סמוטריץ' במסר למצביעי 'הימין החדש'

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' סיכם את מערכת הבחירות וקרא למצביעי 'הימין החדש' לחזור הביתה: "לא כועס, אהיה נציג שלכם בכנסת ובממשלה"

סמוטריץ' במסר למצביעי 'הימין החדש'
  (צילום: מרים אלסטר/ פלאש90)

יו"ר 'האיחוד הלאומי', חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ', מסכם את הבחירות וקורא למצביעי 'הימין החדש' לחזור הביתה.

לאחר שהודה לכל מי שסייע לו ולמפלגה בחודשים האחרונים, כתב סמוטריץ': "לאורך כל מערכת הבחירות חזרתי ואמרתי שהציונות הדתית היא הדבר הכי לא מגזרי שיש, שהיא הדבר הכי כללי והכי אידיאליסטי, שמעצם קיומה היא מהווה מודל של הישראלי האידיאלי, שהיא התנועה שהטביעה את החותם העמוק ביותר על ההוויה הישראלית בעשורים האחרונים, בכל התחומים וללא שום פרופורציה לגודלה היחסי באוכלוסייה. כאלה בעזרת השם נמשיך להיות – מפלגה ציונית דתית ברורה, שהיא הכי כללית והכי לאומית שיש. נשקיע רבות בבניית הכור האטומי הזה, מתוך תודעה ברורה שהוא חייב להזרים חשמל לכל מדינת ישראל. בכל רגע נתון ובכל התחומים".

סמוטריץ' המשיך וכתב: "כפי שהבטחנו, נעשה בעזרת השם ככל שנוכל לשנות את מערכת המשפט, לשפר את מערכת החינוך, לשמור על מסורת ישראל – השבת הכשרות והגיור, לשמור מכל משמר על הארץ הטובה שלנו ולקדם את חזון הריבונות וההכרעה. נעסוק גם בכלכלה ובחברה ונעשה הכל כדי שמדינת ישראל תהיה המקום הטוב ביותר עלי אדמות. נוכיח שכל זה לא סותר את הדאגה לציבור המדהים הזה ולמפעלים שלו, שהם-הם שהופכים אותו למה שהוא, עם יכולת השפעה והובלה גדולה כל כך. לצערי, עם חמישה ושישה (כולל הרב אלי) מנדטים קשה קצת יותר לפעול ולשנות. הרבה יותר קשה ללחוץ. אבל אנחנו נעשה את המיטב, ונעבוד עם מה שיש, בכל הכוח. אני מודה לה' ולכם, שראיתם בי שליח נאמן, ואני מבטיח לעשות כל מה שאוכל כדי לא לאכזב.. אנחנו מחויבים לכם".

בשלב הזה פנה סמוטריץ' למצביעי 'הימין החדש' של נפתלי בנט ואיילת שקד, שלא הצליחו לעבור את אחוז החסימה.: "בראש ובראשונה, אי אפשר שלא להזדהות עם הציבור הגדול שהצביע לימין החדש, האמין בבשורה וכואב כעת על הפספוס כחוט השערה. כל כך חבל ומתסכל. אי אפשר גם שלא לכאוב את היעדרם של נפתלי ואיילת מהמגרש הפוליטי".

סמוטריץ' התייחס לעזיבת של בנט ושקד את הבית היהודי: "נכון, הייתי נגד המהלך האחרון שלהם. לא הסתרתי את דעתי. חשבתי מהרגע הראשון שזה מהלך מסוכן. אבל, זה לא סותר את ההערכה שלי לנפתלי ולאיילת, את הצער על איך שהדברים הסתיימו וכמובן על הפגיעה בגוש הימין שיכל להיות הרבה יותר גדול. עבדתי בחברות ובאופן צמוד והדוק עם איילת ונפתלי בקדנציה החולפת, יחד קידמנו חוקים ועניינים רבים למען עם ישראל וארץ ישראל. גם כאשר לא הסכמנו, וזה קרה פעמים לא מעטות, המשכנו לעבוד כתף אל כתף. נפתלי ידע שאני מעריך את עבודתו, והוא ידע להעריך אותי דווקא בשל כך שמעולם לא היססתי להביע דעה אחרת ממנו. כציבור אנחנו חבים להם הכרת הטוב, והיא לא נעלמת גם אחרי המהלך הפוליטי השגוי שהם עשו".

סמוטריץ' הבהיר למצביעים של בנט ושקד, כי הוא יהיה הנציג שלהם בכנסת: "אתם ועוד עשרות אלפים הצבעתם 'נ' בקלפי, חלקכם הגדול בני הציונות הדתית או בני ההתיישבות, ראיתם את מפלגת הימין החדש כביתכם, וכעת אתם חשים שאין לכם ייצוג בכנסת. אני מבטיח לכם, ואני מקווה שתחושו בכנות האמיתית מאחורי המילים הכתובות שלי – אני רוצה ומתכוון להיות שליח שלכם בכנסת. אין בי שום טינה או כעס חלילה. האלונקה שלכם, אלו שלא בחרו בנו, היא גם האלונקה שלי".

"אתם יודעים שיש לי עמדה סדורה ברוב הנושאים, וכנראה לא תמיד אנחנו מסכימים בכל דבר, וזה בסדר גמור. אבל אני מתחייב לכך שדלתי תהיה פתוחה גם בכנסת הזו, כמו בכנסת הקודמת, למי שחושב שונה ממני או לא הצביע עבורי, וזו התחייבות מוחלטת. אני מבטיח להקשיב, לשקול, ולדעת גם להשתכנע. וגם אם לא, אז לתת מקום למי שחושב אחרת ממני, מתוך ידיעה ברורה ש"מיניה ומיניה יתקלס עילאה".

יש לנו המון מכנה משותף בחיבור הלאומיות המתחדשת שלנו לתורה ולאמונה, באהבת הארץ וההתיישבות, באחריות שלנו למדינת ישראל ולעם היושב בה, ועוד ועוד. יש לנו גם מחלוקות אבל אני בטוח שהשווה גדול בהרבה מהשונה. תוך כדי עשייה ברוכה ועמידה באתגרים שמעמידה בפנינו הקדנציה הבאה נוכל בעזרת השם גם להסיק מסקנות פוליטיות וציבוריות שצריך להסיק, אך בעיקר חשוב שנמשיך להרגיש את גאוות היחידה הטמונה בשייכות לציבור המדהים הזה שכוחו והשפעתו אדירים. אשמח לפעול עבורכם, לנסות לסייע לכל פנייה, בדיוק כפי שהיה בעבר. אשמח מאד לראות את כולם שבים באהבה למפלגה שלנו, שבעזרת ה' בפעם הבאה תהיה גדולה ומאוחדת, מפלגה שתכיל את כל גווני הציונות הדתית. אני קורא לכם ומבקש מכולכם: שובו הביתה. יש לנו הרבה מה לפעול, בכנסת ומחוצה לה. יחד, כולנו".

סמוטריץ' פנה גם ליריבים הפוליטים משמאל וכתב: "ומילה אחת גם לאחים מהצד השני של המתרס הפוליטי, מפלגת כחול לבן ושאר רשימות השמאל. חשוב שנדע להבחין בין היריבות הפוליטית למהות שלנו כחברה. למרות הפוליטיקה היצרית, נזכור שהצד המנצח לא הביס כאן אויב חלילה, והצד המפסיד לא נפל בידי אף אחד. חשוב שנזכור שאנשים אחים אנחנו, שצריכים ורוצים לחיות כאן ולהמשיך לחלוק ולהתווכח כאן יחד כעם אחד בכבוד ובאהבה. הלוואי. כעת, אני ניגש, יחד עם הרב רפי והחברים הנוספים, לפרק נוסף שבסיומו בעזרת השם נהיה חלק מממשלה לאומית וימנית טובה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
51 תגובות - 24 דיונים מיין לפי
1
מכתב יפה אבל המציאות היא שאנחנו בדרך למלחמה
אזרח | 14-04-2019 8:58
מלחמת אחים. והסיבה היא שיש הבדל מהותי בין מה שאתה אומר למה שאתה עושה. אתם מדברים על מלחמה פוליטית, אבל בשבילי ובשביל כל אדם שמגדיר עצמו מרכז שמאל, העובדה שאתה ממשיך לשבת עם אדם שהדבר היחיד שמציל אותו מהעמדה לדין זה העובדה שאתה מציל אותו היא בעיה גדולה בשביל מי שמאמין בשלטון החוק שזה בסיס לכל מדינה מתוקנת. נתניהו הוא לא מעל החוק, והשנאה שלכם לבית המשפט גורמת לזה שאתם מכשירים את הקרקע לעיוות המציאות שעשוי להוביל אותנו למלחמת אחים משום שאני וחברי לא נקבל את הפירוק השיטתי של כל מסודות המדינה בגלל השנאה שלכם את המוסדות. אני בהחלט מקווה שנצליח לפתור את המחלוקות ביחד, אבל שיגיע יומו של נתניהו, אני מצפה ממך לתמוך בנורמות של צדק ויושר ובחוק ולא באיש שמנסה להסתתר תחת השנאה שלכם את רשויות המדינה. זה מהותה של מדינת חוק
העם מתפכח
מישהו | 16-04-2019 7:27
אתה לא מדבר על אובדן שלטוןן החוק. אתה מדבר על אובדן שלטון ההגמוניה. השמאל ששלט ביד רמה מקום המדינה ועד ימי המהפך הנהיג עריצות שאין כדוגמתה בחברה דמוקרטית. בן גוריון ואלו שבאו אחריו שמרו על כוחם בכח הזרוע והרעב. אתה לא תשמע על כך בתקשורת הכתובה והמשודרת שכן ההגמוניה מתארת את ההיסטוריה הישראלית כאוטופיה שרק הימין הארור בא והרס. בקרוב יפתחו עוד גנזי ארכיון ואולי יתגלו טפח או טפחיים על התקופה האיומה ששלטון השמאל הנהיג. נתניהו ממשיך את דרכו של בגין ובא לרפא את תחלואי ההגמוניה השמאלנית. הגמוניה שלא בחלה באמצעים ובפגיעה באחיה היהודים כדי לקדם את תפיסת עולמה.
שנאה לבית המשפט
מיכל | 14-04-2019 21:37
שלטון חוק?שתמיד אוכפים על צד אחד של המפה הפוליטית.לעולם אין עוקרים אנשי שמאל מבתיהם, ולא הורסים את בתיהם בעלילות שווא לפי פסיקה של שופטים שהם חלק ממשפחה כהצהרתו הברורה של אהרן ברק מייסד השיטה.
הרצחת וגם ירשת -?
אלי | 14-04-2019 19:46
השמאל המנוון מעליל עלילות . מכפיש ותופל האשמות שוא. ועל העלילות הללו הוא בונה מגדלי יושר... אין להם חלק בעם ישראל.. וְהָיָה בְּהָנִיחַ יְהוָה אֱלֹהֶיךָ לְךָ מִכָּל אֹיְבֶיךָ מִסָּבִיב בָּאָרֶץ אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לְךָ נַחֲלָה לְרִשְׁתָּהּ תִּמְחֶה אֶת זֵכֶר עֲמָלֵק מִתַּחַת הַשָּׁמָיִם לֹא תִּשְׁכָּח. אלו עמלקים בוודאות. פרקליטות חמס בגץ שמאל = סמאל = שטן = מלאך המוות. הם לקראת סיום תפקידם בעולם. יעלו בתוהו ויאבדו.... מצווה למחות אותם מעל פני האדמה . ללא הסוס וללא מצמוץ עיניים .... וכל הקודם זוכה: פִּינְחָס בֶּן אֶלְעָזָר בֶּן אַהֲרֹן הַכֹּהֵן הֵשִׁיב אֶת חֲמָתִי מֵעַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל בְּקַנְאוֹ אֶת קִנְאָתִי בְּתוֹכָם וְלֹא כִלִּיתִי אֶת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל בְּקִנְאָתִי. לָכֵן אֱמֹר הִנְנִי נֹתֵן לוֹ אֶת בְּרִיתִי שָׁלוֹם. !
סליחה, איפה הוא התיימר לייצג את השמאל??
ל | 14-04-2019 16:40
הוא מייצג ימין דתי גאה, ולא אמרו לייצג עמדות שמאל. זה שהוא צריך לדאוג לכל אזרחי המדינה כמו כל נבחר זה סיפור אחר, אבל הוא בהחלט נבחר לייצג את עמדות הציבור שבחר בו, ולא את עמדות מפלגת האבודה.
באמת בושה להצטרף לממשלה של 'שחיתות'..
מן | 14-04-2019 10:07
זה עלול להשחית את העם כולו. ולהוריד אותנו לשאול תחתית מוסרי..
ממשלת שוחד מרמה והפרת אמונים
מתבייש | 14-04-2019 9:55
איש עם כיפה משתף פעולה עם החרפה הזו .. מה זה חילול ה' ?
ביבי נרדף ע''י השמאל
יוסף | 14-04-2019 9:19
לכל אזרח במדינה אפשר לתפור תיק אם אתה נמצא בכיסא הנכון. השמאל יושב על הכיסא שיכול להחליף ראש ממשלה. בושה לכל מי שמדבר בשם החוק כאשר עוסק בחילופי שלטון
2
קריאה לאחדות היא
התמים | 14-04-2019 9:03
קריאה חשובה. אך כשהיא באה מפיו של סמוטריץ' , שאף מגדיל לעשות ולטעון שדלתו פתוחה גם בפני מי שדעתו שונה משלו , היא נשמעת חלולה וצבועה. האיש לא סופר ממטר מי שדעתו שונה ובוודאי מי שנמנה על מחנה השמאל. בעבר מנהיגי המפדל ההיסטורית אכן ייצגו את כלל הציבור, ואוזנם הייתה קשבת גם לצד השמאלי של המפה הפוליטית. המפדל ישבה בלי שום בעיה עם מפלגות שמאל בממשלות רבות. סמוטריץ' ממש לא דומה להם. חבל.
מזל שסמוטריץ לא דומה לאנשי המפז"ל השפנים
לתמים | 16-04-2019 21:00
אחרת לא הייתי בוחרת באיחוד. אנשי המפזל לשעבר היו לקקנים למפאי ולא היה להם שום חזון מלבד לשבת בממשלה בזמן הגרוש מגוש קטיף - בזיון ענק . בכל אופן יישר כח לסמוטריץ !!!
פתח יאמין לכל דבר
מני | 14-04-2019 10:56
.
מותר למכור צוללות לאויב. תמורת שלמונים ???
לא יודע | 14-04-2019 10:42
אין בושה ? זה דתיים זה ?
3
סמוטריץ
יו יו, גם | 14-04-2019 9:07
סמוטריץ הוא שור נגח.
סמוטריץ.. לפגוש את 3 הרמטכלים בבסיס הטירונים
עו"ד אביתר | 14-04-2019 9:30
סמוטריץ פעל נכון ויפה . הייתי מציע לסמוטריץ לפגוש את 3 הרמטכלים בבסיס הטירונים של הפוליטיקה בכנסת ולהסביר להם..שהעם היהודי הוא עם אחד.
תתבגר
מיכאל | 14-04-2019 9:21
אנחנו צריכים נציגים פוליטים קשוחים וערמומים
4
אתכם לאורך כל הדרך המשותפת !!!
אריה קציר,שיר השירים | 14-04-2019 9:23
כוחנו באחדותינו
בבית שני שנאת חינם נחרב. הימין שוב מחריב...
טוב | 14-04-2019 10:26
להשחית את העם בשוחד ? אין בושה ?
ציפיתי מהדתיים יושר. לא שוחד מרמה והפרת אמוני
ציפיתי.. | 14-04-2019 10:10
ציפיתי..
5
סמוטריץ שרימה את הצבא ייצג את בנט ומתן כהנא
מאיר משה | 14-04-2019 9:40
לא יאומן איזה שחצן הבצלאל סמוטריץ הזה , לאחר שרימה את הצבא והצהיר שתורתו אומנותו כדי לדחות גיוס וללמוד תואר אקדמאי הוא עכשיו רואה את עצמו כנציג הלוחמים ביחידות המובחרות , פשוט אין גבול לשחצנות והגאווה שלו
עוד לא נמאס לך לתקוף את סמוטריץ ???
למאיר משה | 16-04-2019 21:02
מה אתה עושה?? העתק הדבק בכל תגובותיך באתר זה. הקנאה מעבירה אותך על דעתך, ואכן יש לך במה לקנא. בצלאל סיים בהצטיינוןת 2 תוארים במשפטים - תתחיל לקנא.
זה בדיוק השמאל
אליהו נריה | 14-04-2019 19:48
השמאלני המצוי חייב לבסס את טענתו על שקר.
דרושה בגרות
מני | 14-04-2019 10:59
אין קשר בין שירות קרבי ליכולות פוליטיות. אני חייל קרבי במיל' וסמוטריץ מייצג אותי הרבה יותר בהצלחה מבנט ומתן כהנא
אין גבול לקנאה והרישעות שלך
למאיר משה | 14-04-2019 10:17
מספיק כבר לטחון ולדוש מה עשה סמוטרי בצעירותו. הבחור מוכשר ואטקטיבי וטוב שהוא בכנסת, נקוה שיעשה הרבה כפי שעשה בכנסת הקודמת - יישר כח לך סמוטריץ!!!!!
6
דרעי של הציונות הדתית
מיכאל | 14-04-2019 9:48
ואני אומר את זה בחיוב. פוליטיקה זה מקום לאנשים עם יכולות נפשיות חזקות ולפעמים זה דורש קצת אכזריות. ראו את ביבי,דרעי, ליצמן. אם הציבור הדתי לאומי רוצה לקדם את ענייניו הוא צריך ללמוד לקבל עליו מנהיגות רצינית. סמוטריץ הוא האיש. גם אם אתם חושבים שיש לו כמה זוויות חדות באישיות
דרעי לא למד משפטים בהיותו בחור ישיבה.
מלול | 14-04-2019 10:57
לכן הוא עדיף בעיני על פני סמוטריץ'.
7
מה יהיה ? המשתמט הזה לא סותם .
משפטונותו אומנותו | 14-04-2019 9:50
משפטנותו אומנותו.
8
למה שלא תציע גם לבנט ושקד לחזור הביתה?!
ניקולא מקייאוולי | 14-04-2019 9:55
סמוטריץ' היה בסוד הענין ותמך בו וכעת הוא בדרכו מגלגל עיניים . ה' ישמור ויציל אותנו משכמותו.
מכירת צוללות לאויב תמורת שלמונים ? והימניים ?
ימין או ערבי ? | 14-04-2019 10:13
זה ימין. או זה ערבים ?
9
סמוטריץ התותח
guy | 14-04-2019 9:56
שירבו כמותו
10
כשאתה תעזוב נשקול לחזור
יעקב | 14-04-2019 9:57
משתמט שחצן מושתן ועלוב
ליעקוף...
מיכאל | 14-04-2019 11:03
אתה לא מייצג אף אחד מלבד במחלת נפש שלך
הוא יותר מוצלח מהרבה לוחמים גדולים שהפכו
חיים | 14-04-2019 11:01
לפוליטיקאים קטנים
11
תודה
שיר | 14-04-2019 9:59
יפה כתבת.בכבוד ובאמתפתיה תודה לך
12
משתמט אינו ראוי לייצג את מצביעי הימין החדש
יהודי מתון | 14-04-2019 10:06
וגם לא את מצביעי איחוד מפלגות הימין
סמוטריץ'
התמים | 14-04-2019 10:52
הוא לא המשתמט היחיד. כמעט כל הימין הקיצוני מורכב מגיבורים שהשתמטו משירות צבאי בטענות ותואנות שונות : בן גביר - לא שירת בצבא, נועם ארנון - לא שירת בצבא, בנצי גופשטיין - לא שירת בצבא. כך עוד רבים שכדי להסתיר את השתמטותם נוקטים בטקטיקה קיצונית. זו תופעה ידועה בכל העולם. מי שלא היה או לא הצליח בצבא - פונה לקיצוניות.
13
יישר כח לך בצלאל סמוטריץ
נאוה | 14-04-2019 10:19
וימותו הקנאים שמחפשים עליך מתחת לאדמה. הכוונה ליעקב, למשה מאיר ולכל שאר הקנאים הרשעים באתר.
אני יהודי ציוני דתי שק נפשו בהתבהמות המפז"לית
יעקב | 14-04-2019 18:14
ןסמוטריץ' מייצג בעיני את כל הרוע והטפשות של הדתיים המתבהמים החדשים.
ייסכר פי דוברי שקר
מיכאל | 14-04-2019 11:07
זה לא משה, יעקב וכו' אלא מוחמד שמתחבא מאחורי שמות בדויים
14
סמוטריץ
מאיר | 14-04-2019 10:28
הכל הבל הבלים ורעות רוח. ברגע שאתם מתישבים עח הכסא הרך והנעים אתם דוכחים שאנחנו העם כולו הבוסים שלכם ואתם עובדים עבורנו ואנחנו משלמים לכם את משכורותיכם השמנות
כסא שמרופד במרמה שוחד והפרת אמונים...
7 | 14-04-2019 10:41
זה דתי זה ? זה ימין זה ? זה טובת העם ? או שזה תאוות שררה. והפקרת העם ועתידו..
15
אתה לא מייצג את מצביעי הימין החדש
yk | 14-04-2019 10:46
מצביעי הימין החדש מאמינים בזכותינו על המדינה אבל לא בגזענות. לא תומכים בביוש אזרחים רבים עי מצעד בהמות. ולא תומכים בברית עם החרדים שתמשיך להרחיק את התורה והיהדות מהעם.
אתה שמאלן ולא מצביע הימין החדש.
אחד | 14-04-2019 16:38
.
16
ביעור חמץ בבג"ץ
טב | 14-04-2019 11:13
אנחנו דורשים ביעור חמץ בבגץ, הם הדבר הכי גרוע שקיים במדינה בזמנים האלה. חבורה של יפי נפש פחדנים מושחתים עוכרי ישראל שונאי ימין.
17
אוהבים אותך בצלאל
יהודי | 14-04-2019 12:45
תמשיך כך
18
אחוות אחים
שרה רבקה | 14-04-2019 14:44
הגיע הזמן להתחבר לקריאה של חכ סמוטריץ. כדאי שהעיתונאי ברנע יקרא זאת ויחזור בו מההשמצות על הימין במילים בוטות . נגד בני עמו. מספיק עם השנאה הקיצונית על רעם בלד לא העיז,ברנע לכתוב מילים כאלו. חג שמח לכולם באחדות גם אם אין אחידות בעמנו
19
אין על סמוטריץ'
שילה | 14-04-2019 14:49
.
20
כל הכבוד בצלאל , דברים מנחמים ומעודדים , יישר
א.ד | 15-04-2019 9:14
כח , בזה נמדד מנהיג אמיתי.
21
אכן דרעי לא למד משפטים אבל ישב בכלא על שוחד
למר מלול | 16-04-2019 21:04
ולכן אין שום השוואה בין שניהם. אחד פושע שלקח שוחד ואחד למד משפטים וסיים בהצטיינות.
22
ארץ נהדרת
שפטל | 29-04-2019 15:07
למי צריך להודות במדינת חלם? במקום להאבק באויבים אתם נאבקים באזרחים? בושה.האדם היחיד הכן והאמיתי לדעתי זה רק שפטל וחבורתו. אני יכולה רק להצר על כך שגם את המוזיקה הצלחתם לגזול ממני.חבל שפטל המאתגר הלאומי נעלם לי בגללכם. נהנתי לנגן עימו מבלי ידיעתו מורידה את הכובע בפניו. גאון
23
נתניהו הוא פחדן ומוג לב בכול הנוגע לארץ ישראל
רמץ | 04-06-2019 14:10
תניהו הוא פחדן מוג לב וגם שקרן נוסף על הכול ולכן הוא ייפול. האיש שאמר שיפנה את חאן אל אחמר ויוק, האיש שאמר שחופש הפולחן הוא לכול הדתות אבל לא מאפשר תפילת יהודים בהר הבית האיש שאומר שממשלתו עשתה הכי הרבה למען ההתיישבות ביהודה ושומרון ומה שנעשה על ידו הכי הרבה זה הרס יישובים וגירוש יהודים, האיש שמדבר על שלמות ירושלים ולא בונה בירושלים, האיש שמאפשר לפלסטינים לבנות בשטחי סי לא אישור ובאופן פירטי כתשתית למדינה פלסטינית, האיש שלא מסוגל לספח את בקעת הירדן ושטח סי, האיש שלא מסוגל להעביר את פיסקת ההתגברות ואת חוק ההסדרה ומחזיק ארבעת אלפים משפחות תחת איום עקירה, האיש שחומל על החמס ומאפשר להצית את אדמות הנגב המערבי ויבוליו, האיש שאינו מגיב כראוי לירי רקטות על ישראל, האיש שכלפי חוץ תומך במפלגות ימין אבל מתחת לפני השטח חותר להריסתם, האיש שמעולם לא מינה ממלא מקום רשמי מכיון שהוא פאראנואיד, רוצים עוד - יש בלי סוף.
24
באהבה, לא ננצח.
יואב | 24-07-2019 13:23
תוצאות סיבוב ראשון: בנט ושקד הרמאים -בחוץ. סיבוב שני להתחיל מכאן. שלא יעלה על הדעת להציל את בנט ושקד. הם עושים עכשיו פרצוף של דמעות תנין ואחרי הבחירות יפתחו את השיניים של התנין. זהירות!!! גילינו מי הם. להשאירם בחוץ! אין להם שום אופציה לחזור לכנסת. כל הספינים שלהם והסקרים, זה בלוף אחד גדול ולא יחזיק מים. הבית היהודי צריך להמשיך באותה מתכונת עם סמוטריץ ועוצמה, לרוץ קדימה בכל הכח ולשתות את המנגטים של בנט שקד וליברמן. זה צריך להיות האסטרטגיה.