סמוטריץ' לסרוגים: "נדרוש יותר במשא ומתן הקואליציוני מול נתניהו"

לאחר הגשת רשימת מפלגת הימין המאוחדת לכנסת, נתנו בצלאל סמוטריץ' והרב רפי פרץ הצהרה לתקשורת: השניים התייחסו לישיבה עם ראש הממשלה ולדרישות במשא ומתן הקואליציוני, המגעים שהתפוצצו עם אלי ישי והאם יש חשש שהרב בן דהן יישאר בליכוד?

סמוטריץ' לסרוגים: "נדרוש יותר במשא ומתן מול נתניהו"

איחוד מפלגות הימין, הכלאה של הבית היהודי, עוצמה יהודית והאיחוד לאומי הגישה אמש (חמישי) את רשימתה המאוחדת לכנסת העשרים ואחת. לפני יציאה לקמפיין המפלגתי, נתנו ראשי המפלגות בצלאל סמוטריץ' והרב רפי פרץ הצהרה לתקשורת.

השניים התייחסו לישיבה עם ראש הממשלה, המגעים שהתפוצצו עם אלי ישי והאם יש חשש שהרב אלי בן דהן יישאר בליכוד?

על המגעים עם אלי ישי: "אנחנו ניסינו, הצענו הצעות מרחיקות לכת שלצערנו לא נענו, והצד השני לא קיבל אותם".

האם הם מרוצים מהעיסקה עם נתניהו? אמר פרץ: "ראש הממשלה היה איתנו יד ביד והלך איתנו בצורה מעוררת התפעלות וההסכם הוא הסכם יוצא דופן, מיוחד ואנו שמחים מאד ובטוחים שנהלך ביחד ונמליץ עליו להיות ראש ממשלתנו".

השניים סומכים על מה שקיבלו מנתניהו עם זאת הם אומרים, "התקווה שלנו זה להצליח בבחירות ולבוא חזקים למשא ומתן הקואליציוני כדי לדרוש את העמידה בהבטחות האלו וכנראה גם יותר", מבהיר סמוטריץ'. "אני מבטיח לא להסתפק במה שהובטח לנו, אנחנו נדרוש הרבה ונקבל הרבה לא בשבילנו, אלא לעם ישראל ולציבור שלנו ומה שאנחנו מאמינים בו. אנחנו רוצים הרבה כדי לשרת את הציבור שלנו", ומדגיש: "יהיה לנו הרבה יותר כוח בממשלה הבאה שלנו".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
סמוטריץ הגאוותן עושה סיבוב על הציבור
חיים | 22-02-2019 16:14
הוא מחפש רק שררה וכבוד לעצמו הציבור אף פעם לא עניין אותו הוא מחפש רק כבוד לעצמו
2
ראינו.העיקר 2ששווים=1,000 קול קיבלו2תיקים.
2ל2.עי כניעה מו-זרה. | 22-02-2019 16:32
דאגה אישית באיצטלת דאגה לגרעינים תורניים? בעיירות קיפוח? מכירים את הסיפור. לבוא באיצטלת התנדבות ולקבל משרות עם שכר גבוה ובלתי מידתי. ככה הודח השר אריאל. העיקר אבטחת רהמ ל2 תיקים. סמוטריץ שר החיכוך.פרץ שר הסיכון. בן ארי סיעה בפני ע(ו)צמה. חולמים על 13 מנדטים. ספק גדול. שבת כי תישא שלום.
3
יהיה משא ומתן עם גנץ
לא יהיה | 22-02-2019 16:37
יהיה משא ומתן עם גנץ
4
בדואים הם נכס לישראל רק שלא יודעים להשתמש בהם
רקבים | 23-02-2019 2:46
שייח טארבין יכול לתרום לקידום שלום P100 מכל דיפלומט
5
אסורר שלאיחוד הגרוע הזה יקבל יותר משלוש מנדטי
שירה | 23-02-2019 21:17
החבורה הזו תהרוס את כל הציונות הדתית. שיקבלו שלושה מנדטים וזהו שיעברו את אחוז החסימה אך לא יותר. לא מצביעה ברשימה עם סמוטריץ בראש. הוא לא מייצג אותנו וכל שכן חבריו הכניסטים . הפעם בוחרים ליכוד ומחזקים אותו מול גנץ
6
לא לשכוח מה קורה ב- 10.4/טראמפ עם הצעתו
נאוה | 23-02-2019 23:38
יש להיזהר מאד מהצעת טראמפ על ויתורים קשים מצד ישראל - מי ישאר ליד ביבי??? לא בטוח שביבי לא יחבור לשוונץ ושות'. -היזהרו מאד מהבקשות יתכן ושוונץ יתאים יותר לביבי שבקשת טראמפ תבוא .