צה"ל חיסל שני מחבלים סמוך לקבר יוסף בשכם

שני מחבלים חוסלו הלילה ליד קבר יוסף בשכם לאחר שהשליכו מטעני חבלה לעבר כוחות צה"ל. החיילים הגיבו בירי לעבר המחבלים והובילו להריגתם. אין נפגעים לכוחות צה"ל

צה"ל חיסל שני מחבלים סמוך לקבר יוסף בשכם
  (באדיבות: מנהלת קבר יוסף)

מתיחות בשכם: שני פלסטינים בשנות ה-20 לחייהם נהרגו הלילה (חמישי) מירי צה"ל סמוך לקבר יוסף, זאת לאחר שהשליכו מטעני חבלה לעבר החיילים שאבטחו את כניסתם של מתפללים למקום.

מצה"ל נמסר כי האירוע התחיל כאשר שני המחבלים השליכו מטעני חבלה מרכב לעבר החיילים.  כוחות צה"ל הגיבו בירי לעבר הרכב,  ובמקביל דחפור צבאי ניגח את רכב. כתוצאה מכך, נהרגו שני המחבלים- ראאד חמדאן וזיד נורי. אין נפגעים לכוחות צה"ל.

אמש חיסלו כוחות הביטחון את המחבל עמר אבו לילא, שביצע את הפיגוע בצומת אריאל ובצומת גיתי אבישר ביום ראשון האחרון. בזמן כיתור המבנה בו הסתתר בכפר עבוין, פתח המפגע באש לעבר כוח הימ"מ ונהרג במהלך חילופי האש. אין נפגעים לכוחותינו.

מהשב"כ נמסר לגבי חיסול המחבל כי "פעילות הכוחות היא שיאו של מאמץ מודיעיני ומבצעי שבמהלכו הופעלו יכולות מודיעיניות, מבצעיות וטכנולוגיות שונות שהביאו לאיתורו במבנה שבו הסתתר".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
קבר יוסף
ראובן נויברגר | 20-03-2019 9:26
מדוע על חיילים לאבטח מתפללים? יש כל כך הרבה מקומות אז למה להדחף. הרי המתחם הוקם בזמנו עי המוסלמים ולא בטוח שיוסי זצל בכלל טמון במקום. חבל על חיי אדם. כמו כן, ולתת 7המתפללים שהולכים למקום כלל לא מתגייסים
תגובה
בן ישראל | 22-03-2019 17:40
בלבלן מוח אתה
2
בושה שאתר שאמור להיות ימין משתמש במילה פלסטני
המעיר | 22-03-2019 7:57
פלסטינים
תגובה
בן ישראל | 22-03-2019 17:39
צודק !!!