אחרי האיחוד בימין: נתניהו יפגש עם פוטין ברוסיה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא רוסיה ולדימיר פוטין ייפגשו ביום רביעי הקרוב במוסקבה. השניים היו אמורים להפגש אמש אך נתניהו דחה את הפגישה בעקבות האירועים הפוליטיים האחרונים

אחרי האיחוד בימין: נתניהו יפגש עם פוטין ברוסיה
  (צילום: קובי גדעון/ פלאש90)

ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא רוסיה ולדימיר פוטין ייפגשו ביום רביעי הקרוב במוסקבה. כזכור, נתניהו תכנן להמריא אמש (חמישי) לרוסיה לפגישה עם פוטין, אך בעקבות ההתפתחויות הפוליטיות והדיונים סביב האיחוד בימין שיצא אמש לפועל, נאלץ נתניהו לדחות את הפגישה.

במהלך השיחה השניים סיכמו לקיים פגישת עבודה ברוסיה בזמן הקרוב. הם דנו בהתפתחויות האזוריות, ובעיקר במצב בסוריה והמתיחות מול איראן והתבססותה בגבול עם ישראל. כמו כן נתניהו בירך את הנשיא פוטין ואת העם הרוסי לרגל יום מגן המולדת המצוין היום במדינה.

הפגישה שתוכננה הייתה אמורה להיות הפגישה הרשמית הראשונה של נתניהו ופוטין מאז תקרית הפלת המטוס הרוסי בסוריה, שהתרחשה בספטמבר האחרון והובילה למשבר חמור בין ישראל ורוסיה. השניים היו אמורים להיפגש בפריז בנובמבר האחרון, אך בסופו של דבר הרוסים סירבו לערוך פגישה רשמית והשניים הסתפקו בשיחה קצרה במהלך הטקס לציון מאה שנה למלחמת העולם הראשונה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
הבחירות דע לך אתה נתניהו שכל הזמן חשבת שהליכ.
אדמונד | 22-02-2019 13:19
דע לך אדון נתניהו שחשבת שכל. הזמן הליכוד ,ביד שלך יש לך טעות ניג ר הסיפור שלך ושל כחלון שהלך בתור מפלגה חברתית לדקנר עשה תיספורת. של 200 מיליון בזמן שהוצאה לפועל רצים אחרי חייבים של 200 שקל עושים להם עיקולים ואתה דואג לעשירים כמה לא אהבתי את. השמאל וזרם אצלי בדם רק ליכוד לקחת 200 מיליון הלוואה מהביטוח לאומי ריקנת אותם למי נתת גם לאיזה עשיר השארת אותי בתור. נכה מאה אחוז ו40 אחוז לצמיתות שאני נילחם לקבל עוד 10 אחוז נפשי יש לי 30 וזה אחרי 5 חוות דעת של פסיכיאטרית של מאוחדת לעלות לי את ה10 אחוז כדי להיכנס לסל שיקום ואני מוגדר כסכיזופרן והפרעת אישיות גבולית וחרדתי מאוד עים סף גירוי נמוך שכל בעיה עלולה להביא את עצמי לפגוע בעצמי היו לי 7 ניסיונות אובדנים מתוכם 3 טיפול נמרץ אני הגשתי קבלות של מאוחדת של כל חודש בין 300 ל400 שקל תרופות ועוד 1300 של הצגתי חשבוניות קבועות בפרטי מירדן אצל פסיכיאטרית כל חודש אני משלם 350 שח וכל שבוע אני רוכש 270 שח כדורים מבית מרקחת אלבה כל 7 כדורים 90 שח לפעמים אני לא מצליח לרכוש 3 חפיסות שכולים 270 רוכש ב180 אבל לרוב ב270 הגשתי את החשבוניות לביטוח לאומי ושכר דירה 2800 אני לא מצליח לרכוש את כל התרופות ואמן לי אוכל לאכול ולא בגדים לא יוצא מהבית כי אין לי מה ללבוש אתם יכולים לקבל חוות דעת ממיכל לוינסקי מטפלת שלי ביחידת שלם אני מקבל רק עכשיו התחלתי לקבל אחרי מאמצים לעזרה של האחראית סמדר 3600 איך איפשר להיתקיים כך שכירות 2800 לתרופות 1500 פחות או יותר ואתם דאגתם לעצמכם מראש לעליה של משכורת ואני כנכה אין לי מה לאכול השמאל נילחם עבורנו יותר טוב מהליכוד בראש ממשלת ישראל מר. נתניהו שיכלת בשניה לעלות לנו לשכר מנימום כולל כחלון אז אתם מצפים שאנחנו אוטמט ליכוד אני יראה אנשים רוצים לבחור ליכוד אני אשכנע אותם שלא יבחרו ויוכיח להם למה ואתה תשלם על זה שהשארת אותי בלי אוכל ומי שמיתעלל במיסכנים ואני גם יתום מגיל5 מוסדות פנימיות כל החיים. סבלתי אני מציע לך לתקן את המצב ולצאת לכם מר ביבי ולהבטיח לכם שתתקן את העוול ותידאג לנכים שלא נמות מרעב ומקור בגלל שאין בגדים ושנוכל לרכוש תרופות בגדים ואוכל סוויסה אדמונד