גורם בליכוד מאשים: "בנט מדבר עם בני גנץ"

גורם בליכוד מאשים כי בנט מדבר עם גנץ ולפיד, לדבריו "בנט כבר עשה ״ברית אחים״ פעם אחת עם יאיר לפיד. עכשיו הוא כבר מדבר עם בני גנץ". הימין החדש: "נתניהו יודע שרק כאשר בנט לצדו יוכל לנצח את חמאס"

גורם בליכוד מאשים: "בנט מדבר עם בני גנץ"
  בנט ואלונה ברקת (צילום: חיים גולדנברג/ סרוגים)

תשעה ימים לבחירות והטונים מחריפים, גורם בליכוד מאשים היום (ראשון) כי "בנט מדבר עם בני גנץ ויאיר לפיד כפי שגנץ עצמו רמז על כך בראיונות" הימין החדש: "הבחירות על נושא אחד: האם נתניהו יחבור ללפיד-גנץ או לבנט-שקד"

לטענתו "בנט כבר עשה ״ברית אחים״ פעם אחת עם יאיר לפיד. עכשיו הוא כבר מדבר עם בני גנץ ויאיר לפיד כפי שגנץ עצמו רמז על כך בראיונות. בנט שריסק את ״הבית היהודי״ והשאירה אותה עם חובות אחרי שניצל אותה, רק מדבר ימין ועושה שמאל".

ח"כ יואל רזבוזוב, ממפלגת 'כחול -לבן' אמר הבוקר (ראשון) בראיון לרדיו 'כאן- רק"ע' המשדר בשפה הרוסית כי : "יש מפלגות שטוענות שיישבו רק בקואליציה של נתניהו ובמקביל מנהלים מו"ם איתנו, כבר עכשיו" אמר ולא הסביר מי הן אותן מפלגות.

מהימין החדש נמסר: נתניהו יודע שרק כאשר בנט לצדו יוכל לנצח את חמאס. בסוף הבחירות על נושא אחד: האם נתניהו יחבור ללפיד-גנץ או לבנט-שקד. כדי שלא נחזור לימי ההתנתקות צריך ימין חדש חזק.

המתיחות בין בנט לנתניהו נמשכת סביב ההסכם המצרי עם חמאס, בנט פנה ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט בעקבות האירועים בעזה ודרש לכנס את הקבינט המדיני-ביטחוני בהקדם. "לא הגיוני שראש הממשלה מנהל את האירועים בעזה במידור שרי הקבינט" טען אך לשכת רה"מ ביטלה את הדיון.

"לאורך כל האירועים האחרונים, מדינת ישראל פעלה באופן נקודתי בלבד שאינו מייצר את ההרתעה הנדרשת למול פעולות החמאס שנועדו לפגוע בביטחון אזרחי ישראל" טען, כשהוא מזכיר את ירי הטילים לשרון ולתל אביב. עוד ציין כי "לפי הדיווחים בתקשורת, ממשלת ישראל מנהלת מגעים מתקדמים לקידום הסדרה מול חמאס".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
7 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
הליכוד ונתניהו מומחים בשקרים
שקרים | 31-03-2019 11:55
הליכוד ונתניהו מומחים בשקרים
2
בנט ידוע במקלות לא מהיום
רמי | 31-03-2019 12:00
כשאתה רואה את הפוסט של אישתו אתה מבין את הליכוד
3
חבר׳ה הציבור לא אהבל מדובר ביהדות התורה ושס
צחי | 31-03-2019 12:03
בנט לא יוכל לשבת בממשלה של גנץ כי אז הוא חותם על התאבדות פוליטית. אז די עם הספינים הברית הייתה כי הוא לא רצה להכניס את בנט לממשלה כפי שהעידה בזמנו לבני ועוד אנשים נוספים שהיו בסוד הענינים
4
ביבי מדבר עם החמאס
מה עדיף? | 31-03-2019 13:22
וגם נכנע להם שוב ושוב
5
עוצמה יהודית
עופרה | 31-03-2019 13:23
בנט יודע נגמרה הקייטנה . יש עוצמה יהודית ! אין לך כסא . כי הימין האמיתי זו רק עוצמה יהודית !
6
ביבי מנסה להכשיל את בנט בכח מוגזם
חיים | 31-03-2019 14:31
אז אין פלא ששוב לפני הבחירות הוא דוחה דיבור איתו וגם את ישיבת הקבינט. אז מ ה יעשה בנט? יחכה שביבי יתנהג אליו כראוי?? יש בעיה בענין .
7
בנט בעייתי
אלי | 14-04-2019 19:58
להערכתי יש לו מניעים נסתרים נגד נתניהו ונגד הליכוד. לכן לא סובלים אותו שם. יש תחושה שהוא בוגדני. מה הסיבה שהוא פתאום בגד בבית היהודי בצורה בוטה ? קורא לעצמו הימין החדש .... כאילו כל הליכוד זה מיושן ... ורק הוא חדש... קיבל את העונש המגיע לו ונזרק מדפי הכנסת. כן יאבדו כל אויבי נתניהו.