אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ישראל מפנה אצבע מאשימה לכיוון הלא נכון

לא מהרוצח השפל עמר אבו לילה נתבע את דמם של הרב אחיעד אטינגר ושל הלוחם גיא קיידאן כי אם מהרשות הפלסטינית שמטפחת ומעודדת כל הזמן רוצחים מתועבים כדוגמתו

ישראל מפנה אצבע מאשימה לכיוון הלא נכון
  (צילום: פלאש90)

זרעי הפורענות הבאים לא עלינו נשתלו הבוקר במחוז 'סלפית'. האמת צריכה להיאמר ובקול רם. אין באמת תיאום בטחוני בינינו לבין הרשות הפלסטינית. מהיום שבו נכנס הרוצח יאסר ערפאת לעזה במעטפת צלופן יפה של שלום ובשיירה ענקית שהובילה עשרות אמצעי לחימה ועד היום אנחנו משחקים עם הרשות הפלסטינית משחק כפול. מצד אחד הם מקיימים איתנו תיאום בטחוני ברמת ארגוני הביטחון, מהצד השני הם עושים כל מה שהם יכולים כדי לעודד טרור של יחידים. טרור שקשה מאוד לעצור באמצעות ארגוני הביטחון.

נאמר כבר המון על משכורות העתק שהרשות הפלסטינית משלמת למחבלים ולבני משפחותיהם. אתמול התבשרנו שתנועת הפת"ח, השולטת ברשות הפלסטינית הכריזה על שביתת מסחר באזור סלפית לרגל חיסולו של המחבל מצומת אריאל. ביד ימין הרשות מתאמת איתנו תיאומים בטחוניים וביד שמאל היא מעודדת בצורה אקטיבית רצח של יהודים. הרשות הפלסטינית דואגת שכל ילד במחוז סלפית ידע שלהרוג יהודים זהו ערך עליון.

כל הזמן מספרים לנו (בצדק) שהטיפול השורשי בתופעת תג מחיר הוא לא רק באלו שמבצעים את התג אלא גם בתשתית הרעיונית של התופעה. מה שנכון לגבי אירועים ספורדיים ובודדים והרבה הרבה פחות קטלניים של יהודים כלפי ערבים נכון פי מיליון כלפי מעשי רצח קטלניים חוזרים ונשנים של ערבים כלפי יהודים. עזבו את הדיון על הרס הבתים הפיזיים של הרוצחים, מה שצריך להרוס זה את הבתים הרעיוניים של הרוצחים. אי אפשר לטפל בטרור בלי לטפל בתשתית שלו ואי אפשר להמשיך את שיתוף הפעולה הבטחוני עם הרשות כשמול הפנים שלנו הם מעודדים טרור נגדנו בצורה הכי בוטה ומתועבת שיש. כבוד ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו – לתשומת לבך.

לא מהרוצח השפל עמר אבו לילה נתבע את דמם של הרב אחיעד אטינגר ושל הלוחם גיא קיידאן כי אם מהרשות הפלסטינית שמטפחת ומעודדת כל הזמן רוצחים מתועבים כדוגמתו. לא על פעולה מרשימה ומדהימה של הימ"מ כנגד המחבל הבודד תהיה תפארתנו כי אם על פעולה משמעותית ורצינית של המדינה כנגד הרשות הפלסטינית המגדלת את הרוצחים הללו.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
אני מאשים
דוד | 21-03-2019 11:08
אני מאשים את ממשלת ישראל שמתנהגת ברפיסות כנגד הסרטן הערבי בארצנו. אני מאשים את השמאל שמונעים מחיילינו לנצח את הערבים. אני מאשים את התקשורת שמכסה על פשעי האויב הערבי. הערבים בסך הכל עושים מה שהם יודעים לעשות, קרי, לרצוח.