חברי הימין החדש הצביעו: נתניהו יהיה ראש הממשלה'

נפתלי בנט ואיילת שקד הצביעו בקלפי הסמוכה למקום מגוריהם: "נתניהו יהיה ראש הממשלה בכל מקרה. השאלה אם יקים ממשלת שמאל עם גנץ או ממשלת ימין אמיתית עם שקד ובנט"

חברי הימין החדש הצביעו: נתניהו יהיה ראש הממשלה'

ראשי הימין החדש, נפתלי בנט ואיילת שקד, הגיעו הבוקר (שלישי) לקלפיות בסמוך למקום מגוריהם ומימשו את זכות הבחירה שלהם.

שקד הצביעה בקלפי ב'בית קמחי' בתל אביב הסמוך לביתה בליווי בעלה אופיר ובנם אורי.

עם סיום ההצבעה אמרה שקד: "נתניהו יהיה ראש הממשלה בכל מקרה. השאלה אם יקים ממשלת שמאל עם גנץ או ממשלת ימין אמיתית עם שקד ובנט. מי שרוצה ימין חייב להצביע רק נ הימין החדש".

בנט ורעייתו גילת, הגיעו להצביע במשכן לאומנויות ומוסיקה ברעננה: "אל תאמינו לגוועאלדים, היום הבחירות הן רק על דבר אחד – האם נגבה את חיילי צה״ל וישראל תחזור לנצח", אמר בנט.

לדבריו: היום הוא יום הבוחר. אני רוצה לבקש מכולם להצביע נ׳ לימין החדש. אנחנו אנשים טובים שעושים טוב לעם ישראל ומאמינים בעם ישראל. אל תאמינו לגוועאלדים מכל הכיוונים, הכל בסדר. הגיע הזמן לדבר אחד, הבחירות האלה הן בעצם רק על דבר אחד – האם סוף סוף מדינת ישראל תגבה את חיילי צה״ל שלה, גם כשלפעמים כואב. האם ישראל תחזור לנצח. נוציא את המשפטיזציה וננצח את האויב. נהיה חזקים, נהיה מאוחדים, דתיים וחילונים גם יחד. יש לנו עם נפלא".

מס' 3 ברשימת "הימין החדש" ונשיאת הפועל באר שבע, אלונה ברקת, הצביעה בקלפי הסמוכה לביתה, יחד עם שלושת בניה. מחוץ לקלפי אמרה ברקת: "תושבי ישראל צאו להצביע ולהשפיע. תנו לי את הכוח לפעול למענכם ולהיות הנציגה של הדרום והצפון בממשלת נתניהו הבאה. ביחד נבנה דרום וצפון חדשים, חזקים ומרכזיים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
המכנה המשותף הנמוך ביותר גנץ אנד קומפני
אברהם | 09-04-2019 10:03
יור כחול לבן בני גנץ הגיע להצביע בקלפי בבית הספר נופים בראש העין, עיר מגוריו. הוא אמר לעיתונאים מחוץ לפרגוד: זה יום של תקווה ויום של אחדות. נקום ונצא לדרך חזקה. נקרא ליום מכובד ושקט לכל הצדדים. גנץ הגיע לקלפי מלווה ברעייתו רויטל. ואני שואל: על איזו תקווה ואחדות גנץ ולפיד והחברה ההזויים שלו מדברים ? אחרי שבכל מסע הבחירות הם לא הפסיקו להכפיש ולשפוך קיטונות של ביוב על יותר מחצי מהעם ? אחרי שהם פגעו והעליבו במנהיגי הציבור הימני והונו ושיקרו בכל הנוגע לנתניהו. אני גם לא מבין את המילים: לצאת לדרך חזקה הם הכי חלשים והכי נרפים שאני מכיר, התכופפו, השתחוו, ליקקו את נעליהם של אובמה והאירופים, פחדו מהאיראנים, הקדימו להגן על מחבלים על חשבון לוחמם, נו באמת מי נותן אמון במי מהדיבורים שלהם ? גנץ, מדוע אתה דורש מנתניהו לגלות לציבור בעוד שאתה מסתתר אחרי הסינר של אשתך בעניין פריצת הפלאפון שלך ומה מצאו האיראנים בו ? מדוע אינך נחקר במכונת אמת בעניין אישום ההטרדות המיניות ובעניין השקר למשטרת ישראל וגניבת 50,000,000 שח... ומה הקשר שלכם לשי ניצן המגונן... גם יונית רוצה הסברים ולא גמגומים... לפיד הכבוי וגנץ עם הכדורים.
2
א
א | 09-04-2019 10:39
נו תראו את הבאגס באני הזה מקשקש
3
שני ילדי קייטנה
פופאי | 09-04-2019 11:31
בנט ושקד לא ראויים לשום תפקיד. במקום להתנער מהמושחת הרופס הם מהללים אותו בהתלהבות ילדותית.