בן גביר: "בטוח שסמוטריץ' לא יתקע לי סכין בגב"

בנט או בן גביר: מהבית היהודי והאיחוד הלאומי מתקבלים דיווחים סותרים על המאבק להצלת הימין החדש כדי למנוע מעו"ד איתמר בן גביר להיכנס כנציג עצמה יהודית: "בצלאל לא מעדיף שבנט ייכנס"

בן גביר: "בטוח שסמוטריץ' לא יתקע לי סכין בגב"
  צילום: Flash90

לאחר דיווחים בבית היהודי כי  סמוטריץ' מעדיף את כניסתו של בנט כדי למנוע את כניסתו של עו"ד בן גביר עצמו, מגיב בן גביר: "אני בטוח שטובת ארץ ישראל עומדת לנגד עיניו של סמוטריץ', ולכן אני בטוח שלא יתקע לי סכין בגב".

"הלכנו ביחד, ובזכות החיבור גם הרב רפי וגם בצלאל נמצאים היום בכנסת. החיבור שעשינו הציל את ארץ ישראל ואת מחנה הימין, וגם היום אני שמח על החיבור ויודע שהבאנו לניצחון גדול של הימין בבחירות".

בן גביר הוסיף: "הלקח מהבחירות האחרונות הוא שמי שלא אמין מאבד את אמון הציבור, ואין לי כל פקפוק ברב רפי ובבצלאל: שניהם אנשים אמינים ואידאליסטים, שאני בטוח שיעמדו בכל התחייבות. אין לי ספק שבצלאל לא מעדיף שבנט ייכנס כדי למנוע ממני מלהיכנס לכנסת והאמירות נגד בצלאל הן הוצאת שם רע".

נשלפו הסכינים באיחוד מפלגות הימין

יומיים לאחר שקיבלו חמישה מנדטים, כבר חריקות באיחוד מפלגות הימין: חה"כ בצלאל סמוטריץ' הצטרף לדרישת הימין החדש לספירה חוזרת של תוצאות קולות החיילים, ואילו יו"ר הבית היהודי הרב רפי פרץ אמר כי יש להמתין באחריות להודעת ועדת הבחירות. ההודעות של השניים הפכו מאחורי הקלעים לקרב סוער, בהן תקפו בחריפות אחד את השני.

העימות בין הצדדים שמתנהל על ידי גורמים במפלגות, החל בדבריו של סמוטריץ' כי לאור אחריות לגוש הימין הצטרף לדרישת שקד ובנט לספירה מחודשת של קולות החיילים. "יש פה ריח רע מאוד של ניסיון מכוון להעלים מנדטים של הימין ואסור בשום אופן לתת לזה לקרות", הוא טען.

אולם בבית היהודי לא אהבו את התמיכה בימין החדש, שקם לאחר נטישת בנט ושקד את הבית היהודי. בתגובה שהוציא הרב רפי פרץ נאמר כי  "בשעות האחרונות אנחנו ניזונים משמועות אין סוף בעניין ספירת קולות החיילים. יש לי אמון מלא בשופט חנן מלצר ואנחנו נמתין באחריות ובשיקול דעת להודעה רשמית מטעם ועדת הבחירות", דברי יו"ר הבית היהודי.

בתגובה הצדיק סמוטריץ את דבריו: "שיהיה ברור: גוש ימין גדול, ובתוכו עוד ארבעה מנדטים לימין האידאולוגי שישמור יחד איתנו על נתניהו כשתגיע תכנית טראמפ, חשובים פי אלף מנקמה מטומטמת, ואפילו מעוד מנדט שלנו. אני כועס על מה שבנט ושקד עשו, אבל מדינת ישראל יותר חשובה".

לאחר מכן תקף בחריפות, כשהוא רומז לדברי פרץ, יו"ר הרשימה: "מי שאומר אחרת הוא פשוט פוליטיקאי קטן ואגואיסט".

בערוץ 12 צוטט גורם בכיר באיחוד מפלגות הימין, בתגובה זועמת: "הרב פרץ עושה פוליטיקה קטנה ומה שמעניין אותו זה נקמה ועוד מנדט. המפסיד היחיד אם יהיו לנו 4 מנדטים ולא 5 זה בן גביר שלא יכנס, אז בהפוך על הפוך הרב רפי (שלא רוצה את בן גביר) עובד בשבילו העיקר לדפוק את בנט. אם ארץ ישראל תלך לעזאזל על הדרך לא איכפת לו".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
סמוטריץ לא יתקע לך בעתיד הוא כבר תקע לך
אורי הדס | 11-04-2019 13:34
הוא רק מסובב את הסכין לאט לאט כדי שלא תשים לב שזה הוא לכן אתה וכולם שומעים כל כך הרבה את המושג גורם באיחוד הלאומי ו2 דקות אחרי זה סמוטריץ יוצא ותוקף את אותו גורם שזה בעצם הוא רק שכך הוא מסתתר ומשחק אותה הצדיק
כמה שנאתך וקנאתך גדולה לבצלאל סמוטריץ-נורא
ל אורי הדס | 11-04-2019 14:36
אתה שקרן ברמה גבוהה, סמוטריץ לא מסובב שום סכין בפרט לא על בן גביר !! מהיכן נובעת רישעות כזו באדם דתי (אם אתה דתי)? להיפך סמוטריץ ובן גביר אלה צמד עוד שיכולים להעמיד את הבגץ במקום ולא לוותר.
2
גם אתה וגם בנט בחוץ!
בשורות טובות | 11-04-2019 16:16
פעמיים כי טוב
3
למה
התמים | 11-04-2019 17:12
לא יכול להיות שהרב רפי - שלא מחפש כותרות ופרובוקציות- פשוט חושב שצריך לחכות לסוף התהליך בטרם מאשימים מישהו בעבירת בחירות כלשהיא ? לא הגיוני לחכות קצת במקום לקפוץ עם האשמות ? אולי בסוף הכל יתבהר ויסתדר - ועמישראל יוכל להירגע. סמוטריץ' ובן גביר פרובוקטורים שמחפשים לעשות סיבוב וכותרות על חשבון וועדת הבחירות.
4
אולי מספיק עם הלשון הרע?
רועי | 11-04-2019 19:30
חלאס לפרש אמרות של חכים איך שבא לכם ולהרבות חוסר טוב בעולם!
אשריך צדיק!
יהודי | 12-04-2019 9:00
ירבו כמותך!