משקיעים? נכסים מסחריים בכלכלה החזקה באירופה

למה נכס מסחרי? כי יש לו ביקוש עם שכירות ארוכת טווח, למה מערב גרמניה? כי זו הכלכלה החזקה באירופה עם חברות מסחר ענקיות, למה להשקיע? כי נכסים מסחריים הם יציבים ובטוחים ועם תשואה אטרקטיבית | כל הפרטים

משקיעים? נכסים מסחריים בכלכלה החזקה באירופה
  צילום: Yonatan Sindel/Flash90, יחצ

טרנד ההשקעות בחו"ל כבר תפס תאוצה, אבל אם התרגלנו להשקעות בנכסים פרטיים בארה"ב, שוק הנדל"ן עובר לנכסים מסחריים בכלכלות חזקות באירופה, עם יותר יציבות והשקעות יותר בטוחות.

השתחררו לכם כספים להשקעה? קיבלתם ירושה? החסכונות סתם שוכבים בבנק?

הזדמנות לפני פסח להצטרף למאות משקיעים בנכסים יציבים עם תשואה אטרקטיבית ומיידית | לפרטים לחצו כאן

חברת mhr1, בראשות מומחי נדל"ן עם עבר עשיר ביזמות ושוק ההון, פתחו את שוק הנדל"ן לנכסים מסחריים במערב גרמניה. החברה שקיימת למעלה מ-6 שנים מתגאה בנתונים מרשימים שבראשם: רוב הלקוחות חוזרים להשקיע שוב לאחר שקיבלו תשואה אטרקטיבית בתמורה להשקעה.

מה זה אומר בעצם? חברת mhr1 מתמחה ברכישת נכסים מסחריים ומרכזים לוגיסטיים במערב גרמניה. הנכסים המסחריים יכולים להיות מחנויות וסופרמרקט ועד מחסני ענק לשינוע סחורות. זו הסיבה שהמיקום חשוב במיוחד בכל הקשור למעברי סחורות.  הנכס נרשם על שם המשקיע בטאבו, ומטרתו לשכירות ארוכת טווח. בכל נכס ישנה רשימה של המשקיעים-השוכרים באופן שקוף וברור.

מה היתרון בנכס מסחרי? בעוד נכס פרטי תלוי בשוקי הנדל"ן העולים ויורדים והם עם סיכון גבוה, נכסים לוגיסטיים בעלי ביקוש גבוה בחברות מסחר באירופה ובכלל מאוד יציבים. זו הסיבה שהחברה משקיעה רק במערב גרמניה – בכלכלה החזקה באירופה, ובאזורים החזקים והעשירים במדינה., ורק במרכזים מסחריים ולוגיסטיים שיש בהם מינימום סיכונים והשקעות בטוחות.

הנכס המוצע למשקיעים – נכס לוגיסטי בהמבורג שנמצא בגבולות עם לוקסמבורג וצרפת – מיקום חיוני למעבר סחורות בהיותו קרוב לכבישים, ולכן יש לו ביקוש לחברות מסחר ענק באירופה. הנכס עם שוכר עוגן: חברת DACHSER – חברת לוגיסטיקה מהגדולות באירופה עם מחזור מכירות של מעל ל-6 מיליארד יורו בשנה. בנכס המוצע להשקעה כבר השקיעו מאות לקוחות.

למה רק נכס אחד מוצע להשקעה? הסיבה לכך פשוטה: שאר הנכסים של החברה כבר מילאו את מכסת המשקיעים, והנכס המוצע להשקעה מגיע לאחר בדיקה מעמיקה של החברה – רק נכס עם ביקוש גבוה ורמת סיכון נמוכה יוצע להשקעה.

תשואה אטרקטיבית: כבר מהחודש הראשון המשקיעים מקבלים כל חודש דמי שכירות על הנכס, מלבד התשואה – שמגיעה נטו אל המשקיעים לאחר כל ההוצאות. היתרון ב-mhr1: החברה בוחנת אפשרות למכור את הנכס לאחר כמה שנים ולהביא למשקיעים רווחים גבוהים גם מהמכירה. לפני כמה חודשים החברה מכרה את הנכס הראשון שהוצע להשקעה, סופרמרקט ונכס מסחרי שנמכר לאחרונה ומי שהשקיע לפני 6 שנים הרוויח.

הזדמנות לפני פסח להצטרף למאות משקיעים בנכסים יציבים עם תשואה אטרקטיבית ומיידית | לפרטים לחצו כאן >>

הנכס ה-18, נכס לוגיסטי עם שוכר עוגן: חברת DACHSER – חברת לוגיסטיקה מהגדולות באירופה

משקיעים: בחברה עד היום יש כבר מאות משקיעים בכלל הנכסים, ו-80% מהמשקיעים חוזרים להשקעות נוספות אחרי הצלחות קודמות.  החברה מתנהלת באופן שקוף לגמרי, עם מנהל נאמנות ועורך דין, וכאמור, הנכס נרשם על שם המשקיע בטאבו והוא יוכל לקבל את כל המידע המלא עליו, מאל"ף ועד תי"ו.

חברה שמרנית בלי סיכונים: מייסדי החברה הינם בעלי שם ומומחים בנדל"ן ואיתור השקעות בטוחות. צח חרמון – ממייסדי בית הספר ליזמות נדל”ן בשטח, מנהל השקעות בארה”ב ויועץ לחברות. יגיל מנוביץ' – ממייסדי חברת ‘השמירה שוקי הון’ ושותף בחברה המתמחה בבעלות נכסים בגרמניה ושותף בהובלת הנפקות אג"ח. המוטו של בעלי החברה הוא: יושרה, מקצועניות ולא להיכנס להרפתקאות מיותרות אלא לברור את הנכס היטב לפני ההשקעה. הבחירה במערב גרמניה נעשתה בכוונה תחילה: רק בכלכלה החזקה באירופה ורק באזורים העשירים ביותר במערב גרמניה.

מחיר השקעה התחלתי בהטבה מיוחדת ע"ס 150,000 ש"ח בלבד. מה השלב הבא? לקבוע פגישה מסודרת בה יענו לכם על כל השאלות, ולהצטרף למאות המשקיעים המרוצים שלא מחפשים הרפתקאות, אלא נכסים עם שכירות ארוכת טווח שניתן להשקיע בהם, נכסים יציבים ובטוחים, והכי חשוב: תשואה אטרקטיבית ומיידית.

הזדמנות לפני פסח להצטרף למאות משקיעים בנכסים מסחריים במערב גרמניה | לפרטים לחצו כאן >>

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
מוניות
נועם | 03-08-2019 10:30
כל הנהגי מוניות עבריינים