זה היה קצר: חברי 'הימין החדש' נפרדים מהפוליטיקה

גם אם 'הימין החדש' תעבור את אחוז, אלישיב רייכנר ואורי שכטר, שנכנסו לפוליטיקה לפני כחודשיים לא יהיו בכנסת הבאה. כעת הם מסכמים את "הקריירה הפוליטית" הקצרה שלהם

זה היה קצר: חברי 'הימין החדש' נפרדים מהפוליטיקה

גם אם בסופו של דבר מפלגת 'הימין החדש' בראשות נפתלי בנט ואיילת שקד תעבור את אחוז החסימה ותקבל 4 מנדטים, הסיפור שלה יהיה אחד הכשלונות המהדהדים של מערכת הבחירות הנוכחית. אחרי שפירקו את הבית היהודי והעמידו את מפלגת הציונות בסכנה והעמידו יעד של מספר דו ספרתי של מנדטים, נכון לעכשיו נמצאים שרי המשפטים והחינוך מתחת לאחוז החסימה.

מי שבכל מקרה לא יהיו בכנסת הבאה, הם המועמדים החדשים מטעם המפלגה, אלישיב רייכנר ואורי שכטר, שמבחינתם כבר נמצאים ב'יום שאחרי'.

השניים פרסמו בעמודי הפייסבוק שלהם הודעות בהן סיכמו את התקופה האחרונה, ועל חיפוש היעד הבא.

אלישיב רייכנר, העיתונאי הסרוג שהצטרף לימין החדש לפני כחודשים, כתב: "לפני חמישים יום הצטרפתי לרשימת ה'ימין החדש'. כשנכנסתי לעולם התקשורת בעבר, עשיתי זאת כדי להשפיע ולהשמיע בו קול דתי- לאומי- ימני- חברתי. מתוך אותו רצון להשפיע ולשנות קפצתי למים הפוליטיים. תוצאות הבחירות משאירות אותי מחוץ לכנסת (אם כי אני מקווה ומשוכנע ש'הימין החדש' כן תהיה בסופו של דבר בכנסת הבאה). זה אמנם תסריט מאכזב, אבל הוא בהחלט נלקח בחשבון. בעזרת ה' אצא מהמים, אתייבש קצת, ואמשיך לנסות להשפיע ולהשמיע את הקול שלי בשדות אחרים".

אחרי שהודה לכל מי שהיה שותף למסע שלו, כתב רייכנר: "כשהוזמנתי להצטרף למשימה הפוליטית אמרתי 'הנני'. למרות התוצאות, אני עדיין שלם לחלוטין עם ההחלטה להיענות להזמנה. בעזרת ה', אני מקווה להשפיע, לחבר בין קהלים, לעשות טוב, ולקדש שם שמיים, בכל מקום אחר בו אפעל".

אורי שכטר, שהצטרף אף הוא לא מכבר לימין החדש, סיכם גם הוא את "הקריירה הפוליטית" הקצרה שלו שעסקה בעיקר בתודות. בסוף דבריו הוא כתב כי "עכשיו נשאר לי לחזור ליעודי המקורי, להיות יהודי פשוט המנסה להפיץ רק טוב, חסד ואהבה בעם ישראל".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
מקומו של רייכנר אצל כחלון, לכל היותר
שי | 10-04-2019 11:14
חברתי, בלה בלה בלה
2
הקרירה הפוליטית שלכם היא בעיקר ביזיון
עה | 10-04-2019 12:23
רציתם להצטרף למגלומניה הלייטית של בנט ושכנעתם את עצמכם מעל דפי מקור ראשון שאתם שולטים במדינה - אז לא
3
כנראה שלא היה חכם להתפאר בנטיות פאשיסטיות
פסח | 10-04-2019 13:46
העם היהודי קצת יותר רחמן ודמוקרטי ממה שחשבתם