ניצחון לליכוד בבחירות בישיבת אמי"ת כפר גנים בפ"ת

ביום בחירות מרתק שנערך  בישיבת אמי"ת כפר גנים בפ"ת  זכה הליכוד בבכורה כשגרף 49  מנדטים. למקום השני הגיע הבית היהודי עם 33 מנדטים והימין החדש הגיע למקום השלישי עם 18 מנדטים.

ניצחון לליכוד בבחירות בישיבת אמי"ת כפר גנים בפ"ת
  (צילום: אלעד בליץ)

ביום בחירות מרתק שנערך  בישיבת אמי"ת כפר גנים בפ"ת  זכה הליכוד בבכורה כשגרף 49  מנדטים. למקום השני הגיע הבית היהודי עם 33 מנדטים והימין החדש הגיע למקום השלישי עם 18 מנדטים. שאר התוצאות: זהות– 10,  כחול לבן- 5, מרצ-5

את יום הבחירות פתחו התלמידים בשיעורי חינוך בהדרכת המחנכים שעסקו בדמוקרטיה ובאופני ניהול מחלוקת.

הבחירות, בהם השתתפו 232  מתלמידי כתות י-י"ב, התקיימו לאחר פאנל חגיגי בהשתתפות נציגי המפלגות השונות. את מפלגת הבית יהודי ייצג  אופיר סופר, את מרץ- אבי דבוש, את מפלגת כחול לבן ייצג משה קינלי טור-פז, את מפלגת העבודה- יאיא פינק. מטעם הימין החדש השתתף אלישיב רייכנר, את כולנו  ייצג ד"ר יהודה מימרן, את הליכוד- דוד חרל"פ ואת מפלגת זהות ייצג הרב אמסלם.

בתום הפאנל ניגשו התלמידים לממש את "זכותם האזרחית" והצביעו בקלפי המדמה קלפי בחירות אמיתית.

הרב ניצן ברגר ראש ישיבת אמי"ת כפר גנים, מסכם:

" במסגרת החינוך למעורבות ומנהיגות חברתית , בשאיפה לחנך את דור המנהיגות הבא של ישראל, שמחנו לארח בבית החינוך חגיגה דמוקרטית. אנו רואים חשיבות רבה  להפגיש את תלמידנו עם נציגי מפלגות מכל קצוות הקשת הפוליטית , כאשר המאחד ביניהם הוא  מסירות לטובת המדינה- כפי שהם מפרשים אותה. כל חברי הפאנל שהתארחו בישיבה הולכים עם האמת שלהם, שהיא שונה מאוד משל שכנם לפאנל- אך עם זאת כולם יודעים להקשיב ולקבל דעות אחרות. זהו שיעור חשוב מאוד במנהיגות ואחריות חברתית"

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
איך לעזאזל מרץ קיבלו 5 מנדטים????
איש אמת | 26-02-2019 8:07
זה מוסד דתי?!?
2
בישיבה דתית לאומית חמש מנדטים למרץ?
רק תוהה | 26-02-2019 8:54
וחמש לכחול לבן? האם הדור הצעיר שמאלני יותר?
3
בכל שאר בתי הספר : כחול לבן לוקחים בגדול
משה | 03-03-2019 22:39
אז נא לדייק