קריאה ליועמ"ש לפתוח בחקירה פלילית נגד בן ארי

לאחר החלטת בג"צ לפסול את התמודדותו של מיכאל בן ארי, ח״כ יוסף ג׳בארין (חד"ש-תע"ל) קרא ליועץ המשפטי לממשלה לפתוח נגדו בחקירה פלילית בגין הסתה לגזענות והסתה לאלימות

קריאה ליועמ"ש לפתוח בחקירה פלילית נגד בן ארי
  (צילום: הדס פרוש פלאש 90)

בעקבות החלטת בג״ץ לפסול את מועמדותו של יו"ר עוצמה יהודית ד"ר מיכאל בן ארי, קרא היום (שני) ח״כ יוסף ג׳בארין (חד"ש-תע"ל) ליועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה פלילית בגין הסתה לגזענות והסתה לאלימות נגד מיכאל בן-ארי.

לפי ג׳בארין, ״חומר הראיות שהוצג על ידי היועץ המשפטי בפני ועדת הבחירות המרכזית מבסס ביצוע עבירה פלילית של הסתה לגזענות והסתה לאלימות, ולכן צריך לפתוח בחקירה פלילית נגדו, ולמצות עמו את הדין״.

כאמור אמש, הרכב תשעת השופטים בראשות הנשיאה חיות קיבלו את עמדת היועץ המשפטי לממשלה, ד"ר אביחי מנדלבליט, ופרקליט המדינה, עו"ד שי ניצן וקבעו כי יש לפסול את בן-ארי ולא לאפשר לו להתמודד לכנסת, בעילה של הסתה לגזענות.

בחוות דעתם של היועמ"ש ופרקליט המדינה נכתב כי המקרה של בן ארי "מצדיק ומצריך את פסילת המועמד לפי חוק", והוסיף כי "מניתוח מניתוח התבטאויותיו, רובן ככולן, עולה כי הן מתייחסות לציבור הערבי בכללותו ולא רק לכאלה אשר היו מעורבים בפעילות טרור".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
וישמן ישורון ויבעט
עמאלק | 18-03-2019 10:21
בגצ אם לא תתעשתו לקבוצת עוכרי ישראל שלא מקיימים את חוקי המדינה וחובותיה.....העם פשוט יפלוט אתכם!!!!....תראו מה נעשה?????התאבון גדל!!!!?שמנים ודשנים ודורשים...לאן הדרדרתם בגצ לאן אתם חושבים לתת לעוכרי ישראל להמשיך....אבל לא יעזור לרוצחים בדם קר!!!!.....עם ישראל חי ובועט....יותר ויותר חזק!!!!....אל תתבלבלו זו התעוררות חזקה של עם ישראל שרוצה להגן בחרוף נפש...ולא אלה שיושבים הכסא דשני עונג!!!!....אליטות!!!!....ניגמר!!!....העם בוחר עם ישראל חי וקיים!!!!....ולא הפולשים הללו!!...רק אלה יבחרו!!!!....האמת ניראת ומנצחתעם ישראל צאו לרחובות...עם ישראל תנו קולות למחות את זכר עמלק!!!!!!!אמן ואמן......בקלפים בקולות!!!....עם ישראל בוחר!!!!וקובע!!! אמן ואמן סלה
2
הרצחתתם וגם ירשתם
מיכל בן ארי מלך ישרא | 18-03-2019 10:25
חחחחחחחח......הכסא שאתם יושבים; והמדינה!!!!.....מדינת ישראל הלאום יהודי.....השפה עברית!!!!!.שלנו...כאן אנחנו לא אתם!!!!?....העם כבר יקבע!!!!!עם ישראל חי וקיים!!!!
3
לתבוע אותו בתביעה אזרחית
ללמוד מבן גביר | 18-03-2019 10:48
בן ארי יבין רק דרך הכיס.
4
העמלקים הזה קורא לפתוח בחקירה נגד בן ארי
ז | 18-03-2019 18:16
צריך לפתוח בחקירה נגד סיעני הטרור האלה שהבגדץ נותן להם לשבת בכנסת ישראל במקום בכלא הגיע הזמן שהאבסורד הזה יגמר לטרנספר את כולם למדבר ערב או עדיף לגהנוםלבןראם השטן
5
זעקת הקוזק הגוזל - והמבין יבין!
אוראור | 21-03-2019 16:21
אין לי פה עוד מה להוסיף!!!!!!!!!!!!!