הרב דרוקמן: "צאו להצביע לאיחוד מפלגות הימין"

בעקבות הדיווחים על אחוזי ההצבעה הנמוכים, הרב חיים דרוקמן פנה לציבור בקריאה לצאת ולהצביע לרשימת איחוד מפלגות הימין: "צאו לקיים את מצוות היום ולהצביע 'טב'. זו הרשימה היחידה של הציונות הדתית"

הרב דרוקמן: "צאו להצביע לאיחוד מפלגות הימין"

בעקבות הדיווחים על אחוזי ההצבעה הנמוכים, הרב חיים דרוקמן פנה היום (שלישי) לציבור בקריאה לצאת ולהצביע לרשימת איחוד מפלגות הימין.

"אני קורא לכל מי שמדינת ישראל יקרה לו- לצאת ולקיים את מצוות היום ולהצביע 'טב'. זו הרשימה היחידה של הציונות הדתית. 'טב'- שיהיה טוב לעם ישראל ולמדינת ישראל".

כזכור, בעקבות אחוזי ההצבעה הנמוכים הוחלט כי אירוע המפלגה הערב בכפר המכבייה ידחה לשעה 22:30, זאת על מנת שהפעילים ישארו בקלפיות עד הרגע האחרון. ניר אורבך, מזכ"ל הבית היהודי, כתב לפעילים: "עקב אחוזי הצבעה נמוכים במקומות של תומכים מובהקים שלנו, ועל מנת לאפשר למטה השטח שלנו למצות את היכולת לדרבן, להמריץ ולהוציא כמה שיותר מצביעי טב לקלפיות עד הרגע האפשרי האחרון, אנו דוחים את הכנס הערב לשעה 22:30".

יו"ר איחוד מפלגות הימין יצא גם כן בקריאה "אישית ונרגשת" לפעילים: "על פי סקרים פנימיים אנחנו נמצאים במצב קשה!!, לצערי הרב, הציונות הדתית עלולה באמת להימחק מהמפה הפוליטית!"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו