רגע לפני הבחירות: נחסם הפייסבוק של איתמר בן גביר

רגע לפני הבחירות, עמוד הפייסבוק של איתמר בן גביר נחסם- זאת עקב פוסט שהעלה בתחילת תקופת הבחירות. בן גביר הביע את זעמו: "הדיקטטורה בפייסבוק עולה שלב, ומנסים לסתום את הפה למועמד לכנסת"

רגע לפני הבחירות: נחסם הפייסבוק של איתמר בן גביר
  (צילום: יונתן זינדל\פלאש 90)

פחות משבוע לפני הבחירות, חברת פייסבוק חסמה היום (רביעי) את עמוד הפייסבוק של מועמד איחוד מפלגות הימין לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר.

לטענת פייסבוק, הסיבה לחסימת העמוד היא העלאת פוסט ישן של בן גביר מתחילת תקופת הבחירות, בו נראים ראשי עוצמה יהודית לצד כיתוב "1,000 מחבלים מתים- ולא תיפול שערה אחת של חייל צה"ל".

בעקבות החסימה, בן גביר הודיע כי יעתור בדחיפות לוועדת הבחירות נגד המהלך. בדבריו תוקף בחריפות את החלטת פייסבוק: "פחות משבוע לבחירות, והדיקטטורה בפייסבוק עולה שלב בו מנסים לסתום את הפה למועמד לכנסת. אין ספק כי הסתימה הזו נעשית על רקע היותי איש ימין אידאולוגי, ועל רקע היותה של פייסבוק רשת חברתית בעלת אג'נדה שמאלנית קיצונית".

"אנחנו לא ניתן למצב הזה להימשך. לא ייתכן כי בפייסבוק יסתמו את הפה לאנשי ימין, ואילו בנוגע לטרוריסטים פייסבוק לא עושים מאומה" הוסיף וטען. "הגשנו עתירה דחופה ליו"ר ועדת הבחירות, השופט חנן מלצר, כנגד ההחלטה השערורייתית של פייסבוק, ובמקביל יישלח מכתב התראה לפני תביעה לפייסבוק על סך מליוני שקלים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
6 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
חחחחחח
מצחיק | 03-04-2019 20:19
חברה מסחרית. שוק חופשי. לא חייבים לך כלום. תפנה למתחרים (עלוני השבת בחברון)
הטיה פוליטית של רשת חברתית היא שערוריה
אחד | 03-04-2019 20:42
ותוביל לסנקציות, צוקרברג כבר שילם וישלם על זה הרבה, פייסבוק בירידה מתמדת.
2
לא להאמין כמה מנסים להכשיל אבל הסקרים טובים
פיני | 03-04-2019 20:37
בסוף הוא ינצח
3
אם זה לא נסיון להתערב בבחירות לא יודע מה כן!
התערבות השמאל | 03-04-2019 20:43
התערבות פושעת של השמאל הקיצוני בבחירות, לחקור את זה במיידי!
4
כאשר יענו אותו כן ירבה
אהרן דרעי | 03-04-2019 20:59
איתמר הגבר ה' עמך גיבור החיל מי שמוסר נפשו על עם וארץ ישראל.סוף הכבוד לבוא.שיסתמו פיות הבולשביקים.שישקרו בתשקורת.שילכלכו השמאלנים.והדיקטטורא של בגץ.והיועמושחט.עם ישראל לא פריירים.יש להם חושים בריאים ואוהבים את האמת שתנצח.עם הנצח לא מפחד. הימין בבחירות הללו 70 מנדטים ויש לשאוף לאחדות
5
"אם האויב שלך נגדך - סימן שאתה בדרך הנכונה"
אוראור | 04-04-2019 18:48
והמבין יבין!!!!!!!!!!!!!!!!!