בנט: נתניהו יקים "ממשלת שלום לאומית" עם לפיד וגנץ

יו"ר הימין החדש מאשים כי נתניהו יכניס את לפיד וגנץ לממשלה בראשותו: "ביממה או שתיים שלאחר הבחירות תוצג התכנית להקמת מדינה פלסטינית על 90% מהשטח, וחלוקת ירושלים." הליכוד: "מדובר בקשקוש מוחלט"

בנט: נתניהו יקים "ממשלת שלום לאומית" עם לפיד וגנץ
  ממשלת נתניהו-לפיד-גנץ

בחירות 2019. יו"ר הימין החדש השר נפתלי בנט מאשים הבוקר (א') את נתניהו כי הוא מכוון להקמת ממשלת 'שלום לאומית' יחד עם אנשי 'כחול לבן'.

בכניסה לישיבת הממשלה אמר בנט: ״ראש הממשלה נתניהו והנשיא טראמפ מסוכמים על יציאה לתכנית הקמת המדינה הפלסטינית מיד לאחר הבחירות. הם מתואמים שלא להציג את התכנית לפני הבחירות על מנת שלא להקשות על נתניהו, אבל ביממה או שתיים שלאחר הבחירות תוצג התכנית להקמת מדינה פלסטינית על 90% מהשטח, וחלוקת ירושלים."

בנט הוסיף אזהרה :"לפיד וגנץ ייכנסו לממשלה כממשלת שלום לאומית. הדרך היחידה לעצור את זה היא עם ״ימין חדש״ חזק ואמיתי״."

בנט מאשים: ממשלת נתניהו לפיד גנץ

הליכוד – מדובר בקשקוש מוחלט

מהליכוד נמסר בתגובה: "קשקוש מוחלט שאין לו שום קשר למציאות. אחרי הבחירות נתניהו יקים ממשלת ימין בראשותו". נתניהו עצמו התייחס לדברים במהלך ישיבת הממשלה, ואמר כי "הבחירות עושות דברים מוזרים למפלגות קטנות, כולל אמירת דברים חסרי שחר. אני מבין שהוא לחוץ, הוא קצת התבלבל".

גם שרת התרבות מירי רגב הגיבה לדברים, כשלדבריה "בנט מדבר שטויות. ראש הממשלה הוא האחרון שייחלק את ירושלים. אנחנו נשמור על ירושלים מאוחדת שלמה, נשמור עליה ככזו".

"כל אמירה של בנט פוגעת בימין ובעצמו" הוסיפה ותקפה. "אני מציעה לבנט להתעשת, אני יודע שקשה, לא כדאי לדבר דברים שהיא הזויים. אם יש לו מידע, שיביא את המידע אולי יעדכן גם אותנו, אי אפשר לדבר על מה שהוא חושב ועל מה שנראה. אמרתי לו בישיבת הממשלה שהוא דיבר דברים לא נכונים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
בנט צודק חלקית.
ביבי איחוד חלקי. | 24-02-2019 11:26
מחלוקות בעמ.
לא מבינה את בנט.ביבי/דרעי בעד 2מד' ל2עמים
שלום אכ -שוא | 24-02-2019 14:15
כל הכבוד להם. ככה הגיעו למסקנה מנסיונם הרב.
2
אני מוכן להישבע בס''ת כי בנט הוא חפרפרת
עידו 2 | 24-02-2019 11:33
של ה''קרן לישראל חדשה''. ולכן הוא נלחם כל הזמן בראש הממשלה. בנט הוא רפורמי מלידה. אשתו רפורמית כמה דורות. בנט הוא זה שנתן מקום בכותל שלנו לרפורמים. אם חס ושלום גנץ שוואנץ ייבחר בנט. בנט ייבחר לשר בכיר שט
לשה תמים יעני. קבל תגובתי:
עידו 2 | 24-02-2019 19:00
ארץ הקודש מקיאה את הגויים כנאמר בתורה. היא הקיאה את הצדוקים ואת הבייתוסים ואת כל המרעין בישין שהזיקו לתורת ישראל. גם הרפורמים הם הצדוקים של היוםץ 80 אחוז מבני הרופרמים התבוללו בארה''ב. שילכו לעזה שם יחבקו אותם
אז תישבע
התמים | 24-02-2019 13:19
רק דבר אחד איני מבין : מי שרפורמי או אשתו רפורמית - לא אזרח המדינה ? מי שחילוני או אשתו חילונית - לא נחשב ? ומי שאינו יהודי או אשתו, חלילה, אינה יהודיה - לא נספר ? איזה משקל ניתן לעובדה שאנו מדינה יהודית אך גם דמוקרטית ? ומדוע ביבי, החילוני למהדרין, עדיף על בנט , ככל שמדובר ביהדות ?
3
2מדינות ל2 עמים כנוע ל-וטו/אוסלו.
שרוניזציה. בר-מינן. | 24-02-2019 11:49
איחוד חלקי=פילוג שלם.