אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

גפני: "יש לשקול מניעת העמדתו של נתניהו לדין"

"אחרי הבחירות נראה מה התוצאות. אם יתברר שהציבור נותן בראש הממשלה אמון - צריך לשקול את העניין שימנע את העמדתו לדין", התבטא ח"כ משה גפני על החקירות נגד נתניהו

גפני: "יש לשקול מניעת העמדתו של נתניהו לדין"
  (צילום: פלאש 90)

יו"ר סיעת יהדות התורה, משה גפני, התייחס היום (שלישי) לאפשרות כי ראש הממשלה יוגש כתב אישום נגד ראש הממשלה נתניהו: "אחרי הבחירות נראה מה התוצאות. אם יתברר שהציבור נותן בראש הממשלה אמון, צריך לשקול את העניין שימנע את העמדתו לדין". הדברים נאמרו בריאיון ל"קלמןליברמן" בכאן רשת ב'.

"יש הבדל בין שר לראש ממשלה, אנחנו פועלים על פי החוק", אמר עוד גפני. "אני רוצה שאיש ציבור יהיה עניו וצנוע ולא יעסוק בדברים מהסוג הזה שראש הממשלה נחשד בהם". עם כי גם האו מודע לכך ש"בסופו של דבר המחוקק קבע ששר שמואשם, אפילו תוך כדי התהליך, צריך לעזוב את תפקידו, וזה גם מובן".

גפני מציין כי החוק מתייחס רק לשר, אך לא לראש ממשלה וכי "אין סיבה שנתניהו יתפטר כל עוד אין פסק דין של בית המשפט". לדבריו, "ראש ממשלה שעוזב את תפקידו ויוצא זכאי לאחר שימוע, בעצם החליפו את השלטון, למרות שאין חוק כזה. החוק קבע שראש ממשלה לא יכול להמשיך בתפקידו אלא אם כן יש פסק דין מוחלט", וקבע כי "את נתניהו רוצים להחליף"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
אסור להעמיד לדין מי שאפשר לסחוט אותו.........
כה פשוט | 12-03-2019 11:03
איך נוכל להמשיך להיות לנטל ? רק רמ חלש ומפוחד. ביבי זה הטוב ביותר. מפוחד ומוכן למכור את כל טובת העם לכמה עסקנים רעים......
2
אין ספק שנראה עכשיו תגובות אנטי חרדיות לדבריו
יהודי | 12-03-2019 12:22
כי כך זה, אנחנו בפולין.. סליחה, במדינה יהודית..
3
בא לי להקיא
א.א.ג | 13-03-2019 22:11
אין צל של ספק שתמורת המשך סחיטת כספי משלם המיסים עבור המשך מימון פרזיטים שיודעים רק לקחת מהמדינה ולא לעשות כלום בתמורה , העסקנים הקטנים האלו מוכנים לרמוס עד דק את מאזני הצדק והמוסר. מי ששכח מה זה אומר להיות יהודים הם בדיוק הפוליטיקאים העלובים האלה. לימוד התורה של בני הישיבות הפך כלי ללעג על היהדות וחילול שם שמיים. זו בדיוק הסיבה להדרדרות הכבוד לתורת ישראל בין יהודים בארץ ישראל.
4
התיקים ? על רה"מ
ליאורה | 12-08-2019 8:50
חהכ גפני צודק