ראשי רשויות ביו"ש: "גנץ ולפיד ימיטו עלינו חורבן"

ראשי רשויות ביהודה ובשומרון יצאו השבוע בקריאה לציבור שלא להצביע למפלגת השמאל "כחול לבן" בראשות בני גנץ ויאיר לפיד בשל חשש לעתיד ההתיישבות היהודית ביהודה ובשומרון

ראשי רשויות ביו"ש: "גנץ ולפיד ימיטו עלינו חורבן"
  Photo by Miriam Alster /Flash90

14 ראשי רשויות ביו"ש חתמו על המכתב בו כתבו כי "אסור לסכן את ארץ ישראל ואת ההתיישבות ביהודה ושומרון. נוכח הסכנה בעליית ממשלת שמאל של לפיד וגנץ, ממשלה אשר תעמיד בסיכון את ההתיישבות ביהודה ושומרון, אנו קוראים לציבור המחנה הלאומי לגלות אחריות ולעמוד לימין ההתיישבות.

עוד הם כותבים, "לפיד וגנץ שמדברים על פינוי יהודים מיהודה ושומרון ועל יישום ההתנתקות במקומות אחרים, ימיטו חורבן על נחלת אבותינו. אנו רואים חשיבות רבה בהצבעה למפלגות אשר מחוייבות הלכה למעשה לעתיד ההתיישבות ולפיתוחה על ידי הציבור הנאמן לארץ ישראל."

עודד רביבי, ראש המועצה המקומית אפרת וראש מטה חו"ל במועצת יש"ע אמר "בימים אלה בהם אני נמצא בוושינגטון ואני רואה את קבלת הפנים לה זוכה ראש הממשלה נתניהו, שומע על פתיחת שגרירויות באפריקה, מעבר השגרירות האמריקאית לירושלים, ההכרזה על רמת הגולן נזכר בקולות שהזהירו מבידוד בין לאומי ומבין שיש מי שטוב ב- לדבר ויש מי שטוב לדבר ולעשות".

בין החותמים על המכתב חננאל דוראני, יו"ר מועצת יש"ע וראש מועצת קדומים, יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון, אלי שבירו ראש עיריית אריאל, בני כשריאל ראש עיריית מעלה אדומים, שלמה נאמן ראש המועצה האזורית גוש עציון, עודד רביבי ראש המועצה המקומית אפרת, אברהם בן יוסף מהיישוב היהודי בחברון, אליהו גפני ראש המועצה המקומית עמנואל, יוסי אברהמי ראש המועצה גבעת זאב, אליהו ליבמן ראש מועצת קרית ארבע חברון, דוד אלחייני ראש מועצה אזורית בקעת הירדן, יוחאי דמרי ראש המועצה האזורית דרום הר חברון, אסף מינצר ראש מועצה מקומית אלקנה ויגאל להב ראש מועצה מקומית קרני שומרון.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
סליחה אבל
התמים | 24-03-2019 13:33
זה מסע הפחדה אינטרסנטי. לא חורבן ולא בטיח. רק הסתכלות מפוכחת על המציאות. רוב העם לא רוצה מדינה דו לאומית בה ערבים ויהודים אוחזים אלה בצווארם של אלה ושוחטים אלו את אלו. הלנצח תאכל חרב ? חייבים לחפש דרך להיפרד, כמו אברהם ולוט. אי אפשר להמשיך במתכונת החיים הבלתי אפשרית הזו. באין פתרון הגיוני וסביר לערבים שחיים באזור - חייבים להיפרד מהם, כאשר התנאים יבשילו. ההיצמדות לארץ ישראל כולה - תביא שואה.
2
ישראל
מושון | 24-03-2019 13:36
אולי ימיתו חורבן עת ההתנחליות אבל יצילו את מדינת ישראל השפויה
3
ילפתו אורחות דרכם .... יעלו בתוהו ואבדו
אלי | 24-03-2019 13:42
כולם צריכים להתעורר ולהוקיע את מאשימי נתניהו בבגידה. הם הבוגדים ! הם השמאל המסתיר את כוונותיו. הם המנסים להפיל ממשלה במסווה משפטי. חרבם תבוא בליבם וכל קשתותם תשברנה.
הוא
התמים | 24-03-2019 18:54
בוגד באבו אבוהה. כדי שבן דודו ירוויח כסף - אישר לגרמנים למכור צוללות למצרים. וזה אותו בן דוד שמחזיר לנתניהו בגדול, אותו בן דוד שקנה מנתניהו מניות במחיר מופרז ואותו בן דוד שמתנדב פתאום למממן לנתניהו את ערוכי הדין שלו במליוני שקלים. אם זו לא שחיתות - איני יודע שחיתות מה היא.
4
אני רק שאלה
מתנחל | 24-03-2019 14:01
איפה ישראל גנץ ושי אלון? למה לא חתמו? הם יודעים משהו שאנחנו לא?
5
המקובלים: המפלגה של גנץ. משורש עמלק
בניטשקה חונטשקה | 24-03-2019 14:27
הבנתם.
6
ראשים חלולים תראו טוב מי מביא
צביקה | 13-05-2019 10:20
אם לא משפחת המלוכה