"גנץ האשים את ראש הממשלה בהאשמות הזויות"

ראש מפלגת כחול לבן האשים בפגוש את העיתונות את ראש הממשלה נתניהו בהסתה: "כבר קרו דברים במדינת ישראל". בתגובה אמרו בליכוד: "האשמות הזויות, הוא לא עומד בלחץ, זה גדול עליו"

"גנץ האשים את ראש הממשלה בהאשמות הזויות"
  גנץ בראיון (צילום מסך מתוך ערוץ 12)

ראש מפלגת כחול לבן, גני גנץ התראיין הערב (שבת) בערוץ 12, שם האשים את ראש הממשלה נתניהו בהסתה: "כבר קרו דברים במדינת ישראל". בתגובה אמרו בליכוד: "הוא לא עומד בלחץ, זה גדול עליו".

בפגוש את העיתונות טען גנץ  כי מדובר בהסתה. "לאן הסתה הולכת, כבר קרו דברים במדינת ישראל", את נתניהו האשים: "הוא עלה על בימה בכיכר ציון, הלך אחרי ארון מתים. ראינו איך ההגזמה הזאת נגמרה", אמר בריאיון. "אני מציע לא לזלזל. תבדקו את האתרים ותראו מה קורה שם". גנץ שב והבהיר את הדברים: "נתניהו היה שמח מאוד שאני לא אעמוד בדרכו הפוליטית".

גנץ התייחס לפירסום של העיתונאי בן כספית ב"מעריב" כי הוא עובר טיפולים פסיכולוגיים ואף נוטל כדורים: "אני לא עובר שום טיפולים נפשיים, שירגעו בבלפור", הבהיר גנץ. "יש יועצת אירגונית שמלווה אותי ב-3 השנים האחרונות בתחומים הארגוניים והעסקיים". גנץ אף התלוצץ: "הכדורים היחידים שאני מכיר זה 5.56 ו-7.62".

תקשורת מגוייסת לגנץ

מהליכוד הגיבו: "גנץ אמר ש״זה החודש הקשה בחייו״. אם הוא לא עומד בחודש של קמפיין, איך הוא יעמוד בלחץ של לנהל מדינה? הוא קרס משאלה בריאיון, איך יתמודד מול החלטות גורליות או מול הלחצים הכבירים של מנהיגי המעצמות?

לטענת הליכוד, בכחול לבן טופלים עלילות דם: "גנץ, בוגי ואשכנזי הם אלה שמספסרים בסודות מדינה ומדרדרים את השיח הציבורי לשפל חסר תקדים כשהם טופלים על ראש הממשלה נתניהו עלילת דם כשהם מאשימים אותו בבגידה בעניין הצוללות".

על האשמת גנץ את ראש הממשלה כינו "האשמות הזויות", כי הוא רוצה להרוג אותו, הפעיל נגדו את הרוסים ושראש הממשלה מצוטט לו.

עוד אמרו כי "גנץ עדיין לא נתן תשובות לדו״ח מבקר המדינה החמור שקבע שהחברה של שלו קיבלה במירמה חוזה על סך 50 מיליון ש״ח מכספי הציבור, שמתוכם שולמו לו ולחברה שלו 4 מיליון ש״ח".

ולבסוף האשימו: "אם רוצים דוגמא לתקשורת מגוייסת, הריאיון המלטף של רינה מצליח לבני גנץ הוא דוגמא מצוינת".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
תגובה
אשר | 30-03-2019 21:56
גנץ שקרן גדול מי הוא ביכלל הוא חושב ביום אחד הוא יכול להיות ראש ממשלה הוא יודע ביכלל מה זה אאש ממשלה מה זה אימון מה זה להגיד לא ביבי אין עליו בעולם שהוא אומר לא כיום להומות העולם מבינים אותו יודעים מי הוא
לך תלמד קרוא וכתוב ואז תנסה להתנסח
ישראלה | 31-03-2019 16:12
אנשים לא סיימו במדינת ישראל של המאה ה-21 קרוא וכתוב?... איזו עלגות מביכה...
2
גנץ צודק בכל מילה. ביבי שכר פסיכולוג שמתמחא
יובל | 30-03-2019 22:19
בפסיכולוגיה של ההמון על מנת להסית נגד ראש הממשלה ושר הבטחון יצחק רבין זצל. ביבי עשה זאת גם לראש הממשלה אולמרט בזמן מלחמת לבנון 2. ביבי מסית נגד גנץ ואפילו נגד עיתונאים, למשל אמנון אברמוביץ גיבור ישראל. גנץ מגמגם? גם משה רבינו גימגם וגם לוי אשכול גימגם והוביל את ישראל לגדול ניצחונותיה, ביבי לא מגמגם אבל לאיזה השגים הוביל? את החמס הוא לא מנצח ומשלם להם פרוטקשן, עדיף מגמגם שמנצח מפטפטן רהוט שמפסיד.
3
הפוסל במומו פוסל
ציון | 31-03-2019 16:15
מחנה הליכוד יורה לכל הכיוונים בלי אבחנה. זה פוגע בכולנו. אין להם מה להציע (אין מצע) ואין להם מה למכור! רק כחלון!!!
4
הוא חולה נפש פרנואיד - אין לזה
אוראור | 12-05-2019 12:37
שום הסבר אחר!!!!!!!!!!!!!!