סער נגד בנט ושקד: "רוצים לקחת קולות מהליכוד"

גדעון סער, תוקף את ראשי הימין החדש בנט ושקד: "רוצים לקחת קולות מהליכוד, היו בליכוד ורוצים לחזור לליכוד". והוסיף: "אין הבדל אם תתן את קולך לרשימה שתהיה 6 מנדטים או 5"

סער נגד בנט ושקד: "רוצים לקחת קולות מהליכוד"
  (צילום: פלאש 90)

השר לשעבר גדעון סער, תוקף את ראשי הימין החדש השרים נפתלי בנט ואיילת שקד: "רוצים לקחת קולות מהליכוד, היו בליכוד ורוצים לחזור לליכוד", כך לפי הפרסום בכאן רשת ב'.

סער פתח בהרצאה ברקע הבחירות מול סטודנטים, בקריאה להצביע לליכוד: "אנחנו חייבים ללמוד מההיסטוריה, לא חושב שיש פערים כל כך גדולים היום בין הליכוד כפי שהוא היום לבין מפלגות שרוצות לקחת קולות מהימין", כשהוא מרמז לבנט ושקד: "השאיפה הגלויה של ראשיהן היא להצטרף לליכוד, הם היו בעבר בליכוד ורוצים בעתיד להיות בליכוד".

סער מחריף את הטון: "אסור בעניין הזה לטעות. יש דבר מאד פשוט – רק הצבעה לליכוד שתביא להטלת מלאכת הרכבת הממשלה על מועמד הליכוד ראש הממשלה בנימין נתניהו".

בתשובה לאחד מהשואלים, השיב סער: "תסתכל על הסקרים ותראה במערכת הבחירות הצמודה הזו, האם אתה רוצה שמלאכת הרכבת הממשלה תוטל על גנץ ולפיד ואם אתה מאמין שאם זו תהיה התוצאה אז האינטרס הלאומי ישורת יותר טוב".

הוא חוזר לבנט ושקד: "אם אתה תתן את קולך לרשימה שתהיה 6 מנדטים או 5, מנסיון, אין הבדל. אבל יכול להיות הבדל אחד, אם הליכוד לא יהיה מספיק חזק שמלאכת הרכבת הממשלה תוטל על לפיד או על גנץ ואז יהיה מאוחר מדי להצטער ולכן חשוב מאד לא לעשות את הטעות הזאת".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
התבלבלנו
טום | 12-03-2019 21:05
סער מזכיר את כחלון.כחלון הוריד מחירי פלאפון וסער הוריד מירפסות מה הגדולה שלהם?