הליכוד: "ניסו להדביק לנתניהו 4 תיקי שוחד- 3 מהם קרסו"

בליכוד מגיבים להחלטתו של היועץ המשפטי לממשלה להעמיד לדין את נתניהו בחשד לשוחד, מרמה והפרת אמונים: "המטרה- הפלת ממשלת הימין בראשות נתניהו והעלאת ממשלת שמאל בראשות לפיד-גנץ"

"ניסו להדביק לנתניהו 4 תיקי שוחד- 3 מהם קרסו"
  (צילום: יונתן זינדל/ פלאש90)

במפלגת 'הליכוד' מגיבים להחלטה של היועץ המשפטי לממשלה להעמיד לדין את ראש הממשלה בנימין נתניהו בפרשות 1,000, 2,000 ו- 4000, ואומרים כי אין שום הפתעה בהמלצות. עוד נמסר כי מדובר בתפירת תיק וכי "מגדל הקלפים יקרוס".

"איש לא מופתע מהודעת היועץ שהגיעה אחרי שלוש שנים של מכבש לחצים אדיר שהופעל עליו על ידי התקשורת, השמאל והפקידות המשפטית כדי שיגיש נגד ראש הממשלה כתב אישום בכל מחיר – גם כשאין כלום. העיקר שזה יהיה לפני הבחירות", אמרו בליכוד.

"מדובר ברדיפה פוליטית", הוסיפו. "מסע הציד נגד ראש הממשלה התחיל בניסיון להדביק לו ארבעה תיקי שוחד. כבר עכשיו, עוד לפני השימוע, שלושה מהם קרסו. גם שאר הטענות יקרסו כמו מגדל קלפים כשראש הממשלה יתעמת עם עדי המדינה, יביא עשרות עדים שבאופן תמוה לא נחקרו ויציג את המסמכים והפרוטוקולים שמוכיחים שכל פעולותיו והחלטותיו של ראש הממשלה נעשו כדין".

במפלגתו של ראש הממשלה תקפו גם את התזמון של פרסום ההמלצות, חודש לפני הבחירות, ואמרו: "פרסום חד צדדי של הודעת היועץ כחודש בלבד לפני הבחירות, מבלי שניתנת לראש הממשלה הזדמנות להפריך את האשמות השווא הללו, היא התערבות בוטה וחסרת תקדים בבחירות. מטרתה אחת: הפלת ממשלת הימין בראשות נתניהו והעלאת ממשלת שמאל בראשות לפיד-גנץ. אסור לתת לזה לקרות".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
מי מדביק
התמים | 28-02-2019 18:22
אישומים כוזבים לראש הממשלה ? המתנחל אלשיך שביבי מינה למפכל ? איש הימין המובהק מנדלבליט שביבי מינה ליועץ משפטי ? מי רודף פוליטית את ביבי ? אנשיו שלו ? תפסיקו עם סיפורי האלף לילה ולילה האלה. הציבור לא לגמרי מטומטם. גם אנשי ימין שנתקלים באדם מושחת , מבינים שאין מנוס אלא לפעול לפי המצפון, החוק והשכל הישר. אז די עם השמצות הכזב כלפי מי שעושה את מלאכתו.
2
מנדנבליט פסול
מצביעת בית יהודי | 28-02-2019 18:45
מנגנבליט שגיבה את דינה זילבר מול השרה שקד פסול בעיניי ולכל הפחות חשוד עד מאד.
ברור
התמים | 28-02-2019 19:11
מנדלבליט ידוע בהיותו שמאלן. הלך בצעירותו לתנועת השומר הצעיר, אחר כך הקצין והיה חבר במרצ ועכשיו בכלל הוא חבר מרכז במפלגת בלד. כמה מטופשים יכולים להיות אנשים שטופי מוח. גם אם יתפסו את ביבי מוקלט, מצולם, מודה שהוא גנב - יגידו שזו עוד קומבינה של השמאל.
3
הוא זכאי, הוא זכאי!
צדק תרדוף | 28-02-2019 19:17
אריה דרעי זכאי! אם לא היה מזרחי, לא היה נחקר כלל!
4
השמאל תופר תיקים
עוצו עצה ותופר | 28-02-2019 19:33
ראש הממשלה נירדף בידי אירגוני השמאל, הפמניסטיות הרדיקליות, שוברים שתיקה, אושרת קוטלר, נשות הכותל, בני גנץ, גדעון וגאולה סער-אבן, הרשימה המשותפת ונהגי הקטרים.
5
לדעתי הליכוד יזנק בסקרים בקלפי
שי | 28-02-2019 20:58
הימור שלי שהליכוד יזנק בסקרים ובקלפי לאזור 35-38 מנדטים. הבעיה שבכלל לא בטוח שזה טוב לימין ולביבי. במקרה כזה ישראל ביתנו של ליברמן ובעיקר כולנו של כחלון נמצאים בסכנה ממשית לא לעבור את אחוז החסימה!
6
ה' יקום את דמו של נתניהו מיד הצורר והאוייב
עידו 2 | 01-03-2019 8:22
היועץ-הרועץ מצץ את דמו של ביבי. כי היועץ הרועץ רוצה להגיע ל''עליון'' על גופו של ביבי. אבל הרועץ לא יזכה. גם מפלת המן שזמם להרע למרדכי שהיה איש ימיני משבט ''בנימין'' היתה בחודש אדר