מרצ תגיש ערעור נגד הריצה של עוצמה יהודית לכנסת

במפלגת מרצ מתפארים שהשיגו את כלל החתימות הנדרשות עבור ערעור לבית המשפט העליון נגד החלטת וועדת הבחירות לאשר את ריצתם של בן גביר ובן ארי לכנסת

מרצ תגיש ערעור נגד הריצה של עוצמה יהודית לכנסת
  בן גביר ובן ארי בדיונים בוועדה (צילום: נועם רבקין פנטון/ פלאש 90)

במפלגת מרצ מתפארים היום (חמישי) שהשיגו את החתימות הנדרשות עבור ערעור לבית המשפט העליון נגד החלטת וועדת הבחירות לאשר את ריצתם של איתמר בן גביר ומיכאל בן ארי לכנסת.

על מנת להגיש ערעור על החלטה צריך להשיג 9 חתימות מחברי ועדת הבחירות המונים 34 איש. הדד ליין להגשת הערעור לבית המשפט הוא עד יום שלישי הקרוב.

יו״ר מרצ, ח״כ תמר זנדברג: ״וועדת הבחירות החליטה אתמול לזרוק לפח את עמדת היועמ"ש וקיבלה החלטה פוליטית ששמה אות קין על הכנסת כולה. ביבי עשה הכל כדי להכניס את הכהניסטים לכנסת. אנחנו נעשה הכל כדי להוציא אותם״.

עתירה חסרת בסיס

(צילום: סרוגים)

בן גביר מגיב לאחר ההחלטה שלא לפסול את מועמדותו ואת מועמדות ד"ר מיכאל בן ארי לכנסת: "ועדת הבחירות הוכיחה שהיא ועדה עצמאית, וטוב עשתה", אבל תוקף בחריפות את חוות הדעת של היועמ"ש, אביחי מנדלבליט:

"איכזב אותי לשמוע את עמדת היועמ"ש שדיבר היום בעד פסילת ד"ר בן ארי. אותו יועמ"ש שהגן בחירוף נפש על חנין זועבי שתרפה חיילי צה"ל ועלתה על המרמרה, אותו יועמ"ש שאמר 'לא' לפסילת עופר כסיף שהוא נגד מדינת ישראל ותומך במעשי טרור, שאמר 'לא' לפסילת אחמד טיבי עם נאומי השהידים וההסתה. אני חושב שהיום היועמ"ש צריך לעשות חשבון נפש".

על הערעור לבג"ץ אמר: "אני חייב לומר כי אם תוגש עתירה היא תהיה עתירה חסרת בסיס. יש קמפיין ללחוץ על שופטי בג"ץ מהרפורמים והשמאל הקיצוני שמאוד מעוניינים לעשות קמפיין כדי ללחוץ על השופטים ולהשפיע".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
טוב שהעיפו אותם
א | 07-03-2019 13:10
הלוואי שבגצ יעיף אותם גם - רחוק מאוד
2
מלוא החופן רשעות
אבו נאצר | 07-03-2019 13:41
... ה' הפיר מחשבות עמי הארצות, זנדברג תצא מהבגץ וידיה על ראשה...
3
0מאל ניבזה
א | 07-03-2019 14:08
טעםמר זיינברג מנהיגת מיפלצת מרצ שעלתה לקבר עראפת, מעדיפה את מחבלי תעל רעם ובלד על פני אנשי ימין.
4
מפלגת שרץ פסה מן העולם‼️לא עוברת את אחוז החסי
רונה | 07-03-2019 14:13
מפלגת שרץ פסה מן העולם‼️לא עוברת את אחוז החסימה וטוב שכך❗ מפלגת שרץ בעד מחבלים תומכי טרור בממשלה ואנחנו בעד יהודים יקרים‼️ - מסע ההכפשות של השמאל מתגבר‼️
5
מי הם שר"ץ האלו בכלל - תזכירו
אוראור | 24-04-2019 18:16
לי אולי??????????????????????????????..
6
לעצמה יהודית כן ירבה וכן יפרוץ מנדטים
איציק | 03-07-2019 15:17
בזכות תפילת רבים ובזכות האבות תהיו בשלטון