חבר וועדת הבחירות: "לבנט ושקד חסרים 1500 קולות"

יהודה אבידן חבר וועדת הבחירות אומר לסרוגים כי על פי הספירה זה סופי ובנט ושקד מתחת לאחוז החסימה, חסרים להם 1500 קולות. לפי הערכה שלו גם לא יעזרו ערעורים

חבר וועדת הבחירות: "לבנט ושקד חסרים 1500 קולות"
  (צילום: יוסי זליגר/ פלאש 90)

יהודה אבידן חבר וועדת הבחירות אומר כי על פי הספירה זה סופי והימין החדש, נפתלי בנט ואיילת שקד מתחת לאחוז החסימה חסרים להם 1500 קולות. הוא מעריך גם כי לא יעזרו ערעורים.

"זו טרגדיה", אומר אבידן, ששנים רבות משמש חבר וועדת הבחירות מעטם תנועת ש"ס. "יש ברדק, זה נוצר בגלל אי הצלבה בין הנתונים שיש לנו, כי את המספרים אנחנו כבר יודעים, לבין ההזנה שלהם באתר של וועדת הבחירות המרכזית.

עוד אומר אבידן שיש סיכוי טוב שמרצ תקבל קול נוסף על חשבון יהדות התורה, מה שאומר שבמפת הגושים מקבל גוש המרכז- שמאל קול נוסף.

עם זאת צריך לציין שהנתונים הסופיים עוד לא הוצגו ואין נתונים רשמיים של וועדת הבחירות המרכזית.

במפלגת הימין החדש הקימו חמ״ל שעובר קלפי קלפי ומרכז תקלות וזיופים, "אנחנו כרגע בחמ"ל עובדים, אנחנו נלחמים. פשוט לא אוותר על קול אחד ולא ארים ידיים כל עוד אפשר. הזמן לניתוחים ולקיטורים עוד יגיע. כרגע עדיין יש סיכוי", מצהיר בנט.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
חייבים להמשיך ולבדוק.
חלי | 11-04-2019 18:24
אסור להרים ידיים ולהתייאש. לא להאמין לוועדת מבחירות המרכזית. כולם רמאים, הקנאה על הצלחת הימין מעבירה אותם על דעתם. חובה, חובה לבדוק עד הסוף לא להתייאש. יש לחשוד בכל אחד, כולם שם חשודים. בבקשה לא לוותר. מצפה לבשורות טובות.