אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

השאלה שצבי האוזר יצטרך לענות עליה

הייתי רוצה לשאול את מזכיר הממשלה לשעבר, עו"ד צבי האוזר הנכבד, שמגדיר את עצמו שוב ושוב 'איש ימין', איך זה מרגיש לשבת באותה מפלגה עם חברת מרצ לשעבר, אשת השמאל, יעל גרמן

השאלה שצבי האוזר יצטרך לענות עליה
  (צילום: קובי גדעון/ פלאש90)

1. מפלגנץ – גנץ, לפיד וחבריהם יודעים שלפי כל הסקרים איחוד ביניהם לא מעביר עשירית מנדט בין הגושים. והרי זה מה שחשוב באמת. ולעומת זאת, בהחלט איחוד ביניהם יכול לפגוע בהם. אם כן, מדוע עשו זאת?

הערכתי היא שהם קיבלו הבטחה בלתי כתובה מאחד או יותר מבין האנשים הללו: ליברמן, כחלון, אורלי לוי, שביום פקודה ימליצו הם לריבלין, שיקפוץ על המציאה כמוצא שלל רב, עליהם ולא על נתניהו.

למעשה, אני כבר רואה את הודעתם לתקשורת בעיני רוחי: "מדינת ישראל חבה לנתניהו רבות. עם זאת, עננת החשדות המרחפת מעל ראשו, בצירוף הצורך בהתחדשות ורעננות, הביאו אותנו ל.."

אם כן, זהו שובר השוויון שהשניים מייחלים לו. ובלעדיו לענ"ד לא היו הולכים הם על האיחוד הנ"ל.

2. קמפיין הגיוועלד – בנט ושקד הם המפסידים העיקריים מהאיחוד בשמאל (אגב – שמתם לב להטייה התקשורתית שמכבסת את המפלגות הנ"ל בשם 'מרכז'?). על כל פנים, מדובר במכה של ממש עבורם. נתניהו יזעק תחת כל עץ רענן ששלטון הימין בסכנה, עם או בלי ערבים שנוהרים לקלפיות, ושכל מי שלא רוצה ממשלה שתגרש יהודים מארץ ישראל, בתמיכת הערבים מבחוץ או מבפנים, שיצביע לו. וזה ישכנע המון האנשים.

3. קשוט שותפך תחילה – לאחר שגנץ תקף את נתניהו על נסיעותיו לחו"ל, ביקוריו באולפנים, וכו', בטיעון שלא מכבד אף אדם חושב (מנהיג לא מוכרח להיות גנרל, רבאק), אני כבר מדמיין אותו ממשיך בדרך זו ונואם היום: בזמן שאני שכבתי בשוחות, יאיר לפיד טס לארה"ב, עישן סיגרים, בילה באולפנים בארץ ובחו"ל, וכו'. ובן אדם כזה רוצה להיות ראש ממשלה. ועוד אחרי ברוטציה.

4. הצביעות חוגגת – לעולם, כנראה, לא אבין, מדוע בעיני אנשים ליברלים בעיני עצמם, יש זכות ישיבה לגיטימית בכנסת לאדם כמו אחמד טיבי, עוזרו ומעריצו של הרוצח הנבזה יאסר עראפת, שאחראי באופן ישיר על מותם של המוני בני עמם, ולאנשים 'עוצמה יהודית' אין. אגב, טיבי הוא לא היחיד, ועד כמה שזה קשה להאמין – יושבים וישבו בכנסת ח"כים ערביים מסוכנים ממנו.

ומעניין לעניין באותו עניין – אחת הטענות הקשות כלפי אנשי 'עוצמה יהודית' היא שהם בעד גירוש ערבים בכפייה. פשוט לשפשף את העיניים ולא להאמין. חלקים עצומים מאותם מבקרים – תומכים בעצמם בגירוש יהודים, בני עמם, בכפייה. מתי הגמל יראה כבר את דבשתו?

5. לצבי יש בעיה – הייתי רוצה לשאול את מזכיר הממשלה לשעבר, עו"ד צבי האוזר הנכבד, שמגדיר את עצמו שוב ושוב 'איש ימין', איך זה מרגיש לשבת באותה מפלגה עם חברת מרצ לשעבר, אשת השמאל, יעל גרמן. ואם כבר נדבר, אשמח לדעת כיצד הוא ומפלגתו יצביעו על הנושאים המדיניים. וכיצד יפעלו בנושא. תשובתו, שבוודאי תהיה מגומגמת, חושפת את ערוותם של המתאחדים ללא בסיס רעיוני איתן. ומדוע לאנשים כה רבים האיחוד המזויף הזה לא צורם? כנראה שרק לאלוהים הפתרונים.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
11 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
יותר נעים מלשבת עם כהנא חי וברוך המלך
חושם | 21-02-2019 17:50
כהנא חי, ברוך גולדשטיין ועמי פופר כן, ויעל גרמן לא?
האוזר צבי הלז נראה כסוחר פולני מהמאה הקודמת
עידו 2 | 24-05-2019 15:35
כשהוא מסתכל בעניו מעבר לעדשות וממצמץ בעיניו ומרטט בידיו ומפטפט ומתיז רוק מפיו הוא ממש דומה לההוא משיילוק. בקיצור. תנו להאוזר כל יום ק''ג בשר כבש והוא ירקוד ''מה יפית'' לפני מי שאתם רוצים. אפילו לפני יעל גרמן ש''ט
איש הפח
חלי | 23-02-2019 20:29
בתחילה הדימוי הראשון שעלה לי לראש זה בני גנץ דחליל, אך במחשבה שניה הגעתי לאיש הפח גולם מונחה על ידי יועציו. אין בו שום עצמיות.
לא שמתם לב שגנץ הגבוה אהבל שבאהבלים?
בניטשקה חונטשקה | 22-02-2019 9:40
יש לו עוויות בפה כמו פרה שלועסת חציר!!
עדיפה גרמן על הגזענים המתועבים של ברוך גולדשט
הגמל והדבשת | 21-02-2019 19:44
כן כן
כנראה שאתה באמת חושם עם שנאתך לכהנא
לחושם | 21-02-2019 18:12
מהיכן אתה מכיר את אנשי עוצמה? למה הרישעות הזו שלך ?? גרמן החילונית והרשעית יותר מוצלחת ???????????????
2
הם התחברו כדי שתהיה מפלגה
שלום | 21-02-2019 18:10
המשתווה לגודלה לליכוד בבחירות. כי סוף סוף, מפלגה שלא מגיעה ל-20 מנדטים לא יכולה להתחרות במפלגה עם מעל 30 מנדטים.
3
האוזר בוגי ויועז צריכים להיות בחזית המותקפים
עצה | 21-02-2019 18:45
לא לתת לאף בוחר בעל אורייניטציה ימנית לבחור בגנצלפידבוגי
4
המפלגה המזויפת
מלכה | 22-02-2019 8:46
הם קוראים לעצמם מפלגת כחול לבן. צריך לקרוא להם מפלגת כחול לבן ירוק, הירוק צבעם של הפלשתינים. הם נשענים על תמיכתם של הערבים שקוראים לעצמם פלשתינים. גם את זה צבי האוזר, צריך לשאול את עצמו אם בכלל הוא מסוגל לכך, כי השנאה לנתנינו מעוורת את עיניו.
5
אני בהלם, כנסו
שרה | 23-02-2019 23:39
כל כך הרבה שינאת חינם מהסרוגים, הקהילה היפה ומכובדת שלי. איפה הדרך ארץ? איפה המוסריות? לכהניסטים אני ומשפחתי לא אצביע, ואני מקווה שהדיון המכוער שאני רואה בתגובות בכל הכתבות באתר פה ישכנעו אנשים ישרים להתנהג כמוני. מחשבה אחרונה- מי שחושב שהאוזר ויעלון לפתע ניהיו שמאלנים אכל יותר מדי מהחמין של הליכוד. שבוע טוב לכולנו.
6
ללא אידאולוגיה משותפת.
העם לא מטומטם. | 10-06-2019 12:58
התשובה היא שהם התאחדו סביב האיש רק לא ביבי . שום דבר לא משותף להם באופן אידאולוגי.