אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

חשד: הנהג שדרס נער בירושלים עבר ברמזור אדום

בית המשפט דן בהארכת מעצרו של נתנאל סנדרוסי, החשוד בתאונת ה'פגע וברח' בירושלים שהסגיר את עצמו אמש למשטרה. על פי החשד, הנהג עבר ברמזור אדום, פגע בנער בן 11 שחצה את הכביש ופצע אותו אנושות

חשד: הנהג שדרס נער בירושלים עבר ברמזור אדום
  החשוד בפגיעה בילד (צילום: דוברות המשטרה)

בית משפט לתעבורה בירושלים דן היום (שני) בהארכת מעצרו של נתנאל סנדרוסי, החשוד בתאונת ה'פגע וברח' בשכונת רמות בירושלים שבה נפצע אנושות נער בן 11- זאת יום לאחר שסנדרוסי הסגיר את עצמו למשטרה באחריות לאירוע. על פי החשד, סנדרוסי עבר ברמזור אדום ופגע בנער בזמן שחצה את הכביש במעבר חצייה.

במהלך הדיון הוקראו החשדות המיוחסים לסנדרוסי. "הנהג עצר לשנייה ועזב את המקום ללא הגשת עזרה" אמר נציג המשטרה. "אנחנו מייחסים לו הפקרה אחרי פגיעה, שיבוש הליכי משפט, הכשלת חקירה קשירת קשר לעבור עבירה, התנהגות הגורמת נזק, נהיגה בחוסר זהירות ונהיגה שברמזור אור אדום".

בעקבות החשדות, במשטרה ביקשו להאריך את מעצרו ב-12 יום- אך בתום הדיון בית המשפט החליט להאריך את מעצרו בשבוע בלבד.

במקביל, מבית החולים שערי צדק נמסר כי מצבו של הנער שנפצע מוסיף להיות אנוש. לדבריהם הנער נותר מורדם ומורשם, כאשר הרופאים עדיין נאבקים על חייו במאמץ לייצב את מצבו.

כזכור, כבר ביום התאונה המשטרה איתרה את הרכב שפגע בנער, שננטש סמוך לגבעת זאב. מחקירה ראשונית התברר כי בעל הרכב לא נהג ברכב בזמן התאונה, כשאדם אחר קיבל היתר לנהוג בו. ביום חמישי האחרון פרסמה המשטרה את תמונתו של סנדרוסי, וקראה לציבור לעזור להם באיתורו של החשוד.

הבוקר דווח כי סנדרוסי טען כי הוא לא ידע שהמשטרה מחפשת אחריו, מכיוון שהוא אינו חשוף לתקשורת החילונית. על פי הדיווח בחדשות 'כאן 11', מיד לאחר הסגרתו נפתחה חקירה נגד סנדרוסי- במהלכה הוא הכחיש כל קשר לתאונה וטען שיש להתחשב בו, למרות שלא הסגיר עצמו מוקדם יותר כאשר התפרסם שהמשטרה מחפשת אחריו. עוד טען כי הוא לא נהג ברכב בזמן התאונה: "השכרתי את האוטו, והחזרתי אותו לאן שאמרו לי".

 

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
חלאה. זה מה שיוצא מחינוך חרדי
יעקב | 29-04-2019 14:59
חינוך תורני שהופך לסם מוות.
יגאל עמיר לא היה חרדי דווקא
נחושת | 29-04-2019 20:12
מאיזה רקע הגיע?
סתם עלילה
בן-ציון | 29-04-2019 16:00
זה מה שקורא כאשר מחנכים כמוך לשנוא אחים שומרי מצוות בגלל סגנון או השקפה קצת שונה ממך
2
הבהרה
איש הקולמוס | 29-04-2019 15:10
חבל שסתם נטפלים לאדם ומכפישים אותו שעבר ברמזור אדום כבר התפרסם שהרמזור היה ירוק בצומת
3
נחמד לראות היופי שמתאגדים
נחמד לראות תראו היופ | 29-04-2019 16:48
נחמד לראות תראו היופי כשהחרדים מתאגדים! ממש נחמד לראות. אם משהו לא טוב להם בממשלת השמד, הם נלחמים עד הסוף, לא כמו החילונים שעושים הפגנה כל כמה שנים ואז נעלמים. הם רוצים משהו והם נלחמים עליו שוב ושוב כל המחאות רק עפ דעת כל גדולי ישראל. כעת עומדים עלינו לכלותנו! המדינה חוטפים ילדים, שמים אותם בכלא! אבל...... בסד עברנו את פרעה, נעבור גם אתכם בקרוב. עברנו את פרעה, עברנו את האינקוויזיציה בספרד, עברנו את היטלר, עברנו בן גוריון שרי – נעבור גם אתכם, ונמלא את בתי הכלא כמו שמילאנו אותם בגלות. נכון מילאנו – אבל נשארנו חזק. חוק הגיוס מביא מלחמה פיזית ורוחנית של עם ישראל נגד עמלק: זו ממש עקירת!!!! כל יקר וקדוש. דברים שהם עיקרי התורה, עיקרי האמונה, עיקרי הדת. עיקרי היהדות, על זה מסרנו את נפשנו בכל דור ודור. השריפה כבר אחזה בנו ממש. התפקיד של כל חרידי הוא לעמוד על נפשנו, ולא להיגרר לשום פשרות והקלות. כבר הגיעו לתוך בתי המדרשות, מנסים לגייס. אוי לנו שכך קרה בימינו. זו הגלות הכי קשה. הדברים הכי קשים שאפשר לתאר. אסור להשלים עם המציאות הזו. התגייסות לצבא השמד – ייהרג ואל יעבור. הם חשודים בצבא שמתעללים בחיילים החרדים ומעבירים אותם עד טיפת הדם האחרונה, שבעה מדורי גיהנום. לכאורה אלה מחנות כפייה, מחנות שמד!. כל המשתף פעולה עם גזירת הגיוס הינו קאפו 'חרדי. ראש הממשלה הראשון שרי – שאסור אפילו להזכיר את שמו, יימח שמו וזכרו – אמר שעוד עשרים שנה לא יהיה שטריימל אחר במאה שערים. הנה הנקמה. כל גדולי ישראל פסקו שלא להיגרר אחרי שום פשרה. זו עקירת הדת של ממש. אנחנו צריכים להמשיך מה שרבותינו אמרו בכל דור ודור. אסור להשלים עם מציאות נורא כזו. כל פעם שיש גזירת שמד צריכים לעמוד על נפשם עד הסוף. הצבא הוא מוסד שמד. הוא הצבא היחיד בעולם שפועל לשנות את האידאולוגיה של החיילים. אין עוד כזו שפלות בעולם כולו, מטרתו של הצבא להיות כור היתוך, לשרוף את המורשת, לשרוף את טהרת עם ישראל. *על כל אלו שלא יוצאים למחות - כּתיב עליהם וַיִּתְאַפַּק הָמָן
4
רק אתמול או שלשום קראתי
ברבירו | 29-04-2019 17:12
גם אני רק אתמול או שלשום קראתי על המקרה המחריד הזה לא למהר להסיק מסקנות.ואולי באמת גם הוא לא שמע על זה חכו שישבר הפוגע ויודה מי יודע מה?
5
קארמה
קארמה | 30-04-2019 23:09
איזה תגובות נמוכות