אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נתניהו באריאל: "הטרור לא יעקור אותנו מכאן"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע היום (שני) לעיר אריאל שם עודכן על בניית שכונה חדשה "אריאל דרום" שתכלול 839 יחידות דיור "ככל שיענו כן נרבה וכן נפרוץ"

נתניהו באריאל: "הטרור לא יעקור אותנו מכאן"

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו סייר היום (ב') במקום הפיגוע בצומת אריאל ושמע סקירות במקום מפי מפקד פיקוד מרכז אלוף נדב פדן. לסיור הצטרף גם ראש עיריית אריאל אליהו שבירו.

בשיחה שהתקיימה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לראש העיר אריאל אלי שבירו, ראש העיר הודה לו על הגעתו ותמיכתו בתושבי העיר לאחר פיגוע הטרור הרצחני בו נרצחו הרב אחיעד אטינגר ולוחם צה"ל גל קעידן הרב אחי ועדכן אותו בדבר בניית השכונה החדשה "אריאל דרום" שתכלול 839 יח"ד שעבודות הפיתוח שלה מתחילות מחר.

"הטרוריסטים האלו לא יעקרו אותנו, אנחנו מתחילים בבניה של שכונה חדשה, ככל שיענו כן נרבה וכן נפרוץ", אמר נתניהו

 

״אני שולח תנחומים למשפחות של סמ"ר גל קיידאן והרב אחיעד אטינגר שמת מפצעיו הבוקר, אב ל-12. אלה שני אנשים ששמעתי עליהם שהיו אנשים מופלאים. לבנו איתם, לב העם כולו עם המשפחות.

אנחנו יודעים את זהות המפגע. צה"ל, השב"כ וכוחות הביטחון במרדף צמוד אחריו. אנחנו יודעים היכן הוא גר, איתרנו את משפחתו. אני נתתי הבוקר הנחיות להתחיל בהריסת ביתו, וההכנות כבר החלו.

הטרוריסטים הללו לא יעקרו אותנו מכאן, ההפך הגמור יקרה. התשובה שלנו פשוטה – ככל שיענוהו, כן ירבה וכן יפרוץ.

אנחנו מפיקים את כל הלקחים, ואינני רוצה להיכנס לתחקיר המבצעי ששמעתי עכשיו. יש כאן טרגדיה גדולה מאוד למשפחות. אני גם רוצה לשלוח מכאן איחולי החלמה לפצוע.

אנחנו יודעים שאנחנו במאבק מתמיד, זה דורש כמובן היערכות בשטח כפי שיש כאן, אבל בסופו של דבר אנחנו מנצחים את המרצחים. אנחנו נתפוס אותם – ידי כוחות הביטחון משיגות את כל המרצחים הללו. אני רוצה שתסתכלו על כל המקרים.

יש תמיד פעולות שאנחנו עושים נגד המשפחות והחמולות של המרצחים הללו. כך עשינו גם אתמול וכך נמשיך לעשות. אני מציין דבר אחד – הם לא יעקרו אותנו מכאן – העוצמה שלנו כבירה. אנחנו נשיג אותם, כפי שהשגנו את כל המפגעים האחרונים. אנחנו נהרוס את בתיהם, נתתי כבר הנחיות הבוקר לעשות זאת.״

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
לא יעקור,אבל הורג בנו.לחוקק גירוש,ברצח לאומני
יש קיבעון=אין הרתעה | 18-03-2019 15:04
למה לא מנסים ?!
2
אולי אפשר לעשות בחירות כל כמה חדשים ?
מס 3חרבונה | 18-03-2019 16:20
פשוט ראש הממשלה, פתאום, עושה את רצון בוחריו כימני, ולא עסוק בלספר להם ספורי טראמפ ועוד כל מיני תירוצי סרק.
3
לא מאריאל, לא מקיסריה ובודאי שלא מצפון תל אבי
צודק | 18-03-2019 16:50
ורעננה שם גרים שקד ובנט
4
ביבי,שחיתות הצוללות שלך היא שתעקור
רובי | 18-03-2019 17:50
אותנו.
5
בתקווה שיקיים את הבטחתו זו
נאוה | 18-03-2019 18:01
רגילה שדבריו מובטחים לא תקיימים - נראה מה יהיה .