אורלי לוי מאשימה: "יאיר לפיד הונה אותי"

ח"כ אורלי לוי-אבקסיס הגישה את הרשימה של מפלגת גשר, שתרוץ תחת האותיות "נר" בהן השתמשה המפלגה של אביה: "זו סגירת מעגל". עוד תקפה את בני גנץ על האיחוד עם לפיד: "לא יכול לשבת מולי כשבמקביל מתקיים מו"מ אחר"

אורלי לוי מאשימה: "יאיר לפיד הונה אותי"
  (צילום: סרוגים)

ח"כ אורלי לוי-אבקסיס הגישה הערב (חמישי) לוועדת הבחירות המרכזית את רשימת מפלגת "גשר" לכנסת ה-21. בהגשה נקבע כי המפלגה תקבל את האותיות "נר" בקלפי, שבהן השתמשה גם המפלגה ההיסטורית של אביה- כשלדברי ה מדובר ב"אירוע היסטורי וסגירת מעגל".

"אנחנו משוכנעים שלנוכח המצב החברתי המחמיר, התייצבותה של גשר כתנועה חברתית הוא צו השעה" אמרה בעת הגשת הרשימה. "למפלגות הגדולות אין באמת מצע חברתי, וכל מה שמעניין אותן זה אך ורק מי הגוש השולט. כדי למנוע את שגרת האדישות וההתעלמות מהבעיות שבחברה, דרושה גשר עצמאית וחזקה. אנחנו נבחרת של אנשים שעשו ויעשו. אין לנו גנרלים ואין אצלנו נערי פוסטר, אבל יש לנו לוחמים ולוחמות".

(צילום: סרוגים)

עוד תקפה את יו"ר חוסן לישראל בני גנץ על האיחוד של מפלגתו עם יאיר לפיד- זאת לאחר שניהל במקביל דיונים לאיחוד עם מפלגת גשר שלא יצאו לפועל. "יש גם דברים ברמה הערכית. בן אדם לא יכול לשבת מולי 3 שעות כשבמקביל הוא מנהל משא ומתן דרמטי אחר בבתים צדדיים בסביון, ואיתי יושב במקביל ב-4 עיניים. תעשו עם זה מה שאתם רוצים. אנחנו יוצאים לדרך עצמאית ונעשה את זה בצורה הכי טובה שאפשר".

"חודשים ארוכים שאני מקבלת בצורה אינטניסיבית פניות ממפלגת 'חסן לישראל' ועוד לפני שהייתה חוסן" הוסיפה. "נתתי לזה צ'אנס אמיתי, שלא יוכלו להגיד אחר כך שלא בדקנו אפשרות לחבירה". כשלוי נשאלה האם תעבור את אחוז החסימה לבד, התחייבה כי "אנחנו נהיה הפתעת הבחירות".

(צילום: סרוגים)

כזכור, אמש נחשף כי לוי ניהלה מגעים עם גנץ לריצה משותפת- אך בסופו של דבר בחרה לרוץ לבד. "כמה מאכזב להיווכח שדווקא זה שבישר על הפוליטיקה החדשה והנקייה נכשל במבחנו הראשון – מבחן האמינות" תקפה את גנץ. "חבל לגלות שהאיש ממנו ציפו שינהל את ישראל מתגלה כאיש המנוהל על ידי אחרים. חוסר הניסיון הביא לכך שהאיש עוד בא אליי היום ומבקש שאני אתן לו אורכה עד אשר יסכם את החיבור שלו עם לפיד. אין לי מילה אחרת לכנות התנהגות זו אלא – מוזרה והזויה. לנוכח המצב שנוצר, הגעתי למסקנה שאיננו לוקחת חלק בהטעיית הציבור ועל כן גשר תרוץ עצמאית ותצליח".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
איחוד שמאל
שמעון דואני | 21-02-2019 20:04
בעה ערב טוב אחי ריעי יש הערכה לאורלי לוי מאוד אבל חבל הלכה שיבי .ידוע יש לך ניסיון עוד בתקופת אביך ברור מאליו .מעדיפים את אלה השיכים אלהם .עוד משנות 50 תמיד היינו הפלטפורמה הנגררת מאחורי הרכב. לא הרכב המוביל.וגם .גם התיחסות אליך בזאת .אין לך מה להתמרמר .השחק מכור .אומר הנביא אוי הרועים בשדות הזרים.טוב לך לרעות בשדה שלך .אם רצונך לעשות מערכת בחירות יכול לעשות בצורה מופטית.נהלתי מערכות עבדות הבאתי הישיגים.הייתי בסרטים אלה לדבר לפי השפה שלהם .בגדול נא ליצור קשר איתי לצאת לדרך .אלה ברכב ואלה בסוסים.אנחנו בשם השם נעשה ונצליח.חזק ונתחזק כל חי שמעון דואני מס טל 0524155570
2
בחוג הנשים גנץ גמור
טראמפ | 22-02-2019 1:10
בחוג הנשים גנץ גמור יצור נאלח מטועב ומטומטם.
3
יא בכיינית לכי לבית שאן
פכככ | 22-02-2019 11:00
כמה גאווה נפוח נפוח