אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

גשם, שטפונות וגל קור: תחזית מזג האוויר עד פסח

מזג האוויר החורפי שהתחיל אתמול ימשיך ללוות אותנו במשך כל השבוע וגם בליל הסדר עצמו. גשמים צפויים לרדת ברוב אזורי הארץ והטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. התחזית המלאה בפנים

גשם, שטפונות וגל קור: תחזית מזג האוויר עד פסח
  (צילום: יוסי זמיר/ פלאש90)

אחרי סוף השבוע החם נראה שהחורף לא ממהר ללכת ובימים הקרובים אנו צפויים לחוות מערכת חורפית נוספת, שתסתיים ככל הנראה רק בסוף השבוע שמביא איתו את ליל הסדר.

ההתקררות שהחלה הבוקר (שני) תימשך גם מחר והגשמים המקומיים שירדו היום בחלקים נרחבים ברחבי הארץ יתחזקו ויגיעו לאיזורים נוספים.

מידות החום החזויות ללילה ומחר

קריית שמונה- 19-12, קצרין- 17-9, צפת- 15-8, טבריה- 22-13, חיפה- 18-14, תל אביב- 19-13, ירושלים- 15-9, אשקלון- 19-13, עין גדי- 27-19 , באר שבע- 22-12, אילת- 29-20.

מחר, יום שלישי, הטמפרטורות תמשכנה להיות נמוכות וגשם ירד בעיקר בצפון הארץ ובמרכזה עם סיכוי לגשם גם בדרום. לקראת הערב הגשמים יתחזקו וייתכנו סופות רעמים. קיים חשש ממשי לשטפונות בנחלי הירדן ובמדבר יהודה.

ביום רביעי יהיה מעונן חלקית ועדיין ייתכן גשם קל, בעיקר בצפון הארץ. הטמפרטורות תמשכנה לרדת והן תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה.

ביום חמישי ימשיך להיות מעונן חלקית וגשם קל ירד בצפון הארץ. הטמפרטורות תמשכנה לרדת והן תהיינה נמוכות לעונה.

ומה יהיה מזג האוויר בליל הסדר?

ביום שישי המגמה החורפית תימשך ובערב ליל הסדר יהיה מעונן חלקית וקריר מהרגיל לעונה. סיכוי לגשם מקומי בצפון הארץ.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
שטויות
שלומי | 15-04-2019 21:40
חשבתי שבתור שומרי מצוות אתם לפחות מחוייבים לאמת ולא להגדיל שיעורי צפייה.שום גל קור,ולא שייך כלל לדבר על מושגים כאלו ובודאי לא בתקופה כזו של העונה.חבל שגם ידכם קלה על המקלדת. מזג אויר בהחלט קריר לעונה מהיום עד יום ב כאשר ביום א מתקרבת בועת קור בשכבות הנמוכות יותר של האטמוספירה ,מלווה בשקע באזור קפריסין של כ1012מ'ב.גשם בכל הימים הקרובים בעיקר בצפון ובחוף,אך ביום א סיכוי טוב שיגיע גם לפנים הארץ ולנגב הצפוני.עד אז גשם מקומי קל עשוי גם שם לרדת.כמויות גשם של עד 60ממ יצטברו בצפון וכמויות של25ממ במרכז לכל היותר.עשו נא חשבון נפש קטן והימנעו בבקשה מסגנון לא נכון בלשון המעטה אשר מעבר ללמשוך עוד כמה עיניים לאתר לא יעשה דבר,ואין שום גל קור כפי הכותרת והייתי מציע להחליפה בכותרת שתשקף יותר את המציאות.אני מוכן להתחייב בפני כל שאף חזאי שהוא לא רשמי ואף לא חובב נתן לכם אנפורמציה כזו ,וחבל מאוד.שאו ברכה.
לא רק שומר מצוות מחוייב לאמת
לא רלוונטי | 16-04-2019 1:13
איש ששמור מצוות הוא קודם כל אדם על על המשתמע. המשותף לחילוני ודתי שניהם בני אדם.טועים .מפשלים.נופלים וקמים.בעלי יצרים ותאוות וניסיונות וקשיים ושמחות הכל אותו הדבר. ההבדל בין חילוני לדתי הוא שהדתיים נוטים יותר להיזהר כי הם מבינים את ההשלכות על מעשיהם.הם יותר מחוברים במעשה להשם ולכן גם יודעים שיש מי שצריך לתת לפניו דין וחשבון תמיד. ןמבינים את משמעות הטעות או העבירה או הנפילה ומכירים את המושג חשבון נפש.ואת התשובה. חילוני יכול להיות אדם מקסים עם תכונות טובות אך מחוסר ידיעה היחשפות נגיעה לצד הרוחני היהודי,הוא פיתח את עקרונותיו.נוחיותו.ומגמש את החיים על פי רצונו וחשקו. אדם ירא שמים מאידך ילמד להיתאפק לכופף את עצמו ונוחותו וחשקו ויצרו בשביל מישהו אחר.וכך השם מלמד אותנו איך לנהוג עם הסביבה שלנו. אז לסיכום התורה מלמדת אותנו באמצעות הצומות המועדים השבת ההלכות והדינים הרבים ,איך לנהוג עם בוראך לא בשבילו הוא לא צריך את זה,אלא בשבילך,כדי שכך תנהג עם הסביבה שלך באיפוק ויתור נתינה לסבול דברים מצבים ותקבל משוב חיובי חזרה ויהיה לך טוב.
2
התייעצות
רונן | 15-04-2019 22:43
האם כדי לצאת לטיול במצפה רמון ביום רביעי וחמישי
היןם שנה לאסון צפית רוצה להתחיל ספירה?
אל תיסע | 15-04-2019 23:49
חדשה? אז צא טייל תטבע
3
מתי קיץ כבר נמאס
אני | 16-04-2019 8:57
אוף נמאס מהגשם יותר מדי גשם.או שיש או שאין
אסור להתלונן.ב"ה שזכינ לגשמי ברכה וכעת אנחנו
אמונה | 16-04-2019 23:35
בה שזכינו לגשמים
גם אני לא אוהבת חורף אבל תודה לא-ל חייבים
צביה | 16-04-2019 10:46
לומר! וככל שהחורף סוער יותר - האביב פורח יותר...
4
אושרת
עמי | 17-04-2019 20:10
מתי כבר תעלם מהמסך הפרצוף המחליא של אושרת קוטלר שאמרה שחיילי צהל חיות קדימה תעופי כבר לעזאזל