אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

צפו: זמרי נכנס במוסי רז בשידור "האמא של הצבוע"

בתכניתם פתחי וזמרי בע"מ בגלי ישראל הם התעמתו עם ח"כ מוסי רז ממרצ: "אתה כמו הג'ודאים האיראנים שכל פעם שרואים שישראלי עולה מולם לקרב הם לא עולים, אולי כי בן גביר משתיק אתכם"

צפו: זמרי נכנס במוסי רז בשידור "האמא של הצבוע"
  (צילומסך)

הסטיריקנים יותם זמרי ונועם פתחי קרעו את ח"כ מוסי רז בתכניתם פתחי וזמרי בע"מ– בגלי ישראל, ועמתו אותו אם אי הנכונות של חברי מרצ לשבת באולפנים יחד עם נציגי עוצמה יהודית: "מוסי אני יוצא שנייה להביא מגבת כי נזלה צביעות"

״מי שיושב עם אבו מאזן אבל לא עם עוצמה יהודית הוא לא רק אדיוט, הוא האמא של הצבוע שמשקר לעצמו!״ השיחה עם ח״כ מוסי רז ממרצ שהצליחה לעצבן את יותם זמרי ונועם פתחי •פתחי וזמרי בעם | Yotam Zimri | Noam Fathi

פורסם על ידי ‏גלי ישראל‏ ב- יום רביעי, 27 בפברואר 2019

"אתה אדיוט וגזען", האשים רז את יותם זמרי שהשיב לו: "לכו ללקק לאבו מאזן". עוד אמר זמרי, "מי שיושב עם אבו מאזן אבל לא עם עוצמה יהודית הוא לא רק אדיוט, הוא האמא של הצבוע שמשקר לעצמו!"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
חבל שלא שמרו על תרבות הדיון
איש אמת | 27-02-2019 14:39
הם אכן קרעו לו את הצורה, אבל בגלל שהם היו כל כך צעקניים, הוא יכול לתרץ את זה עם העובדה שלא נותנים לו לדבר. חבל, היו נותנים לו לדבר, ומשפילים אותו סופית
2
כשמסיימים ב"יאללה יאללה ביי",אתם כמו הסמול
אחד | 27-02-2019 14:40
וחבל, יורים לעצמכם ברגל. וחבל שהטיעונים לא מורכבים קצת יותר מאבו מאזן רוצח, זה היה מציג את מוסי רז החלש באור גרוע הרבה יותר.
3
הם תמיד מלחיצים ומפחידים, מדברים איתו על כל מיני נושאים רק בכדי שיחתום ואחר כך לא רציניים בכלום.
טלו קורה | 27-02-2019 15:36
מי האיש החפץ חיים אוהב ימים לראות טוב נצור לשונך מרע ושפתיך מדבר מרמה. צריכים להפסיק את הפצת השקרים והשיימנג. תהיו טובים תתמכו בטוב. לא הצליחו להורגו, ניסתה בתאונות והרעלות ומעצרים, והפצת שקרים, הוא תמיד שימש בתפקידים ציבוריים, המפיה חושבת שרק אם הוא בארץ הוא קיים. הרעים תמיד הפיצו שקרים על הטוב מה שהם, שלא יבינו שהם הרעים והנוכלים והוא הטוב האמיתי. והוא הצודק בהכל. הם פושטים ומעלילים עליו מה שהם, ומה שהם מתכננים. בלי קשר לאבו מאזן. מדינה רעה לא יכולים בלי לפזר השמצות שקריות במה שהם בחושבם שכך לא יבינו את נוכלותם.
מוסי רז ואנשי מרצ
אני | 01-03-2019 6:16
לא שווים תגובה תומכי רוצחים ומשרתי מחבלים, שלא יספר מוסי רע סיפורים, הוא שונא ישראל , הלשון שלו חלקלקה. יענו מדבר יפה כל הזמן טען שלא נותנים לו לדבר, צריך להשתיק אותם , או אישפוז כפוי או כלא למאה שנה. בושות עוד קורא לעצמו יהודי ,יהודון משרת מחבלים, חחחחחח איך הידרדר לאמה כזו למטה מטה. אל בנחותים ביותר חחחחחחחחחחחחח
4
להוציא את מרץ מהחוק ומהכנסת
אא | 27-02-2019 19:35
כידוע: כל הפוסל במומו פוסל מרץ היא מפלגה אנטישמית ,פשסטית וגזענית ותומכת ומממנת ארגוני טרור, הגיע הזמן להוציא אותה מהכנסת ומהחוק . נקווה שיתקיים בנו ונהפוך הוא אשר ישלטו היהודים המה באויביהם (מרץ ודומיהם הם אויבים לכל דבר)
5
ראיון תת-רמה
חיים | 27-02-2019 23:32
גילוי נאות: אני מעריץ של זמרי ולא סובל את מרצ. ולמרות זאת הראיון היה מתחת לכל ביקורת. פשוט לא מנומס להעלות אורח לראיון ולקטוע אותו אחרי כל רבע משפט.
6
מחוץ למחנה
אבו צברי | 28-02-2019 9:10
יהודים חמים ואמיתיים מול ראש הערברב במרץ.