שקד: "יוצאת לחירות משלי לפרק זמן לא מחייב"

יממה לאחר ההודאה בהפסד הימין החדש, שרת המשפטים דיברה לראשונה: "יוצאת לחירות משלי לפרק זמן שלא מתחייבת מהו". על משרד המשפטים: "הצלחתי להציב יעדים וגם לראות בקידומם"

שקד: "יוצאת לחירות משלי לפרק זמן לא מחייב"

יממה לאחר ההודאה בהפסד הכושל של הימין החדש, הגיעה שרת המשפטים איילת שקד להרמת כוסית עם עובדי משרד המשפטים ודיברה לראשונה: "יוצאת לחירות משלי לפרק זמן שלא מתחייבת מהו".

בסיכום שלושה חודשים אינטנסיביים של מערכת הבחירות, היא הוסיפה: "זו שעת "בין ערביים" ציבורית. אנחנו מצויים בעת "ממשלת מעבר", וכולכם הרי שמעתם (מי באכזבה ומי בהקלה…) את תוצאות הבחירות ואת משמעותן, גם לגבי".

עם זאת אמרה כי זו עדיין איננה העת לסיכומים, בוודאי עוד נתפנה לכך. אבל לעת עתה, ערב חג הפסח, אני מבקשת לומר לכם עד כמה נקשרתי להוויית המשרד הזה, לעשייה ולפעלתנות המתקיימת בין כתליו, בידי האנשים והנשים הטובים ביותר בשירות הציבורי, שרבים מהם אני רואה כאן".

היא התייסה לביקורת נגד במשרד המשפטים: "כמו כל מערכת, בוודאי ציבורית, שיש בה גם ביורוקרטיה, וכמו שאתם מכירים את דעתי – אף ביורוקרטיה מוגזמת לא אחת, איננו יכולים למדוד ולהימדד "מהיום למחר", אלא לפעול בתוך תהליכים. לשמחתי, הצלחתי, בעזרתכם, להציב יעדים וגם לראות בקידומם ההדרגתי; גם לבער לא מעט "חמץ", וגם לעשות לא מעט "סדר"; והיד עוד נטויה".

לבסוף אמרה כי "נראה שדין הבוחר, וגם אחוז החסימה… הצליחו לגרום לי, אחרי שש שנים אינטנסיביות, לצאת בקרוב לחירות משלי, לפחות לפרק זמן… שאני ממש לא מתחייבת מהו"..!"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
13 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
כישלון משמח
דני האדום | 17-04-2019 11:33
שמח שנכשלת..וטוב שפטרנו ממכרסמת בדמוקרטיה סידרתית.
חירות. לא להיות שותפה בממשלת שוחד מרמה והפרת
גם זאת חרות יקרא | 17-04-2019 16:24
והפרת אמונים.
2
את כבר חסרה
אבי יצחק | 17-04-2019 12:11
תיהני מהחופשה. אנחנו עוד נבקש אותך ואת בנט חזרה.
לא יתכן שתהילה מוריה הוא שמך.
חלי | 17-04-2019 16:19
בדרך כלל אלה שמות שניתנים במשפחות יהודיות מאמינות. והרי הטקסט שלך כולו נוטף רעל ורשעות, את ממש נשמעת כסמולנית קטנה ומרושעת, מציעה לך תחילה להתבטא כאחד האדם ולהעביר ביקורת עניינית ומושכלת, במקום להשתלח ולנבוח. לכי למדי מעט דרך ארץ.
ברוך שפטרנו!!!
תהילה ומוריה | 17-04-2019 12:55
בניטו מוסוליני ושפחתו הפאשיסטית הנבלה שהעיזה להרים יד על מערכת המשפט מוגרו עי הציבור לבלי שוב!!! יום גדול לדורשי הצדק! יום גדול לתלמידים!
3
ההוכחה שאין פה מהפכה שיפוטית למהדרין
יהודי | 17-04-2019 12:28
בסד מה עושים פה בתמונה שי ניצן והיועץ אביחי מנדלביט שנחשבים כעוייני התקינות והשקיפות המשפטי של המדינה, זכור מאוד מעללי שי ניצן בזמן הגירוש מגוש קטיף........ יבוא יום הקבה ידון אותם אנשים בדין של אמת .
מעניין
התמים | 17-04-2019 17:44
שאתה יודע מה דעת הקבה בכל עניין ועניין. הרי בעיניך העניין פשוט : מי שפועל נגד ביבי או שגיונות הימין - ראוי שיירש גיהינום. כלל לא חשוב לך מי האיש, מה הרקע שלו, ואם בעצם הוא פועל כמצוות החוק והשכל הישר. כך נהפכו אנשי ימין מובהקים כמו אלשייך ומנדלבליט לשונאי ישראל, רק משום שלא היו מוכנים לכופף את החוק ולהטותו לטובת פורעי החוק ומפיריו. לעומת זאת עבריינים לכאורה נהפכו אוטומטית ליקירי הימין : ביבי, דודי ביטן, דרעי, ליצמן וכל דומיהם. בקיצור : שחור הוא לבן ורשע הוא צדיק. כשתקרא בספר ישעיהו או כשתקרא את מגילת איכה בתשעה באב, תבין היטב לאן ישראל מתדרדרת.
כל הכבוד למנתקים!
תהילה ומוריה | 17-04-2019 12:57
יבורכו כל מי שעסק במלאכת ההתנתקות! ברכות עליהם ועל משפחותיהם! אמן כן יהי רצון!
4
רק חבל מאד שזרקתם לפח כל כך הרבה קולות ימניים
בניה | 17-04-2019 13:24
מאד מעריך אותך איילת, רק שהצעד הפזיז והיהיר שאת ובנט עשיתם עלה למחנה הלאומי באובדן קולות ששבר שיאים חדשים בבחירות האלה!
5
חרות זה מצוין !
רפ | 17-04-2019 13:30
צאי . . .צאי לחרות ותני לעם ישראל חרות ממך. כל כך קשה להבין שפשוט לא רוצים אותך ? הפוליטיקה זה הדבר האחרון שנותר לך לעשות ? צאי לחרות נצחית . . . העם יגבה אותך על כזה מהלך ללא ספק - אם היה קלפי גם לזה היית זוכה בענק !
דבר רק בשמך
חלי | 17-04-2019 20:19
אני למשל מאד מעריצה את איילת ומצטערת על כך שהיא אינה ממשיכה בתפקידה כשרת משפטים. משום שלדעתי שלי, הבגץ גונב לי את המדינה, הוא מבטל את בחירתי במשטר דמוקרטי ומשליט את כח החונטה של הבגץ ושל הפרקליטות. דיברתי בשמי ולא כמוך נפוליאון הקטן שמרשה לעצמך לדבר בשם העם כולו. קצת ענווה, חצוף.
6
לידיעת בוחרי הליכוד
קובי | 17-04-2019 21:10
בנט ושקד היוו העניין היחידי שלי בפוליטיקה,אתם בגדתם בהם והצבעתם כמו עדר פעם אחרי פעם ליכוד,אתם לקחתם לי אותם עכשיו אני לעולם לא אצביע ליכוד ואני אצביע למפלגה שכנגדה אפילו היא שמאל,כן עד כדי כך פגעתם בי,ואני יודע שבנט ושקד יגילו לי אל תעשה את זה אבל אני לא הם,הם מבליגים אני לא!
7
מחכים לשובך כשרת משפטים של ישראל. אין כמוך!
עם ישראל | 18-04-2019 10:26
אחרי כל מה שאנו יודעים על תפירת תיקים כשיטה למניעת מינויי בכירים שאינם נוחים למערכת המשפט, אנו תוהים אם לא הציבור אלא גורמים אחרים מנעו את הקולות שהיו חסרים לבחירתכם ולשובכם לכנסת ולממשלה.