גם במפלגת כחול לבן: מתנגדים לפסילת מיכאל בן ארי

בפאנל שהתקיים במכללת אורות ישראל, אמרה תהילה פרידמן ממפלגת כחול לבן כי "צר לי על ההחלטה של בית המשפט העליון. הייתי מעדיפה שיאשרו גם את בן ארי וגם את בל"ד"

גם במפלגת כחול לבן: מתנגדים לפסילת מיכאל בן ארי
  בן ארי בבית המשפט העליון (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

בפאנל שהתקיים במכללת אורות ישראל, אמרה תהילה פרידמן ממפלגת כחול לבן כי "צר לי על ההחלטה של בית המשפט העליון. הייתי מעדיפה שיאשרו גם את בן ארי וגם את בל"ד", זאת בניגוד לציוץ שפרסם ראש רשימתה בני גנץ בעד החלטת בית המשפט.

בפאנל שהנחתה הרבנית ד"ר לאה ויזל, דיקנית הסטודנטיות במכללת אורות ישראל באלקנה נכחו גם ח"כ ציפי חוטובלי שטענה נגד השרה אילת שקד: "שקד מינתה שופטים שהיא טוענת שהם ימניים אבל זה לא עזר ביום פקודה", ובהמשך הטיחה בתהילה פרידמן שהם מוליכים שולל את הציבור: " אתם עושים הונאת דברים לציבור ואם יש משהו שאני לא מוכנה לקבל זה הונאה. אל תתחפשו לימין. פורים יש פעם בשנה".

חברות הפאנל

עוד השתתפו ליבי מולד ממפלגת זהות, עידית סילמן מאיחוד מפלגות הימין, רוני ססובר ממפלגת הימין החדש, ומיכל צ'רנוביצ'קי ממפלגת העבודה שאמרה כי "היתה מעדיפה לראות את בן ארי בכנסת מאשר מורה של ילדים כמו שהוא עושה היום.

לדבריה "אני חושבת שזה גרוע פי מאה שאדם כזה מחנך את בני הציונות הדתית. עדיף שידבר בכנסת והחכ"ים יצאו החוצה מאשר שידבר בבית הספר".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו