אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

המחסה למחבל בצומת אריאל: חנות לא חוקית

המחבל שיצא למסע הטרור המתגלגל, בו נרצח אדם אחד ושניים נוספים נפצעו קשה החל הבוקר (ראשון) בצומת אריאלץ הוא הסתתר במתחם בלתי חוקי של חנויות. תנועת רגבים: "מחלונות שבורים לפיגועי דמים"

המחסה למחבל בצומת אריאל: חנות לא חוקית

המחבל שיצא למסע הטרור המתגלגל שהחל הבוקר (ראשון) בצומת אריאל, הסתתר במתחם בלתי חוקי של חנויות. תנועת רגבים: "מחלונות שבורים לפיגועי דמים"

המצוד אחר המחבל שהחל הבוקר במסע טרור בו נרצח אדם אחד ועוד שניים נפצעו קשה ואנוש בצומת אריאל ובצומת גיתי אבישר נמצא בעיצומו, אולם חקירה ראשונית של האירוע כבר העלתה כי המחבל הסתתר בחנות חומרי בניין סמוכה לצומת, וממנה יצא לפיגוע.

חנות זו היא חלק ממתחם בלתי חוקי של חנויות ובתי עסק שהתפתח בהדרגה בשנים האחרונות בסביבת צומת אריאל, ללא צעדי אכיפה משמעותיים מצד רשויות החוק, והמתחם הפך בפועל לאקס טריטוריה של חוק ומנהל תקין.

המנהל האזרחי הוציא צווי הריסה למבנים, אך בפועל לא אכף את החוק ולא ביצע אותם בפועל.

בתנועת רגבים אומרים כי "המחבל מצא מחסה במקום שממחיש היטב את 'תיאוריית החלונות השבורים'. כשמזניחים ומעלימים עין מהיבטים 'קלים' של הפרת החוק, הדבר מוביל לזינוק בפשעים חמורים. המ

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
תאורית " החלונות השבורים"
א.ש | 17-03-2019 15:09
יוצרה ג'וליאנו בניו יורק. בעיקרון הוא אמר: אין פשעים קטנים. מי שהיום שובר חלון ולא נענש, מחר ירצח בן אדם בזמנו הוא הפחית בצורה מאוד גדולה את הפשיעה בניו-יורק. הגיע הזמן ללמוד משהו גם מהגויים.
2
פסח בפתח
אלי | 17-03-2019 16:51
מי שלא פועל בעד קרבן פסח חייב כרת! צריכים ריבנות מלאה עם בית המקדש בראשינו!