גנץ: "בניגוד לפרסומים, לא נשב בממשלה עם נתניהו"

בעקבות פרסום ההקלטות הסגורות של בני גנץ, לפיהם הוא לא יפסול ישיבה עם נתניהו בממשלה, הרמטכ"ל לשעבר הבהיר כי מדובר בדיווחים שאינם עדכניים: "בניגוד לפרסומים, לא נשב עם נתניהו. הוא לא יכול לטפל במדינה"

גנץ: "בניגוד לפרסומים, לא נשב בממשלה עם נתניהו"
  ישבו יחד בממשלה? נתניהו גנץ ויעלון, בתקופה יפה יותר (Photo by Edi Israel/POOL/Flash90)

בעקבות פרסום ההקלטות הסגורות של יו"ר כחול לבן בני גנץ, לפיהם הוא לא יפסול ישיבה עם נתניהו בממשלה, הרמטכ"ל לשעבר הבהיר הערב (שלישי) כי מדובר בדיווחים שאינם עדכניים- וטען כי לא ישב בממשלה עם נתניהו.

"בניגוד לחדשות המתפרסמות בימים האחרונים- הנשענות על חומר ישן ולא רלבנטי, חשוב להדגיש- לא נשב בממשלה עם בנימין נתניהו" אמר. "נתניהו עסוק בפרשיות שחיתות, מחובר לקפטן ג'ורג', מתעסק בצוללות, מעורב בהגנה עצמית על עצמו ועסוק בה. הוא לא יכול לטפל במדינה, ומוביל אותה למקומות נמוכים ורעים. אנחנו ננצח את נתניהו ונוביל את ישראל בדרך הנכונה, כי ישראל לפני הכל".

כזכור, ביום ראשון האחרון נחשפו הקלטות חדשות של גנץ. בתיעוד שפרסם ספי עובדיה במהדורה המרכזית בחדשות 13, גנץ טען כי הוא לא פוסל את הישיבה עם נתניהו, כי רק כך יוכלו לקדם את תכנית טראמפ: "כשאני אגיע לרגע הזה, אני צריך לראות. ואז אני אגיד לנתניהו: סליחה, זה בלי סמוטריץ' זה בלי זה, זה בלי זה, זה כחול לבן-ליכוד, בוא נדבר. ממשלת אחדות בין כחול לבן לבין ליכוד".

עוד הוסיף להביע ביקורת כלפי מספר 3 ברשימה גבי אשכנזי והראיון שערך עם העיתונאית דנה וייס: "ראינו את הכתבה ביחד אצלו בבית, כל הארבעה. הוא היה נורא לחוץ לפני שזה שודר. הוא הזיע, מסכן. ממש הזיע. מה שיש לי להגיד לו, אני אגיד לו בארבע עיניים" טען. "אני חושב שהוא (אשכנזי) לא היה בסדר.  הוא היה צריך להגיד: בני יהיה ראש ממשלה מצוין. הוא בתוך הסיפור הזה. כבר שנה וחצי הוא נערך לסיפור הזה. אני הצטרפתי אליו לאחרונה, אני אחריו. הוא יותר מתאים ממני בשלב הזה להיות ראש ממשלה ואחר כך נראה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו