מרגש עד דמעות: מאות נשים שרות לזכרה של אורי אנסבכר

חודש לאחר הרצח המזעזע, מאות נשים התאחדו לבצע יחד את השיר של אורי אנסבכר הי"ד ביוזמת הזמרת רוחמה בן יוסף. בין המשתתפות שלקחו חלק ניתן למצוא את איילת שקד, מירי רגב, מירב בן ארי ועוד רבות ומוכרות- צפו

מרגש: איילת שקד ומירי רגב שרות לזכרה של אורי. צפו
  (צילום: מתוך יוטיוב)

זוכרות ושרות: חודש לאחר הרצח המזעזע של אורי אנסבכר הי"ד. מאות נשים, ביניהן גם זמרות, פוליטיקאיות ושחקניות מוכרות החליטו לבצע יחד את השיר שכתבה אורי, תקופה לפני הרצח.

מילות השיר שהתפרסמו ימים ספורים לאחר הרצח וזכו לרגש רבים, ביניהם גם את הזמרת רוחמה בן יוסף שהחליטה גם היא להלחין את השיר המרגש ולבצע אותו יחד עם עוד מאות נשים מרחבי הארץ.  "כמו רבים, המילים נגעו בי עמוק" סיפרה בן יוסף "הרגשתי שהן רפואה מדויקת לכאב הנורא, לפצע שנפער בקיום שלי. משיבות לי את הבחירה באיזה עולם אני חיה."

בן יוסף סיפרה כי השיר הצליח לחזק אותה אחרי ששמעה על הרצח המזעזע של אורי. "אחרי גילוי רוע כזה -לראות שוב את אור הטוב זורח. כמה כוח יש לי בידיים..עשי לך שלום בתוכך, הרגשתי שזה לא שיר פרטי שזכיתי להלחין וביקשתי לשיר אותו יחד.

תוך יומיים הצטרפו לפרויקט מאות נשים, כל אחת שרה ממקומה "גם אחרי שעבר יותר מחודש, אנחנו ממשיכות את הקול של אורי, בתוכנו ובעולם מייצרות ובוראות,עולם של שלום" סיכמה רוחמה.

השרה איילת שקד שלקחה גם היא חלק בשיר המרגש סיפרה: "זכיתי לקחת חלק בפרויקט מיוחד לזכרה של אורי אנסבכר הי״ד. שיר שכתבה אורי עם מילים נוגעות ומרגשות. הרגשתי צורך להפיץ ביחד עם עוד מאות נשים את האור המיוחד של אורי ולהנציח אותה דרך השיר שלה. עשי לך שלום בתוכך".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
וגם הקליפ
שיר מדהים!! | 16-03-2019 23:43
כאב ותקוה מעורבבים ומעוררים
2
השלום והמציאות...
eli | 17-03-2019 18:46
מתנגשים ולא נעורבים.