ליברמן רמז שבן גביר סוכן שב"כ; בן גביר: "הוא יתבע"

שר הביטחון לשעבר ויו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן רמז כי יתכן ועו"ד איתמר בן גביר, מועמד 'עוצמה יהודית' לכנסת, הוא סוכן שב"כ. בן גביר: "אם אני סוכן שב"כ אז ליברמן סוכן ק.ג.ב"

ליברמן רמז שבן גביר סוכן שב"כ; בן גביר: "הוא יתבע"
  (צילום: נעם רבקין פנטון/ פלאש90)

שר הביטחון לשעבר ויו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן רמז הבוקר (חמישי) כי יתכן ועו"ד איתמר בן גביר, מועמד 'עוצמה יהודית' לכנסת, הוא סוכן שב"כ.

בראיון לתכנית 'דקלסגל' בכאן רשת ב', אמר ליברמן: "אני בכלל לא סגור אם איתמר בן גביר הוא האיש שהוא מציג, או סוג של 'שמפניה' חדשה, שמפניה לא ורודה. יש לי תהיות לגבי הטיפוס הזה".

כאמור, 'שמפניה' הוא הכינוי שהיה לאבישי רביב, סוכן שב"כ שפעל במחלקה היהודית בזמן רצח רבין.

בן גביר הגיב לדבריו של ליברמן ואמר: "ליבי ליבי על ליברמן שרואה בסקרים איך כל המנדטים שלו עוברים לאיחוד מפלגות הימין. בקדנציה האחרונה כולם הבינו שליברמן הוא פייק שר ביטחון שדיבר ודיבר אבל בפועל לא עשה דבר, ותפקיד שר הביטחון של ליברמן מוכיח יותר מכל שליברמן הוא איש של דיבורים בלבד".

אשר לרמיזות של ליברמן כי בן גביר סוכן שב"כ הוסיף עורך דין בן גביר כי: "אין שחר לדברים ובית המשפט כבר פסק לטובתי בעבר בתביעת לשון הרע שהגשתי נגד מי שטען טענות דומות. אם אני סוכן שב"כ, אז ליברמן סוכן ק.ג.ב".

בן גביר סיים ואמר כי: "מי שנלחם בשב"כ שהתעלל בנערי הגבעות הוא איתמר בן גביר, בעוד ליברמן שתק ונתן גיבוי למחלקה היהודית בשב"כ. בכל מקרה במידה וליברמן לא יתנצל תוך 48 שעות נגיש נגדו תביעת דיבה ביום ראשון, אני לא רק מדבר כמו ליברמן אלא גם עושה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
ליברמן בלחץ היסטרי יורה לכל הכיוונים
רמי | 07-03-2019 10:26
ורק יורד
לעידו. תתרכז בבן-גביר=מתחזה לימין-דתי. האלק
ההיסט(ו)ריה תשפוט. | 07-03-2019 15:22
לכאורה גוף אנטי התיישבות סרוגים בישע , מימן בעבר/הווה/עתיד?! פעילות בן גביר. לרבות מתן אמצעים בלתי שיגרתיים לביצוע עויינות זו כלפי המתיישבים הסרוגים. השבכ הכחיש העסקת בן גביר. חודש טוב לכל כוחות הבטחון של בית ישראל.
בן גביר יכול לטעון כי ליברמן הוא מרגל רוסי
עידו 2 | 07-03-2019 12:09
לכן ביבי זרק אותו מהמשרד. הפרשה עוד תתגלה. והמדינה תרעד עשרות שנים. ברכות לבן גביר איש יקר נצר החשמונאים
2
השבכ הכחיש העסקתו.אבל הגביר מזיק לימין.
כן/לא בכוונה?! חידה | 07-03-2019 11:07
בעיני רבים רוב הסרוגים כמותו חו.
בן גביר מבאיש ריח הסרוגים.אל תתפלאו מהדמוניז'
אינטרסנטים שיבצוהו. | 07-03-2019 14:10
אינטרס אישי צר של 2 אישים. פרץ וסמוטריץ. לקבל 2+2 ( 2 שרים + שניהם בקבינט ) אנסו את צמרת מרכז המפדל לצירוף בן גביר ועוצ-מה?! מה המסר של אנשי החינוך שלהם ? לא מדובר בעמדותיו ? אלא בהתחזות ומעשים שמוסכם שהם חמורים . חודש טוב לכולם. ממני : יהודי/צבר/סרוג . לשעבר חבר בדור הצעיר של המפדל.
3
אם הגביר אמיתי, שייחשוף אמת מי מימן פעיליותיו
+אמצעים א'שיגרתיים | 07-03-2019 14:14
עד אז. בעיני רבים הוא ימין / ו/או דתי מתחזה. עמ שלעשות לסרוגים דמוניזציה. ולהצדיק לעשותם שק חבטות חברתי.
כעת מובן למה כל פינוי/התנתקות היא נגד סרוגים.
הפכוהום מאוהב לאוייב | 07-03-2019 15:17
דווא את התורמים מפנים מבתיהם. כשיש מבאישי ריח ( ספק בשגגה ) כבן-גביר , ברורה המגמה הבלתי ידידותית נגד הסרוגים. בישע והכללה לכולם. בושה. חודש טוב לכל בית ישראל.
4
כל הכבוד לבן גביר
יוחי | 07-03-2019 18:47
תותח. כל הכבוד לבן גביר וכל הכבוד לרב רפי פרץ שקלט שהצינות הדתית ומדינת ישראל צריכה אנשים כאלה בכנסת. בן גביר משחק במשחק של הכלבים מהשמאל - בית המשפט יאמר את דברו... הימין היה צריך מזמן לתבוע את פרס ולאמלל אותו על שעשה דברים בניגוד לחוק והוא ורבין גרמו לככ הרבה יהודים להיות אומללים.