדינה והזמר בועז שרעבי לשיר "הלוואי", שצולם במיוחד לחגיגות.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
יום "אבל" יום המר והנמהר
שיט | 09-05-2019 11:34
תפלה על כבוד שמים: ביום אבל יום המר והנמהר, שמשנאיך נשאו ראש, והרשעים הכופרים באלוקים, דהיינו אנשי השלטון הרשע, חוגגים יום אידם נגד הקבה, ובכך מכריזים רחל בריש גלי חילול שם שמים, ומרידה במלכות שמים, בפלטרין של מלך, וגם מתרבים הגזירות בהעברה על הדת, בחינוך לשמד לרבבות ילדי ישראל, וכעת כבר מתערבים בבתי חינוך החרדים, ובגזירות הגיוס והניאוף בכפיה - ובפיתויים נוראים, בחילולי שבק, חיטוטי שכבי, ופרסומי שחץ ברחובות קריה, ובמכירת חמץ בפסח, וכו' וכו'. על כן: בשם כל גדולי - ומנהיגי ישראל פסקו, שחובה עלינו ביום זה להתפלל ולעורר רחמים רבים כאוא כפי יכלתו, לבקש על כבוד שמים להעביר גלולים מן הארץ, וכל בני בשר יקראו בשמך, ולביטול כל הגזירות הנוראות, וגם להתאבל ולקונן ביום זה לקיים (הושע פרק ט) אל תשמח ישראל אל גיל כעמים. עכ יתקיים היום ביום חמישי בהיכלי התפלה היכל ר' בנימין מנין לאמירת תהלים מקפי' צ' בשעה 6:10 ובשעה 7:00 יתפללו מנחה וקריאת ויחל. בשלטון הכופרים אין אנו מאמינים. אחרי מנחה ישמעו שיחת בכיות והתעוררות: מפי הרהג הצדיק הגדול רבי רפאל סאקס שליטא - דומץ הידוע. וכאוא באשר הוא שם יתפלל מקירות לבו לביטול כח הרע מזרע עמלק של ממש, וכל הרשעה כולה כעשן תכלה כי תעביר ממשלת זדון ושמד מן הארץ בהתגלות כבוד שמים בביאת משיח צדקנו ופדות נפשנו בבא. נ.ב. גם אלו שאינם מתענים באפשרותם להצטרף למנין. בכר/הנהלת הקהילה
הכותב אינו אלא
יהודי מאמין ומקיים | 10-05-2019 13:31
איש הזוי, מטורף ומרוב שטויות שכתב אין טעם לענות לו
וואללה
התמים | 09-05-2019 12:23
היה קצת שקט כמה שעות, והנה הגיע מניפסט של ההזוי התורן. די כבר. תנו לנו שקט. תרגיעו. אף אחד לא גוזר עליכם שמד וכליה. רק רוצים שתעבדו למחייתכם....זה הכל . ובא לציון גואל. וזה שאתה מתפלל לכליה ואובדן של יהודים אחרים רק משום שהם חושבים אחרת ממך - לא ממש מעיד על אהבת ישראל.
2
ריבלין מסתכל על הגוף של החיילות
חי | 09-05-2019 12:06
ריבלין מסתכל על הגוף של החיילות
צודק
צודק | 12-05-2019 5:54
צודק
יש
התמים | 09-05-2019 18:57
לך יצר הרע גדול.... איש מגעיל וקטן