אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"הבוגרות הדתיות הן מהעובדות הטובות ביותר שיש לי"

כך אמרה מנהלת מפעל הסייבר בתעשייה האווירית אסתי פשין בטקס הענקת תארים ל212 בוגרות המרכז האקדמי לב שקיבלו תואר במקצועות העתיד

"הבוגרות הדתיות הן מהעובדות הטובות ביותר שיש לי"
  אסתי פשין, מנהלת מפעל הסייבר באלתא, תעשייה אווירית ואחת הבוגרות. צילום: יחצ

212 סטודנטיות המרכז האקדמי לב סיימו את התואר הראשון וקיבלו את תעודות סיום התואר שלהן במגוון המקצועות הנלמדים במרכז האקדמי לב: ביואינפורמטיקה, הנדסת תעשיה וניהול, הנדסת תכנה, מדעי המחשב, חשבונאות ומערכות מידע, סיעוד, תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים והוראת המדעים.

בטקס חלוקת התארים קיבלו 13 נשים מלגות הצטיינות והוא התקיים בהשתתפות נשיא המרכז האקדמי לב, פרופ' חיים סוקניק, ראש קמפוס טל אתי שטרן, ראש מדרשת טל הרב יהונתן אורן ובהשתתפות סגנית נשיא ומנהלת מפעל הסייבר בתעשייה האווירית אסתי פשין וראש המחלקה לרפואה והלכה ברבנות הראשית לירושלים הרב פרופ' יגאל שפרן.

אסתי פשין, מנהלת מפעל הסייבר באלתא, תעשייה אווירית, החמיאה למרכז האקדמי לב וציינה כי מניסיונה האישי הבוגרות של המרכז האקדמי לב מונעות בעבודתן ממקום ערכי, ולא רק מתוך רצון לתועלת אישית, "התברכתי בכך שאני מעסיקה כמה מבוגרי ובוגרות המרכז והם מהעובדים הטובים ביותר שיש לי. אתם באים לעבוד ולא לעבודה". את דבריה סיכמה באמירה כי "נשים יכולות לעשות הכל, אין תפקיד שאישה לא יכולה לעשות, אם רק תרצי בכך, ואם לא תרצי בכך, גם זה בסדר. אני באופן אישי חותמת על כל בוגר ובוגרת מהמרכז האקדמי לב, ברור לי שעם הניסיון והערכים שספגתם כאן אתם תוכלו לממש ולהגיע לאן שתחפצו".

פרופ' סוקניק בירך את הבוגרות ואמר: "בעבודה שלנו בעולם הרחב אנו חייבים לנצל את ההזדמנויות לקדש שם שמיים, אנו גאים בהישג האקדמי המרשים, אבל יותר מזה, בזה שאנחנו כמוסד חורט על דגלו את המוסר, את ההתנהלות של בני תורה" סוקניק הוסיף כי "בוגרי ובוגרות המרכז האקדמי לב נמצאים בחוד החנית של ההצלחה בישראל. בוגרי המרכז זוכים בפרסי ביטחון ישראל, מובילים את הצמרת במבחני ראיית החשבון ומובילים את הדירוג הארצי במבחני הסיעוד ובבדיקות האיכות. כאשר מוסד דתי מסיים הוא מקום ראשון במדינה, זה קידוש ה' ענק ואני מודה לאנשי הסגל ולסטודנטיות על כך".

הרב יגאל שפרן הסביר שתפקידה של האחות מלא בחמלה ובחסד והסביר כיצד התמיכה הנפשית והרגשית בחולה משפרת את מצבו הבריאותי. הרב הסביר כמה חשוב הידע שהאחיות צברו והדגיש כי לפי הרמב"ם רופא חייב להכיר בעל פה את כל המידע הרפואי כדי לא לטעות.

פרופ' חיים סוקניק, ראש קמפוס טל אתי שטרן. צילום: יחצ

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו