אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום
מבצע צוק איתן

משפחת גולדין: "מבצע 'צוק איתן' לא הסתיים"

על רקע ההסלמה בדרום, הוריו של סגן הדר גולדין פנו לחברי הקבינט המדייני-בטחוני ודרשו לפעול להחזרת השבויים: "מערכת 'צוק איתן' לא הסתיימה כל עוד לא החזרתם לישראל ולמשפחתם את לוחמי צה"ל"

משפחת גולדין: "מבצע 'צוק איתן' לא הסתיים"
  (צילום: חיים גולדברג)

על רקע ההסלמה הביטחונית בדרום, הוריו של סגן הדר גולדין, המוחזק בידי חמאס בעזה, פנו היום (שלישי) לשרים החברים בקבינט המדיני-בטחוני. במכתבם דרשו לפעול להחזרת החיילים השבויים ולהפוך את החזקתם בשבי לנטל על ארגון הטרור.

״אנחנו נושאים עימנו תחושות קשות ומילים כואבות כבר ארבע שנים וחצי" נכתב. "מאז סיום מלחמת 'צוק איתן', אנו מרגישים שהמדיניות של ממשלות ישראל- ובמיוחד של הממשלה הנוכחית- היא ששיקום עזה ניצב במקום גבוה יותר בסדר העדיפויות הלאומי, לפני ערכי צה״ל והחברה הישראלית".

"הבנות סיום מלחמת 'צוק איתן' לא היו קיימות מעולם כי, למעשה, 'צוק איתן' לא הסתיים" הוסיפו ותקפו. "חמאס מפר פעם אחר פעם את הפסקת האש שסיימה את הלחימה, חידש את הירי לכל היישובים בעוטף ובמרכז ישראל ושרף חלקים נרחבים משדות העוטף. מערכת 'צוק איתן' לא הסתיימה כל עוד לא החזרתם לישראל ולמשפחתם את לוחמי צה״ל, סגן הדר גולדין מחטיבת גבעתי וסמ״ר אורון שאול מחטיבת גולני".

״כעת הגיעה עוד הזדמנות, נפתח עוד חלון, בעוד צה״ל מכה בחמאס, להפוך את המשוואה ולהפוך את החזקת חללי צה״ל השבויים בידי מחבלי חמאס לנטל" סיכמו. "יש לכם את האחריות והסמכות, ויש בידכם גם את ההזדמנות. עשו זאת, החזירו אלינו את הדר, והחזירו למדינת ישראל את ערכי צה״ל״.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
תשרף
תשרף | 26-03-2019 17:22
תשרף גולדין