העקיצה החדשה של לברון ג'יימס: "אתם כנראה במועדון הלא נכון"

"אם הסחות הדעת משפיעות עליך, פשוט תגיד: תקשיבו, אני חושב שזה לא בשבילי, אני לא יכול לעשות את זה" - כך הגיב לברון ג'יימס להפסד של הלייקרס לממפיס גריזליס. בעוד יומיים, הקבוצה תנסה להחזיר את המומנטום במשחק מול הפליקנס

העקיצה החדשה של לברון ג'יימס לחבריו בלייקרס
  מוטרד מהמצב. לברון ג'יימס (shutterstock)

"כרגע, אם אתה נותן להסחות דעת להשפיע על הדרך שאתה משחק, אתה נמצא בקבוצה הלא נכונה. אתה צריך לבוא ולומר: "תקשיבו, אני חושב שזה לא בשבילי, אני לא יכול לעשות את זה". – כך הגיב הלילה (שלישי) לברון ג'יימס אחרי ההפסד של הלייקרס לממפיס.

הביקורת החוזרת של ג'יימס כלפי חבריו, מגיעה על רקע ההפסדים האחרונים של הלייקרס, והזמן שלא מתחשב ברצון של הלייקרס להיכנס לפלייאוף. לברון עצמו הציג בממפיס טריפל דאבל של 24 נקודות, 12 ריבאונדים ו-11 אסיסטים, ושיחק 40 דקות.

לעונה הסדירה נותרו עוד 22 משחקים, ההפסד הנוכחי של הלייקרס מצטרף להפסד לניו אורלינס, ומוריד, כך מסתבר, את מצב רוחו של לברון. בעוד יומיים, תנסה הקבוצה להשיב את המומנטום במשחק מול הפליקנס.

"ברצינות" אמר לברון, "אם הרצון להגיע לפלייאוף מסיח את דעתכם בין כל הדברים שאמרו עלינו השנה, אז רק תעלו על המגרש ותעשו את העבודה שלכם. לעשות את העבודה על הפרקט זו לא הסחת דעת. זה בדיוק מה שאנחנו רוצים לעשות בכל משחק. רוצים להרגיש כאילו אנחנו נלחמים על משהו.

"פשוט צריך להישאר חיוביים, זה מתחיל קודם כל איתי. אני חייב להישאר חיובי. להמשיך לדפוק על הדלת. אנחנו חייבים לעבור מעל המכשולים שעומדים בפנינו ולהשקיע את הכל" אמר לברון.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע