סערה בעקבות תשדיר של הליכוד: "אנשים מכוערים"

אחרי הסערה שהתעוררה בעקבות סרטון הקברים, שהביאה את אבישי עברי להתפטר מקמפיין המפלגה, מפלגת 'הליכוד' שוב מעוררת סערה והפעם בעקבות תשדיר של 'הליכוד TV' בו לעגו לכוויות של אמנון אברמוביץ'

אחרי הסערה שהתעוררה בעקבות סרטון הקברים, שהביאה את אבישי עברי להתפטר מקמפיין המפלגה, מפלגת 'הליכוד' שוב מעוררת סערה והפעם בעקבות תשדיר של 'הליכוד TV' בו לעגו לכוויות של פרשת החדשות, אמנון אברמוביץ', שנכווה קשה בפניו ובגופו בעת שלחם במלחמת יום הכיפורים.

בתשדיר נראה המגיש אלירז שדה מראיין שחקן שאופר כמו אמנון אברמוביץ', ששואל אותו: "אני נראה טוב?". שדה השיב לו: "אתה נראה טיל, כמו תמיד".

(צילום מסך מתוך פייסבוק)

בהמשך התשדיר הציגו את אברמוביץ' כמי שתומך בשמאל ויצביע למפלגת 'כחול לבן'. ככשהשחקן שנראה כמו אברמוביץ' על פרשת הטלפון של בני גנץ, הוא השיב: "אתה יודע שאני לא מדבר על אחיי בשמאל". כשנשאל למי יצביע, השיב: "כל מי שיש לו אג'נדה שמאלנית אנטי-ביבי יש לו את הקול שלי".

בהמשך שוב לעגו לאברמוביץ' והציגו אותו כשקרן. בתשדיר הוא שואל את אלירז שדה: "יש מקום למגישים נוספים אצלכם? למרות שיהיה לי קשה לעבוד אצלכם כי אצלכם אומרים רק אמת ובזה אני לא מצטיין".

בעקבות המערכות, פרסם הסטנדאפיסט אבי נוסבאום פוסט בו הוא תוקף את אלירז שדה: "יושב אלירז שדה בטלוויזיה ומראיין חקיין (טוב אגב) שעושה דמות של אמנון אברמוביץ׳ במסגרת מערכון לפורים. עד כאן הכל סבבה. ואז, מגיעה השאלה הראשונה. החקיין כאמנון שואל : "אני נראה טוב?" ואלירז משיב לו בחיוך ערמומי: "אתה נראה טיל אמנון, טיל כמו תמיד".

"הלב מחסיר פעימה. לכאורה זו סתם בדיחה נמוכה על מראה חיצוני של אדם, אבל זה הרבה יותר מזה. כפי שכולם יודעים, פניו של אמנון אברמוביץ' לא נראות כך בגלל גנים גרועים או מחלה מסתורית. אמנון אברמוביץ' היה נהג טנק שחטף פגיעה ישירה של טיל במלחמת יום כיפור. למרות שהאש בערה בפניו ובגופו, הוא המשיך לנהוג בטנק כדי להציל את החיילים האחרים שסבר שנמצאים בטנק, תוך שהוא מקריב במודע את חייו. לאחר שניצל בנס, זכה אברמוביץ' לצל"ש הרמטכ"ל, ו"זכה" גם ל-60 ניתוחים מורכבים בכל חלקי גופו המפוחמים".

בהמשך כתב נוסבאום: "אלירז, אתה בחור מאוד יפה. אתה הרבה יותר יפה מאמנון אברמוביץ' או ממני, ונדמה לי שאפילו התפרנסת כמה פעמים מלדגמן את היופי החיצוני שלך. אבל מבפנים אלירז, אתה וכל מי שכתב/ערך/אישר את ה"בדיחה" האיומה הזו – אתם האנשים המכוערים ביותר עלי אדמות. ולכולנו, אזרחי ישראל, ובמיוחד לפוליטיקאים שלנו, אני רוצה להזכיר משהו: ב- 9/4 יהיו כאן בחירות. הן חשובות ומשמעותיות ומעוררות המון רגשות. זה טבעי והגיוני ואפילו חשוב בדמוקרטיה, אבל רבאק – ב10/4, יום אחרי הבחירות, עדיין תהייה פה מדינה. בקצב הזה של שנאת חינם, מי שלא יהיה ראש הממשלה הנבחר, כבר לא תשאר לו מדינה לעמוד בראשה. מספיק עם זה, ימנים, שמאלנים, אזרחים, אחים. מספיק".

יו"ר העבודה אבי גבאי אמר בתגובה: ‏"אחרי שפגע במשפחות שכולות כשעירב את קברי הבנים בקמפיין ציני, ערוץ הבית שלו לעג לפציעה של אמנון אברמוביץ', מגיבורי מלחמת יום הכיפורים, שנכווה מטנק בוער וקיבל צל"ש הרמטכ"ל על דבקות במשימה. אין תחתית שנתניהו לא יפגוש ואין אדם שבו לא יפגע במסע להציל עצמו מכתבי אישום על שוחד והפרת אמונים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
17 תגובות - 13 דיונים מיין לפי
1
כאשר משרדי הפרסום שמנהלים את כחול לבן
יוסי | 22-03-2019 9:32
(כחול- לבן: צבעי הליכוד מאז ומתמיד), כאשר הם הורידו את הכפפות והפכו את הבחירות האלה למשהו מגעיל ותת רמה, אין מה לבא בטענות לליכוד שהוריד את הרף כדי להתגונן.....
לידיעתך, כחול ולבן הם צבעי דגל מדינת ישראל
מני | 23-03-2019 15:37
ולא שייכים לאף מפלגה. וגם אם נניח שהליכוד המציאו את הדגל, האם זה מתיר השתלחות מטורפת שכזו דווקא בגיבור ישראל?!
באיזה שלב כחול לבן הורידו את הכפפות?!
אשמח לפרטים | 23-03-2019 15:05
אם אתה מציג טענה אשמח להסבר כי הדבר היחיד שאי אפשר להגיד על כחול לבן מבחינת הקמפיין הוא שהם יורדים נמוך. כחול לבן מצליחים (באורח פלא עם הנפשות הפועלות שם) לשמור על ממלכתיות ולדבר לאיבוד של עניין ולא לטיבו של אדם. למרות שבליכוד לא חוסכים בקמפיינים שלא אומרים כלום חוץ מסיבי חזק שמאל חלש. אין לליכוד מצע כבר שנים ואין אפילו לא קמפיין 1 שמדבר על מדיניות כלשהי מלבד ירידה על שאר המתמודדים והעלאת ביבי על כס המלוכה. יש בליכוד אנשים נפלאים שאפילו לא זוכים להציג את עמדותיהם. אז אשמח לשמוע מתי כל ל לבן הורידו את הכפפות
צבע כחול לבן זה של כל העם לא של הליכוד
קול | 23-03-2019 14:53
הלו יש גבול לחוצפה מי שחושב שונה מהליכוד לא בוגד ! מי שמשתמש בסימלי מדינה כחול לבן לא גנב אלא חלק מהעם !
2
אלה החברים של הציונות הדתית המטורללת.
חיים | 22-03-2019 9:50
בושה.
דתיים וחרדים אינם מבינים שזה חילול השם
זו גם תחושתי. | 22-03-2019 10:39
חילול השם להגן על ביבי ואפילו רק לתמוך בו. וזה כולל את הרבנים. מבזים את כל התורה למען ארץ ישראל השלמה.
3
אבי נוסבאום זה האיש להעביר ביקורת כזו
אלי | 22-03-2019 10:43
כה אמר אבי נוסבאום שאחראי לכ''כ הרבה קטילות/השפלות/בזיונות של פוליטיקאים, רבנים וסתם אנשים רגילים בלא מעט מהמערכונים של התכנית העלובה 'ארץ נהדרת'.
4
לפטר את שדה
שפוי | 22-03-2019 14:44
המגיש אלירז שדה ריאיין שחקן שאופר כמו אמנון אברמוביץ', ששואל אותו: אני נראה טוב?. שדה השיב לו: אתה נראה טיל, כמו תמיד גועל נפש ,עד לאיזה רמה ירדו המושחתים
5
כיעור
תגובתית | 22-03-2019 17:40
אלירז שדה האם אתה יפה ??? לללללללאאאאאאא
6
איך.אתה מסוגל כלוחם לפגוע בלוחמים א כ ז ב ת
מתנצל ?תתפטר | 22-03-2019 23:29
אתה צריך לקום ולהתפטר אתה לכ מרגיש שאתה נבחע ומנוצל על ידי הסובבים אותך שרומסים אפילו חיילים נכים בשם ביבי לשלטון. תקום תתפטר . אתה לא שליח אתה אדם ! אתה לא רואה לאן הקמפיין של נתניהו שהבן שלו לא היה לוחם וישב לו בדובר צהל שבטח יתקבל חשם לא בגלל כישוריםאלא בגלל אמא ואבא שלו. אלירז תתפטר אל.תהיה חלק מהזוועה המטונפת הזאת. אמנוח אברמוביץ קיבל צלש היה לוחם נכווה ואתה לוקח חלק בזוועה הזאת ?? ימני שמאלני מרכז ...כשאתה לוחם אתה יודע שאין דברים כאלה. וביבי תתעורר הוא לא שם ולא הבן שלו. תתבייש לך להיות חלק מהמיץ של הזבל. וזה לא קשור אם אתה ימני או שמאלני. זה קשור חכבוד לפצועי ונכי צהל. ההתנצלות שלץ היא כמו שאנשים יודעים מרטש שהם יפגעו ואומרים יאללה בוא נזרום...מכסימום נתנצל. אכזבתאת הלוחמים את נכי צהל. בטוח אם היו ימניים הם לא יבחרו בביבי כי כבר מבינים מי הפרצוף האמיתי שמתגלה להם. ההתנצלות שלך שווה ל.... אתה מעורר בחוחמים ובפצועי ובנכי צהל... מזלזלים.בך. כי תראה לאן הגעת.. היופ הזה נחצו כל הגבולות. ביבי אסור שיהןה רטש ממשלה. עוד לא היה פה ראש ממשלה שהיו נגדו כתבי אישול.ונגד אשתו ומיאוס נגד הבן שלו שמעורר שאט נפש. אבל אתה לקחת חלק בפגיעה בלוחם ונכה צהל לא נשכח וההתנצלות שלץ לא שווה כלום. רק אם תתםטר יעריכו אותך אחרת אתה ממשיך לקחת.חלק במסע הסתה שלא נראה כמותו מצד ביבי אשתו ובנו ואל תגיד שבכל ניתן לקנות בכסף כי אל זה ככה אתה מוכר את עצמך בשפל
7
נימעסתם
משה גואטה | 23-03-2019 14:47
ביבי יקח בגדול ואתם אנשי גנץ שבו בשקט
8
פרופורציות ההתלהמות והגסות נוטות בבירור
חוח | 23-03-2019 15:40
לצד הימני של המפה כשהגרועים שבהם הם אנשי הליכוד. בושה למדינה שאלו מובילי דרכה.
9
אכזריות הסטירה
ד.ע.ה | 23-03-2019 16:42
הסטירה במהותה סוטרת ואכזרית.על מה ולמה הרעש ? מדוע לא התפוצצה התקשורת כששחטו את מדידור והפכוהו לג'וק,מדוע לא נזעקה התקשורת שמלגלגים על השואה,על המתנחלים,על גדעון סער ועוד אין סוף דמויות שבפכו אותן לנלעגות.
10
רמנון אברמוביץ
בשארי שרית | 23-03-2019 17:19
מצדיעה לך אין כמוך המשך להתעלם מעכבר הביבים אלירז שדה
11
יותר נמוך מהליכוד אי אפשר לרדת
פטריוט | 23-03-2019 19:07
בן אדם הקריב את עצמו לטובת המדינה וחיילים אחרים. כמה נמוך הביוב יכול לרדת. לא מספיק שהביוב הוא בוגד שתמורת 14 מליון אמר לגרמנים למכור צוללות למדינה ערבית כדי שיוכל להתעשר מהעסקה עכשיו הוא תוקף גיבורים של המדינה. הגיע הזמן שנהנתניהו ישב בכלא מעשיהו. בוגד שפל וקמצן
12
אברמוביץ
אנט | 23-03-2019 19:09
תתבישו אלירז לא העליב אף אחד ! מה קורה בגב האומה? מה קורה עם אשתו של אשכנזי שכתבה השרוף על אברמוביץ! גזענים כועסים כל הזמן על הימין! תיראו מה אחרים אומרים ומחכים תתבישו! אברמוב הוא גיבור ישראל
13
איך בובה ופודל תת רמה מעיז להשתלח בגיבור ישרא
צ.לוין | 24-03-2019 11:07
עלוב נפש תת רמה בובה על חוט שהליכוד מישתמש בה כדי להפיץ את השקרים והליכלוך שלהם כמה נמוך אפשר לרדת ?מי ששולח חיילים לקרב והם נהרגים וניפצעים הבושה והעליבות לא נחסכים מהם ואפסים כמו אלירז שדה מעיזים להעליב אותם ?