ריבלין על הקלטות נתניהו: "ניסיון בזוי לפגוע באמון"

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בישיבת מטה של הליכוד כי נשיא המדינה, ראובן ריבלין, מעדיף להטיל על גנץ את מלאכת הרכבת הממשלה. ריבלין: "ניסיון בזוי לפגוע באמון הציבור"

ריבלין על הקלטות נתניהו: "ניסיון בזוי לפגוע באמון"
  (צילום: נעם רבקין פנטון/ פלאש90)

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר הלילה (שלישי) בישיבת מטה של הליכוד כי נשיא המדינה, ראובן ריבלין, מעדיף להטיל על גנץ את מלאכת הרכבת הממשלה.

בהקלטה שנחשפה על ידי עמית סגל בחדשות 12, אמר נתניהו: "ריבלין רק מחפש תירוץ לתת את הרכבת הממשלה לגנץ. שניים, שלושה מנדטים (הפרש; ג"ע)  והוא ייתן לו".

נתניהו הוסיף כי "הליכודניקים שאננים והם מתכוונים לבוא לקלפי באחוזים נמוכים בהרבה ממצביעי גנץ. תתעוררו או שנפסיד".

מלשכתו של נשיא המדינה השוהה בביקור ממלכתי בקנדה נמסר בתגובה לדיווח כי "זהו ניסיון נוסף להטיל דופי בשיקול הדעת של נשיא המדינה באשר למימוש סמכותו החוקית. גם הפעם, נשוב ונבהיר כי הנשיא יקבל את החלטתו כלשון החוק וכרוחו, כפי שעשו כל נשיאי ישראל בעבר".

"זהו ניסיון בזוי נוסף, לפגוע באמון הציבור בהחלטתו הממלכתית של הנשיא לאחר הבחירות. נשיא המדינה לא יתפתה לדברי חנופה, ולא ירא ממתקפות שכאלה, החוזרות ונשנות באופן חסר אחריות ומונעות משיקולים פוליטיים ציניים",, נמסר.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
השרץ הוכשר וציבור המאמינים מוזמן לאכול ...
איתן | 03-04-2019 12:52
החוקרים אנטישמים , המפכל פושע , הפרקליטות רשעים , בתי המשפט מוטים , בגץ משיג גבול , הנשיא נבזה , עובדי מעון רוה'מ שתולים, הרמטכלים חדלי אישים , שרי הבטחון שקרנים , האקדמיה שמאלנים , השמאלנים בוגדים , הסופרים ואנשי הרוח שוטים , הסרוגים - מלאכי שרת .