נתניהו מתחייב: "אפעל כשליח העם על כל חלקיו"

רגע אחרי שקיבל את תפקיד הרכבת הממשלה, בנימין נתניהו אמר כי יתחיל בתהליך ההרכבה באופן מיידי: "אפעל כשליח עם על כל חלקיו- אלה שבחרו בי ואלה שלא. אעשה הכל כדי להצדיק את האמון שאזרחי ישראל נותנים בי"

נתניהו מתחייב: "אפעל כשליח העם על כל חלקיו"
  (צילום: נעם רבקין פנטון\פלאש 90)

לאחר שקיבל מנשיא המדינה את תפקיד הרכבת הממשלה, ראש הממשלה בנימין נתניהו התחייב כי יתחיל בהליך ההרכבה באופן מיידי.

"זוהי הפעם החמישית שבה אני מקבל על עצמי את המשימה לכונן את ממשלת ישראל. אין זכות גדולה מזאת בחיים הדמוקרטיים" אמר. "אני נרגש כמו בפעם הראשונה, במובן מסוים אפילו יותר, ואעשה הכל כדי להצדיק את האמון שאזרחי ישראל נותנים בי".

"אני מודע היטב לגודל האחריות שמוטלת על כתפיי, ואפעל כשליח עם על כל חלקיו- אלה שבחרו בי ואלה שלא" הוסיף והבטיח. "ייסוד כוחנו הוא היכולת לפעול יחד בערבות הדדית מול המשימות העיקריות העומדות בפנינו".

אני מבטיח שנשקיע את מרב המאמצים להמשיך בדרך הזאת- ולהשקיע את מרב המאמצים להגיע לממשלה יציבה ומורכבת" טען. "נתחיל במגעים לכינון הממשלה ללא שינוי מיותר, כי המשימות הלאומיות מחייבות זאת". בסיכום דבריו אמר כי "אני מבקש להודות לכל 65 חברי הכנסת שהמליצו עליי ולשותפי הבכירים – ראשי המפלגות".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
נדרוש את חקיקת פסקת ההתגברות. לא יכול להיות מ
ליאת פרידמן | 17-04-2019 20:29
נדרוש את חקיקת פסקת ההתגברות. לא יכול להיות מציאות שבה הכנסת 5 פעמים יכולה לקבל החלטה מסוימת ובית המשפט פעם אחר פעם פוסל את זה. אין עדיפות לערכים של בית המשפט
ממשלה של כל העבריינים. שוחד..
דוחה | 18-04-2019 1:38
ו
לא שוחד לא מרמה לא הפרת אמונים
אני נקי. | 17-04-2019 21:24
ראש ממשלת חרדים ו מתנחלים. לא שלי. אני ישר אני נקי.
2
ראש הממשלה .
בוזגלו | 18-04-2019 7:51
אדוני לא יכול להיות שליח העם. .!!! רק שיסוי ופילוג יוצא מימך .
אדוני ראש הממשלה:
כנס/ו : | 18-04-2019 14:26
פערי השכר צל עס היום. לפעמים הנאשם (אין הכוונה בכתבי אישום. אלא האשמה חברתית תקשורתית) הוא דווקא קורבן וההיפך. חג שמח.
3
ממשלת הצללים בחסות בג"צ
ליאל | 18-04-2019 10:55
סוף למדיניות אינטרסנטית של פקידים במערכות. רק נבחרי ציבור בכנסת יקבעו מדיניות. רוב העם רואה השחיתות של בגצ נחשפה. מדיניות בטחונית, מדיניות כלכלית, מדיניות חוץ- רק העם מחליט! שר האוצר עם מיטב יועציו הכלכליים החליט שלא להעלות מיסים על הטבק. שופט יקבע אחרת?! העלאת מחירי הטבק מראים לכל האזרחים על הכיס של מי שומרים שומרי הסף. רמז: לא ביטחוננו ולא הכיס שלנו. השחיתות של בגצ נחשפת.
4
ממשלת הצללים בג"צ
ליאל | 18-04-2019 11:02
סוף למדיניות אינטרסנטית של פקידים במערכות. רק נבחרי ציבור בכנסת יקבעו מדיניות. רוב העם רואה השחיתות של בגצ ובחר ברפורמה משפטית להחזיר הכוח לעם. הכנסת תכתיב מדיניות בטחונית, מדיניות כלכלית, מדיניות חוץ- רק העם מחליט! שר האוצר עם מיטב יועציו הכלכליים החליט שלא להעלות מיסים על הטבק. שופט יקבע אחרת?! העלאת מחירי הטבק מראים לכל האזרחים על הכיס של מי שומרים שומרי הסף. והטיעון המשפטי העלוב ששופטי בגצ ביטלו את החלטת כחלון לא להעלות מיסים לטבק?! דין טבקכדין סיגריות?! אז למה מס על טבק אורגני?! באותו משקל: אם גיוס חובה לחרדים בגלל קומץ בעם שמנסה לכפות חוק גיוס חובה, באותו משקל: גיוס חובה או שירות לאומי לכלל האזרחים, גם ערבים! לחרדים רוב בממשלה. ליגרמן לא הצליח על חמאס, מנסה על החרדים. חלון הזדמנות היסטורי לחסל החמאס וטרור, ומה מעניין את ליברמן?! ליברמן, אתה 4 מנדטים. אנחנו כמעט 20