נתניהו מזהיר את חמאס מחידוש התוקפנות בימים האחרונים

בשעה שראש הממשלה קיים הערכת מצב ביטחונית באוגדת עזה, תקף צה"ל ברצועה, בתגובה לירי חמאס על גדר הגבול עם ישראל. בתגובה אמר: "כל גילוי של תוקפנות יענה בתגובה תקיפה כפולה ומכופלת"

נתניהו בגבול בעזה: מזהיר את חמאס מחידוש התקיפות
  (צילום: עמוס בן גרשום/ לע״מ)

בשעה שראש הממשלה קיים היום (חמישי) הערכת מצב ביטחונית באוגדת עזה, תקף צה"ל ברצועה, בתגובה לירי חמאס על גדר הגבול עם ישראל. בתגובה אמר: "כל גילוי של תוקפנות יענה בתגובה תקיפה כפולה ומכופלת".

נתניהו הוסיף כי הוא "אני ער לכך שבימים האחרונים יש התחדשות של התוקפנות של חמאס בכל מיני צורות שונות ומשונות", זאת לאחר שבוע בו התגברו בלוני התבערה ובלוני הנפץ, וכך בתגובה גם תקיפות צה"ל ברצועה.

נתניהו בביקור בגדר הגבול ישראל-מצרים (צילום: רועי אברהם/ לע״מ)

"כדאי שחמאס יבין עכשיו שכל גילוי של תוקפנות יענה בתגובה תקיפה כפולה ומכופלת מצד ישראל. מוטב שיבינו זאת עכשיו מאשר אחר כך", הדגיש בסיור עם אלוף פיקוד הדרום ועם מפקד אוגדת עזה איתם נועד לבחון את המצב שנוצר ולתת לו מענה.

ראש הממשלה ושר הביטחון גם באזור גדר הגבול ישראל-מצרים: "אני בא עכשיו מעדכון של המפקדים בשטח, פה בגזרה על גבול סיני. הגדר הזאת היא הצלחה פנומנלית. היא עצרה לחלוטין את ההסתננות של מאות אלפים מאפריקה ואת הכניסה לישראל של טרוריסטים מסיני.״

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
נתניהו חלש מול החמאס
מאיר בעל ה(פ)נס | 07-03-2019 22:51
מפציץ נדלן ריק , מעביר מיליונים של דולרים במזוודות לחמאס ומנפח מילים ריקות של פסבדו אההה יומים אל מול טרור מתמשך ובלוני נפץ ע ל הגדר ובעוטף עזה. זהו בניימין נתניהו החלש - חלושלושיהו שעובד עלינוומתקפל מול אויבנו. בלי קשר לנהנתנותו ופרשיות הפליליות המביכות - בושה של מנהיג!