צפו עיתונאים זרים הותקפו על ידי פלסטינים

סיור של עיתונאים זרים מטעם לע"מ הותקף באבנים ע"י פלסטינים שניפצו את שמשת האוטובוס בו נסעו. העיתונאים ביקרו במעברות הירדן ובבית הכנסת העתיק ביריחו. לא היו נפגעים אך לאוטובוס נגרם נזק

צפו עיתונאים זרים הותקפו על ידי פלסטינים
  צילומסך: לע"מ

סיור של עשרות עיתונאים זרים המשרתים בישראל, שאורגן על ידי לשכת העיתונות הממשלתית לרגל ציון יום חציית מעברות הירדן, הותקף לפנות ערב בידי פלסטינים שיידו אבנים לעבר האוטובוס בו נסעו.

התקרית הייתה בעיר יריחו, לשם נכנסו הכתבים לבקר בבית הכנסת העתיק ובאתרים נוספים, תחת אבטחה ובתיאום עם גורמי הביטחון. שמשת האוטובוס שבו נסעו העיתונאים, נופצה אך לא היו נפגעים מקרב הנוסעים.

העיתונאים סיקרו טקס בהשתתפותם של מאות שבאו לציין את יום השנה שבו חצו יוצאי מצרים את הירדן בעת כניסתם לישראל, מקום המשמש גם כאתר טבילה מרכזי למבקרים נוצרים בישראל.

מנהל לשכת העיתונות הממשלתית, ניצן חן: "לע"מ מגנה את ניסיון הפגיעה באנשי התקשורת שבאו למלא את תפקידם. לשכת העיתונות הממשלתית מספקת שירותי סיקור נרחבים לכתבים הזרים ובכלל זה מארגנת סיורים מגוונים להיכרות עם התרבות, המורשת והחדשנות הישראלית לצד אתגריה של המדינה. אנו נמשיך בארגון סיורים אלו לתקשורת כולה ולא נירתע מניסיונות לפגוע בעיתונאים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
הכנופיות מכות .
ס.חכם | 15-04-2019 21:54
מעברות הירדן עןבדות לשני הכיוונים. כל מסית. זורק אבנים. פורע חוק ייזרק מכאן. רבים המנוח דיבר וגם עשה. סילק 400 חמאסניקים ללבנון. תוחזר מייד שיטת רבין.
רבין הביא לנו רק אסונות
אלי | 16-04-2019 5:57
מורשת רבין = הבאת מחבלים רוצחים לישראל. מסירת נשק ותחמושת למחבלים. הוא צריך לומר תודה רבה שירו בו... בוגד נקלה ובזוי.
רבין טעה
‫אלון‬‎ | 15-04-2019 22:43
זה שהוא סילקמ את קומץ החמאסניקים הפך אותם לקדושים מעונים.ותראה עכשיו .הילד שלי בן חמש סיפר בדיחה .פעם היה סיני אחד .עכשיו יש מיליארד!!!!
2
היהפוך כושי עורו?
אריה קציר,שיר השירים | 15-04-2019 22:04
שיראה העולם ויבין עם מי הם רוצים שנעשה שלום !
3
היו שם למעלה מאלף איש
דב | 16-04-2019 7:51
גם הרב ישראל מאיר לאו דיבר בטכס, יחד עם עוזי דיין ואחרים.