אתם קובעים מי העיתונאי המעצבן ביותר בטלוויזיה

האגודה לזכות הציבור לדעת מזמינה אתכם לבחור את העיתונאי הכי מעצבן בטלויזיה. שבעה אנשי תקשורת מהערוצים השונים עומדים לבחירה, בואו להעניק להם את התואר.

אתם קובעים מי העיתונאי המעצבן ביותר בטלוויזיה
  פלאש90

אחרי שבחרה ברזי ברקאי כעיתונאי המעצבן ביותר ברדיו, פונה כעת האגודה לזכות הציבור לדעת, לבחירת העיתונאים המרגיזים בטלויזיה.

לשלב הגמר הגיעו שבעה מועמדים (בסדר הא'-ב'), כשאתם מוזמנים לבחור אחד מביניהם:

אמנון אברמוביץ', פרשן משפטי ופוליטי בערוץ 2 ו'ידיעות אחרונות'.  הוכיח לא פעם שאמינות קביעותיו מוטלת בספק. לפני ההתנתקות קבע כי "צריך לשמור על שרון כמו על אתרוג". לפני כשנה התחייב להידבק לנתניהו כמו זבובים אם לא יתחיל מהלכים מדיניים. הרגע הכי "מרשים" בקריירה שלו היה בנובמבר 99', כאשר עו"ד דן אבי- יצחק ציטט דברים קשים עליו, שעליהם הגיב אברמוביץ'באלגנטיות "רגע מה הולך פה.. אני מבקש לסגור לו את המיקרופון".

אילנה דיין, האשה והתחקירים, החלה את עבודתה העיתונאית בגל"צ. אחד מתחקיריה הידועים לשמצה הוא התחקיר המוטה על סרן ר'. גם תחקירים אחרים שלה ספגו חיצי ביקורת כמו התחקיר השקרי על נצ"מ יורם לוי או חוסר השאלות הקשות בכתבה על "גוגל".

אור הלר, מהנציגים הצעירים ברשימה, אבל יש לו בפז"ם לא מעט מקרים מביכים ומכעיסים. במהלך הקריירה הקצרה שלו הצליח הלר לייצר כתבות מוטות ושקריות על תפקוד צה"ל ועל התנהגות המתנחלים, בעזרת סרטונים שבישלו ארגונים כמו "בצלם" ו"אינדימדיה". כשהוא לא משמיץ את הצבא, הממשלה או המתנחלים, הלר, בגבורה רבה, מתפרץ לתוך מעליות  ומטריד בכירים לשעבר בצמרת המדינה כדי להשיג את תגובתם.

יונית לוי, גברת טלויזיה שלא מסתירה את דעתה, גם אם זה מפריע למיליוני ישראלים לשמוע מה אומר ראש הממשלה בנאומו בקונגרס בארה"ב. הערותיה של לוי לאחר שידורן של כתבות הפכו למוסד, כזה שמגמד אפילו את הרמת הגבה המיתולוגית של חיים יבין.

אמנון לוי, האיש שחושף לכולנו את הפנים האמיתיות, בערך. "תחקיריו" שטחיים ומשמשים כמסחטת דמעות ורייטניג. כמה חבל שהוא אינו מעלה את השאלות ההכרחיות כדי שתחקיריו יהיו נוקבים ורלוונטים.

ירון לונדון, האיש וההתפרצויות. העיתונאי שקרא לרצוח את המתנחלים מחברון, שטען כי אנחנו גוזלים את הבקעה מהערבים ושקרא לרבנים להכריז כי דברי התורה הם הבל.

עודד שחר, הפרשן הכלכלי של רשות השידור. האיש כנראה אינו יודע להבחין בין פרשנות לבין דעה אישית. הכלכלן המהולל טען כי הצמיחה הכפולה מהממוצע, אחוזי האבטלה הנמוכים והצטרפות ישראל ל- OCD, אינם הישגים משמעותיים.

מי הכי עיצבן אתכם? ההצבעה באתר האגודה לזכות הציבור לדעת.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
כולם?!
| 10-05-2012 21:51
להוציא את מוקד השמאל מהבתים!
2
אפי, לשון הרע!?!?!?!?!?!?!?! טיפת יראת שמיים!??????!?!?
| 12-05-2012 21:28
3
איזה עיתונאי, איזו כתבה?! תתבייש!
עומר | 13-05-2012 10:26
לפני שאתה מחפיש עיתונאים רציניים ומקצוענים, רק בגלל שאתה חושד שהם שמאלנים, כדי שתבדוק את עצמך, הכתבה הזו היא בושה לאינטליגנציה, בטח לא של עיתונאי רציני ובושה לאתר שמפרסם אותו! מעניין אם תפרסמו את התגובה שלי או שאני חשוד גם בשמאלניות?!