הרב רפי פרץ לסרוגים: "כדי לנצח לא צריך ליכוד גדול"

יו"ר איחוד מפלגות הימין שעות ספורות לפני פתיחת הקלפיות: "את המניפולציות אני מכיר, אני מודה שאני מודאג". אבל מוכן ליום הגדול: " נגיע אל כולם, נשכנע אותם וניקח אותם אל הקלפי"

הרב רפי פרץ לסרוגים: "כדי לנצח לא צריך ליכוד גדול"

"אנחנו עובדים בכל המרץ", מתאר, הרב רפי פרץ, יו"ר איחוד מפלגות הימין שעות ספורות לפני פתיחת הקלפיות. "יש לנו אלפי מתנדבים שיהיו בערים הגדולות, עשו פנים אל פנים בבתים ומאות טלפניות מתקשרות לאנשים, נגיע אל כולם, נשכנע אותם וניקח אותם אל הקלפי", הוא מספר את התכנון ליום הגדול. "בכל קלפי יש לנו חבר'ה, יש לנו חבורה גדולה עם ערכות, שמחה וגאווה גדולה. הייתי היום עם כמה קבוצות, מדהים".

פרץ לא מתרגש מהתרגילים שעלול להפעיל נגדם ראש הממשלה נתניהו ביום הבחירות "הקלף שלנו זה 3000 חבר'ה שעוזרים, לאף אחד אין הקלף הזה, זה לא קלף זה קופסת קלפים".

בסוף הליכוד מתכננים להפיץ בין מליון לשני מליון סמסים, סרטון של נתניהו כי במקומו יישב שם לפיד

"את המניפולציות אני מכיר, אני מוודא שאני מודאג, מכירים אותם. חווינו אותם בפעם הקודמת והפסדנו על זה קולות, אנחנו יודעים את האמת, בשביל לנצח לא צריך ליכוד גדול, צריך גוש ימין גדול ואם אנחנו נהיה גדולים ליד ביבי זה יעזור לו לעמוד על שלו. איחוד הימין אז בסופו של דבר ימין חזק זו הנוסחה שאנחנו מנסים להעביר לקהל שלנו ואני חושב שזה נקלט".

על חלוקת התיקים והדיווחים סמוטריץ' יהיה שר החינוך: "אני בדיוק במקום השני, ליד זה. מבחינתנו חינוך ומשפטים. באופן טבעי, סמוטריץ' יהיה למשפטים ואני באופן טבעי מתאים לחינוך. לפי הסיכום בין השניים בצלאל יוכל לבחור ראשון: "מה שהוא ייבחר אני אכבד".

ספין של בנט ושקד

פרץ התייחס ליריביו בימין החדש: "זה ספין אחד גדול, להם יש סקרים ולנו יש סקרים שאנחנו יודעים שהם עוברים את אחוז החסימה ומנסים לגרום ל'גוואלד', אבל צריך לדעת בצורה ישרה מה המקום של כל אחד, מה המקום של הציונות הדתית וזה רק בית אחד", מרמז הרב.

פרץ מסיים במסר ממלכתי: "זכות גדולה לבחור ולקבוע את עתידה של מדינת ישראל".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
לא נכון. כדי לנצח חייבים ליכוד גדול
פרץ מטעה | 09-04-2019 0:21
כי לנשיא יש שתי אפשרויות - להטיל את הרכבת הממשלה על המפלגה הגדולה יותר או על מי שיש לו מספר ממליצים גדול יותר וריבלין נוטה לאפשרות הראשונה. אם הליכוד לא יהיה גדול יותר, שלטון הימין בסכנה.
2
הרב רפי פרץ בובה של סמוטריץ ללא שום עמידה
אוריאל דנה | 09-04-2019 0:25
זה מה שסמוטריץ אמר לו להגיד אז זה מה שהוא אמר סמוטריץ עוד ינקנק אותו ויעיף אותו כמו שעשה בניבזותו הרבה לאורי אריאל
3
בסרט הזה של ביבי כבר היינו בבחירות הקודמות!
צודק 100% | 09-04-2019 5:55
אז מה אם לכחול לבן יהיו יותר מנדטים? גם אם תאורתית הערבים ימליצו עליהם(הערבים לא בכיס של אף אחד), לא תהיה ממשלה אלא בדיחה אחת גדולה כי עדיין יהיו מרץ והעבודה עם דרישות קצוניות ולא מעשיות.
4
נפלא! אני אתכם באהבה :)
דור | 09-04-2019 9:57
אני טב