חילופי ירי בעזה: נתניהו: "נשיב בתוקפנות כפולה"

טנק של צה"ל תקף עמדה צבאית של ארגון הטרור חמאס בצפון רצועת עזה בתגובה לירי שבוצע לעבר תשתית צה״ל. נתניהו: "תוקפנות תיענה בתגובה כפולה ומכופלת"

חילופי ירי בעזה: נתניהו: "נשיב בתוקפנות כפולה"

הסלמה בדרום.

לפני זמן קצר (חמישי) טנק של צה"ל תקף עמדה צבאית של ארגון הטרור חמאס בצפון רצועת עזה בתגובה לירי שבוצע לעבר תשתית צה״ל סמוך לגדר המערכת. אין נפגעים לכוחותינו.

מוקדם יותר, ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו סייר באזור גדר הגבול ישראל-מצרים, שמע סקירות מפי מפקדי הגזרה וקיים הערכת מצב ביטחונית באוגדת עזה.

לדברי נתניהו: "אני בא עכשיו מעדכון של המפקדים בשטח, פה בגזרה על גבול סיני. הגדר הזאת היא הצלחה פנומנלית. היא עצרה לחלוטין את ההסתננות של מאות אלפים מאפריקה ואת הכניסה לישראל של טרוריסטים מסיני".

נתניהו התייחס למצב בעזה ואמר: "מכאן אני הולך לתדרוך ועדכון ביטחוני עם הרמטכ"ל, עם אלוף פיקוד הדרום ועם מפקד אוגדת עזה, לבחון את המצב שנוצר ולתת לו מענה. אני ער לכך שבימים האחרונים יש התחדשות של התוקפנות של חמאס בכל מיני צורות שונות ומשונות. כדאי שחמאס יבין עכשיו שכל גילוי של תוקפנות יענה בתגובה תקיפה כפולה ומכופלת מצד ישראל. מוטב שיבינו זאת עכשיו מאשר אחר כך".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו