אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

'בגלל עוצמה' • הנציג הסרוג התבשר: הזמנתך בוטלה

יו"ר צעירי הבית היהודי, יונתן דובוב, קיבל הודעה לפיה הזמנתו להרצות בכנס 'נשים עושות שלום' מבוטלת בעקבות החיבור של מפלגתו ל'עוצמה יהודית'

'בגלל עוצמה' • הנציג הסרוג התבשר: הזמנתך בוטלה

יו"ר צעירי הבית היהודי, יונתן דובוב, שהתמודד בפריימריז האחרונים של המפלגה, קיבל הודעת ביטול ממארגני כנס בו הוא היה אמור לנאום וזאת בעקבות החיבור של 'הבית היהודי' עם מפלגת 'עוצמה יהודית'.

דובוב סיפר כי "לפני מספר שבועות הוזמנתי לדבר במסגרת תפקידי כיו"ר צעירי הבית היהודי בכנס של 'נשים עושות שלום' שייערך בכיכר רבין לפני הבחירות. אמנם זה לא קהל הבית שלי, אבל אני מאמין שצריך וחובה להשמיע את כל קשת הדעות דווקא במקום שלא תמיד יקבל זאת בברכה. אולי בגלל קריאות הביניים והבוז, אולי בגלל שקשה לסתום לי את הפה, קצת בגלל שנהנה לראות אותם מתעצבנים, ובטח בגלל שהאמת שלנו חייבת להיות בכל מקום, גם אם פחות מתחברים אליה".

עד כאן הכל בסדר, אלא שבשלב הזה דובוב סיפר כי הזמנתו לכנס מבוטלת: "אתמול קיבלתי ממארגנת הכנס הודעה שהשתתפותי מבוטלת, למרות שבעבר כבר השתתפתי בכנסים שלהן. כששאלתי האם ההחלטה גורפת לכל מיני רשימות שרצות ביחד- נשארתי ללא מענה, עד עכשיו אגב. כמובן שלא ציפיתי שאתקבל שם במחיאות כפיים ובזרי פרחים אבל מסתבר שפלורליזם, חופש דעות ודמוקרטיה מתאימות רק כשנוח ורק אם אתה מהצד (הלא) נכון של המפה הפוליטית".

בהודעה ששלחה מארגנת הכנס לדובוב נכתב: "יונתן יקר, אצלנו בתנועה חברות יהודיות וערביות, חילוניות ודתיות. בעקבות האיחוד של הבית היהודי עם עוצמה יהודית הוחלט בתנועה שלא לתת במה למפלגה המאוחדת, על כן בשלב זה ההזמנה מבוטלת".

דובוב עצמו השיב לה: "איזה קטע, גם אצלנו בבית היהודי יש דרוזים ומתיישבים חילוניות ודתיים. אז ראשית ולשם הדיוק, הבית היהודי רץ כבלוק טכני עם עוצמה יהודית ולא התאחד איתם. שנית, אשמח לדעת אם גם הרשימה המשותפת של חד"ש ותע"ל קיבלה הודעה דומה על ביטול ההזמנה לאירוע".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
מסתבר שפלורליזם, חופש דעות ודמוקרטיה מתאימות
אילת אהבה שפיצר | 26-02-2019 20:12
מסתבר שפלורליזם, חופש דעות ודמוקרטיה מתאימות רק כשנוח ורק אם אתה מהצד (הלא) נכון של המפה הפוליטית.
נשים עושות שלום = קבוצת מכשפות
בניטשקה חונטשקה | 26-02-2019 22:07
טוב שבוטלה ההזמנה. להיות בחברתם זו עבירה גדולה. ומה עוד שיש לנשים אלו ''עין רעה'' מזיקה
2
צודקות
יעקב | 26-02-2019 20:37
צריך לנדות את הבית היה די מכל מרחב ציבורי נורמלי. הבלוק הטכני הוא לא מוסרי כי א. נותן לגיטימציה לחבורת גנגסטרים. ב. מכניס אתם לבית המבחרים שלנו. זהו פשע שלא ייסלח. ההומור הרדוד של דובוב (עוד ליצן שחרפה להכניסו כפרלמנטר אבל זו סוגיה אחרת שמעידה על רדידות המפלגה הזו).
3
איך דובוב מתמם
ירושלים | 26-02-2019 20:39
הומו אחושרמוטה
יש דבר כזה שנקרא ציניות
אחד ששמע | 27-02-2019 9:15
ודרך אגב דובוב נשוי לאשה שמכינה קינוחים טובים. (אני מבין שאתה טוען שהיא קנתה אותו באפן הזה)
4
כל הכבוד להן.מציגות מראה מול המפלגה
חנן | 27-02-2019 7:22
האומללה שמתחברת עם כל צרוע וזב שמסתובב פה.
5
במקום שלום הן עושות מריבה
נועם | 27-02-2019 11:06
מה הקשר אליו לעוצמה יהודית, יש לו דעה להביע, אז תקשיבו לו... פנאטיות