יש במדינת ישראל שני חוקים; אחד לכולם ואחד לנתניהו

ראש הממשלה בנימין נתניהו, נשא נאום תגובה להחלטה להעמיד אותו לדין: "בשמאל לא תופרים רק תיקים, אלא גם חליפות; אמשיך לשרת את מדינת ישראל עוד שנים רבות"

לאחר שהיועמ"ש החליט להמליץ על הגשת כתב אישום נגד ראש הממשלה בכפוף לשימוע. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נושא בשעה זו הצהרה לתקשורת במעון ראש הממשלה:

"אמש נפגשתי במוסקבה עם פוטין, הבהרתי לו שאנחנו נמשיך לעבוד ביחד עוד הרבה שנים. היחסים שלי איתו זה משהו ייחודי שאני בונה כבר המון שנים שעוזר לי לשמור על בטחונה של מדינת ישראל. השמאל רואה את זה ומבין שהוא לא יכול לנצח בקלפי אז הוא החליט להחליף ראש ממשלה בבית המשפט ולהכתיר את מפלגת השמאל של גנץ ולפיד. היועץ המשפטי הוא בשר ודם, ולכן הלחץ של השמאל פעל".

"כל אזרח מבין שעיתוי פרסום ההמלצות הוא שערורייתי ושמטרתו להעלות את השמאל לשלטון. אני אפריך את כל הטענות, שלא יהיה לכם ספק, אני אצליח. אסור שהלחץ הזה ישפיע על מצביעי הליכוד. אני יודע שעל רוב מצביעי הליכוד זה לא משפיע. בשמאל לא תופרים רק תיקים, אלא תופרים גם חליפות. תפרו תיק להרבה אנשי ימין; יעקב נאמן, רפול ואביגדור קהלני. שחטו אותם בתקשורת. ונגדם היה כתב אישום מפורט. וזה נגמר בכלום כי לא היה כלום, כפי שאצלי אין כלום".

(צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

"יש דברים נוספים שאני חייב להגיד; במסע הציד הזה נגדי לא בחלו בשום אמצעי. שפכו ועדיין שופכים את דמה של רעייתי. רודפים את בני. העבירו את משפחתי 7 מדורי גהנום. זה התחיל עם נסיון להדביק לי ולאשתי 6 כתבי אישום וזה מגדל קלפים שקורס. כבר עכשיו 5 מתוך שישה התיקים הללו קרסו ואני אומר לכם שבהמשך כל שאר התיקים קרסו. עדי המדינה שיקרו כדי להציל את עורם. הם יקרסו כשאביא עשרות עדים שלא נחקרו. אוכיח שכל פעולותיי נעשו כדין".

:מדובר בעלילת דם אחת ארוכה. לוקחים את עבודת הדוברות של כל דובר ורק במקרה שלי הופכים את זה פלילי. לוקחים שיחה שלי כדי להגן על בני והופכים את זה לפלילי. יש עוד הרבה דוגמאות ואעלה אותם בשימוע. תיקי 1000 ו- 4000 הם סכנה לדמוקרטיה. אין תקדים בהסטוריה של המשפט העולמי שבו נקבע שסיקור חיובי הוא שוחד. על מה הם מדברים כשהם אומרים שוחד? לא שוחד, לא מעטפות, לא מזומנים. אלא על 2.5 כתבות באתר 'וואלה' מתוך אוקיינוס של כתבות נגדי. אתר וואלה הוא אתר שמאל קיצוני שעויין אותי. ואת מי מאשימים בשוחד על סיקור חיובי? אותי. האיש הכי מושמץ במדינת ישראל".

"אם סיקור אוהד זה שוחד איך לא חקרו עדיין את יאיר לפיד? איך יכול להיות שאני, שבלמתי את החוק הזה, שוקלים להעמיד לדין ואותם אפילו לא חוקרים? המסקנה היא; שסיקור חיובי הוא שוחד רק כאשר מדובר בנתניהו. מנפחים פה את הסכומים במפוח אדיר. לוקחים את כל הסיגרים שמילצ'ן רכש לו ולחברים שלו ומעמיסים הכל עליי. אולמרט קיבל במתנה עטים בשווי של למעלה ממליון שקלים. היועץ המשפטי דאז קבע שאין מה לחקור. אבל אתם מכירים את העקרון; לא ביבי, לא חוקרים".

"לפי התקשורת, שני הפרקליטים שדחפו נגדי הם שי ניצן וליאת בן ארי. תסבירו לי, איך אפשר להסביר שבן ארי, שדחפה לפרסם את ההמלצות נגדי טענה בחקירות של לבני שזה פגיעה בהליך הבחירות?".

"אני מתכוון להמשיך לשרת אתכם עוד שנים רבות. אבל זה תלוי רק בכם. ממשלת ישראל בראשות לפיד וגנץ בתמיכת המפלגות הערביות, או ממשלת ימין בראשותי. אני לא נשבר, אני אמשיך".

אני שואב את הכוחות משלושה דברים- משפחתי האהובה, הנפלאה שהיא עמוד התווך של חיי, שני- הידיעה שכל האשמות נגדי הן חסרות שחר. שלישי- מכם אזרחי ישראל היקרים שתומכים בו ומחזקים אותי שאמשיך להנהיג את המדינה הזאת עוד הרבה שנים"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
16 תגובות - 11 דיונים מיין לפי
1
נמאס
אלרועי | 28-02-2019 20:48
לא רוצים אותך יותר כראש ממשלה, ברור כשמש שאכפת לך יותר מהתחת של עצמך מהמדינה.
שמעתי שמוטי גילת חלה בסרטן ימ''ש
הבחור הזעצער | 01-03-2019 1:03
וימ''ש שופטי בג''ץ
חיזוק לראש המדינה
מלכה | 01-03-2019 0:33
רק דבר אחד אומר וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ .עם ישראל צריך את מנהיגהו בנימין נתניהו .הקבה מלווה אותך בנימין נתניהו אתה תצליח בעזרת ה' ובישועתו אמן ואמן
אוהבים אותך ביבי-תגובתך נגד הצורר היועץ יופי!
עידו 2 | 28-02-2019 22:45
המקובלים: ביבי מקבל 40 מנדטים לאחר החזירות של אביחי ש''ט
לא יעזור לכם
זיסו | 28-02-2019 22:29
הליכוד יעבור את ה40 מנדטים בהליכה
2
הוא זכאי! הוא זכאי!
בושה למדינה | 28-02-2019 21:06
אריה דרעי זכאי !! אם לא היה מזרחי, לא היה נחקר כלל! את ליברמן האשכנזי זיכו, ואת דרעי המרוקאי שלחו לכלא על אף שהוא צח וטהור!
מי זכאי
התמים | 28-02-2019 21:38
מה עם אולמרט - מרוקאי ? הירשזון - עיראקי ? די עם הקשקושים האלה. רשויות החוק פועלות על פי ראיות ולא על פי מוצא עדתי או השתייכות פוליטית. דיייי. מי חקר - השמאל ? מי מגיש כתב אישום - השמאל ? מה השטויות האלה ???
3
הון-שלטון=עולם תחתון
עץ | 28-02-2019 21:21
חכה בחדר המיון עד שתצא נשמתך, עמוד ליד מיטת אביך הקשיש השוכב במסדרון. אם זה נפל החלקך אתה תבין כמה ''נפלא'' המצב הכלכלי של המדינה כל עוד שמדובר בעשירים החוגגים עם הממשלה. הון-שלטון=עולם תחתון!
4
העם אם המלך ביבי
מוטי | 28-02-2019 21:32
ביבי יהיה מה שיהיה אנחנו איתך תמשיך להיות טוב ולעשות טוב תתחזק הכל זה מלמעלה זה רק בכדי שתתחזק אוהבים אותך נשמה של עם ישראל
5
ביבי נתניהו
שאול לובטקין | 28-02-2019 21:40
ראיתי את ההופעה בטלוויזיה ואמר כולם נגדי אבל מספיק שתי קדנציות הכל מצויין אבל מספיק שיזכרו את הדברים שעשית
6
ביבי
אברהם | 28-02-2019 22:12
מעולם לא חשבתי להצביע ביבי ולא הצבעתי אחרי הערב אצביע בשבילו כמחאה
7
צביעות השמאל שקופה
משה בן אברהם | 28-02-2019 22:31
שאלה לי לתומכי מערכת המשפט, זועבי הצטרפה לאויבנו להכות את חיילי צה''ל במרמרה, זה מתועד והיא מודה ומתגאה בזה, שמעתם על חקירה או כתב אישום? ואם לא אז מדוע? מה גרוע יותר לקבל סיגר מתנה או להכות חיילים? אני נותן לכם שבוע למצוא את ההבדלים
8
החלטת היועה"מ.
דינה | 01-03-2019 3:31
איך היועץ המשפטי לממשלה יכול לקבל החלטה ריאלית שקולה ואמיתית כשמפגינים מהשמאל מקיפים את ביתו ומשפחתו כמעט שנה בתמיכת התקשורת. כמו כן דיונים וחדשות בטלויזיה סבבו רק בנושא הנל . התקשורת מעולם לא פרגנה לראש הממשלה על השגיו במדניות החוץ או הפנים דאגה רק להכפיש אותו. הפעילה מכבש לחץ פסיכולוגי על היועץ ועל הצבור . בזמן שהשמאל משנה הרכביו בכל קדנציה מתפרק מחליף צורות ודעות. הליכוד יתחזק ויגיע ל 40 מנדטים בבחירות הקרובות כי השמאל חפר לעצמן בור בו יטמין את ראשו. הליכוד מתחזק חבריו מוכשרים מגובשים ויש בו אנשים טובים ורבים שיובילו את הליכוד. ולא כמו השמאל שלא יודע מה דרכו ולא ברור מהם דעותיו מגשש באפלה יש בו בלאגן: (ראשי תבות) בוגי לפיד אשכנזי גנץ ניסנקרןן תודה.
9
אימי ע״ה אמרה שונא מתנות יחיה
עקיבא | 01-03-2019 6:22
וזה כלל גדול ללא קשר למשפט מי שיש לו בעיה בתאוות הקב״ה מכה בו . גאווה, תאווה וקנאה הן מידות רעות וצניעות מידה טובה . העונש שעובר ראש הממשלה הוא חלק מחישוב אלוקי . ביחסו לאשתו הוא הפך נאמן ועמדה לה הזכות כך שתזוכה מידי שמיים. כאן במשפט המלכות ישיא צור ישראל עיצה טובה בפני השופטים ויפסוק דינו . מתפלל עבורו שיבין כי הקב״ה מכוון אל המידות שלו והלוואי שלב שרים ומלכים ביד השם . המצפה לגאולה השלימה ובניין בית מקדשנו במהרה בימינו אמן.
10
הכל נעשה לפי הדרגים המקצועיים רק הם החליטו.
ניסן | 01-03-2019 13:59
יכלו לחכות אחרי הבחירות .שתו לביבי את הדם כבר עשרים שנה. אין בעולם איש שיכול להספיד אדם כזה שכל הרבה שנים סובל מתקשורת עוינת .אולי עד יחרב עולם יבואו צדיקים ורק אז אולי יוכלו להספידו.
11
נרדפים
בן ימין | 07-07-2019 19:33
ביבי כל שנותר לך ולבני משפחתך הוא לצבוע את עורכם ולהידמות לאתיופים, כך ידעו כולם כי אתם נרדפים לשווא ע׳י החוק והמשטרה